NajimSe - crowfunding kampaň

NajimSe

‚‚Chceme vytvořit virtuální prostředí, jež bude spojovat nadšené kuchaře s nadšenými jedlíky."

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naše vize:

„Chceme vytvořit virtuální prostředí, jež bude spojovat nadšené kuchaře s nadšenými jedlíky.”

Jak to bude fungovat?

Komunita Najimse.cz bude vždy mít 2 strany, strávníky a kuchaře. Strávník dostane hlad, objedná si u kuchaře jídlo a jednoduše si pro něj přijde.

 

zpohledustravnika.jpg

  

Z pohledu kuchařky.jpg

Celá služba bude pro všechny zdarma, tak, aby se mohl zapojit opravdu každý. 

Na co tedy peníze potřebujeme?

  1. Vývoj webové aplikace
  2. Tvorba aplikací pro smartphony
  3. Marketing
  4. Právní ošetření

Potřebujeme pomoct s částkou: 150 000 Kč

A kdo že vlastně jsme a jakou máme motivaci?

Jsme skupina mladých lidí, převážně studentů, a již delší dobu si lámeme hlavu, jak bychom mohli nějakým způsobem přispět k lepšímu chodu dnešní společnosti. Idea projektu Najimse.cz nás okamžitě pohltila, a to z toho důvodu, že máme možnost investovat svůj čas, energii a zkušenosti do něčeho, co doopravdy má smysl a může zpříjemnit každodenní život mnohým lidem okolo nás. My sami toho ovšem moc nezmůžeme. Úspěch celého projektu totiž stojí kromě nás i na Vás, na lidech - na komunitě lidí - kteří budou z naší služby profitovat. Budeme moc rádi, pokud nám jakýmkoli způsobem pomůžete - ať už příspěvkem na samotnou realizaci, vyjádřením Vašeho osobního názoru, či jen tím, že o nás povíte známým a přátelům.

FAQ aneb na co se určitě chcete zeptat

Do teď si přesně vzpomínám co byla moje první myšlenka na první schůzce, kdy jsme s Jirkou začínali plánovat Najimse. Určitě asi stejná, jako ta Vaše teď. Jak to proboha může fungovat, když na všechno musí být tisíc různých papírů? Měli jsme štěstí a podařilo se nám vše nastavit tak, aby nikdo neskončil u soudu nebo s pořádnou pokutou. Pokud Vám souhrn odpovědí níže nebude stačit, určitě se nebojte a napište mi e-mail na zika@najimse.cz.“ Martin Zíka, spoluzakladatel projektu.

1) Jak je to celé právně ošetřeno?
Pro zjednodušení celé problematiky Najimse.cz si nás představte jako seznamku. Propojíme Vás, zájemce o jídlo, s kuchařem. Z právního hlediska tedy do tohoto vztahu náš portál dále nevstupuje. Nebojte se, vše je legální.

2) Kdo se může zapojit?
Jsme neuzavřený portál, stačí se zdarma zaregistrovat a můžete začít jíst nebo vařit. Jak je to celé vlastně možné? Jelikož do vztahu dál už nevstupujeme, nejedná se o podnikatelskou činnost, která by byla regulovaná státem. Nemusíte mít EET, nebo nejrůznější hygienácké certifikace. Stát od Vás jako od kuchaře bude očekávat, že se touto činností nebudete živit, ale bude se jednat pouze o nahodilý přivýdělek.

3) Skutečně nám domů do kuchyně nepřijde hygiena?
Nemusíte se ničeho bát. Kromě prostudování patřičných zákonů jsme se obrátili přímo na hygienickou stanici, abychom si vše ověřili.

4) Není to nebezpečné pro strávníky?
Pro nás certifikace hygienické stanice není něco co by zaručovalo, že si pochutnáme na jídle. Určitě jste dostali v restauraci blaf a vše měli teoreticky v pořádku. Průměrná hodnocení kuchařů Vám prozradí, jak kvalitní jídlo dostanete. Plánujeme i “Garanci spokojenosti”, jenom nám prosím dejte chvíli času.

5) Jak to bude s placením?
V první fázi bude placení možné pouze hotově na místě předání jídla. Platby kartou spustíme co nejdříve.

 

Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/najimse.cz/

Co si o tomto projektu myslíte?