Walkers on the Moon: Naked stories - kalendář 2020 - crowfunding kampaň

Walkers on the Moon: Naked stories - kalendář 2020

Kalendář černobílých analogových aktů, co měsíc to příběh. Jako nit se jím vinou autentické ústřižky z červené knihovny.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Už potřetí přichází fotografické duo Walkers on the Moon s autorským kalendářem. Ten s číslovkou 2020 jsme se rozhodli udělat opravdu exkluzivní. Dvanáct krásných modelek spolu s námi napsalo pikantní příběh nazvaný Naked stories. Na sobě přitom neměly ani kousek látky. Jako nit se kalendářem vinou autentické ústřižky z červené knihovny, věty, které jsme si dovolili vytrhnout z kontextu a dát jim úplně nový rozměr.

Více o projektu se dočtete zde

kolaz1-1.jpg

Všechny snímky jsou pořízené klasickou cestou, na film, fotoaparáty, starými přes půl století. Ruční práce. Tak to máme rádi.

kolaz2.jpg

Protože si myslíme, že se nám to opravdu povedlo, rádi bychom k vám kalendář dostali v co nejkrásnější podobě. Formát A2, kvalitní tisk... Prostě něco, co vám opravdu ozdobí interiér, vzbudí pozornost a ještě dlouho po roce 2020 tím budete rádi listovat. Přitom ale nechceme nasazovat příliš vysokou cenu. Řekli jsme si proto, že zkusíme oslovit vás, naše fanoušky, pro které to ostatně všechno děláme. 

kolaz3.jpgTahle kampaň je vlastně předprodejem. Ale vymysleli jsme pro vás i několik zajímavých odměn. Moc si totiž vážíme vaší podpory.

Co si o tomto projektu myslíte?