Startovač - financování projektů

Nádraží Náměšť na Hané - crowfunding kampaň

Podpořit - Nádraží Náměšť na Hané

Spolek Nádraží Náměšť odkoupí budovu náměšťského nádraží a vybuduje v ní kavárnu, muzeum, půjčovnu kol a kulturní centrum.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Posunovač

Pro dobrý pocit podpořím Nádraží Náměšť :) + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce poslaný emailem.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

200 Kč Topič

informativní email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce poslaný emailem.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Výhybkář

Informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice.

Počet dostupných odměn: 1496/1500

Podpořit projekt

500 Kč Závorář

Informační emaily + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placku nádraží.

Počet dostupných odměn: 992/1000

Podpořit projekt

1 000 Kč Vozmistr

Informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placka a 2 vstupenky do našeho muzea.

Počet dostupných odměn: 495/500

Podpořit projekt

3 000 Kč Konduktér

Informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placka a 4 vstupenky do našeho muzea. Den v Náměšti, prohlédnete si nádraží, zámek a středověký hrad v Náměšti. Dozvíte se spoustu zajímavostí z historie městečka Náměšť na Hané.

Počet dostupných odměn: 98/100

Podpořit projekt

8 000 Kč Strojvedoucí

Informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + pohlednice + certifikát dárce + placka a 4 vstupenky do našeho muzea. Noc a den pro 4 osoby v Náměšti, přespíte v podkroví nádraží s výhledem na koleje a okolí. Prohlédnete si nádraží, zámek a pozůstatky středověkého hradu v Náměšti. Dozvíte se spoustu zajímavostí z historie městečka Náměšť na Hané.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

12 000 Kč Zamilovaný hobo

Informační email + zápis jmen na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placka a 2 vstupenky do našeho muzea. Víkend pro 2 osoby v Náměšti, přespíte v podkroví nádraží s výhledem na koleje a okolí. Prohlédnete si nádraží, zámek a pozůstatky středověkého hradu v Náměšti. Ukážeme Vám Hanácké Benátky (Litovel). Vaše jména budou umístěna na viditelném místě na cedulce.

Počet dostupných odměn: 12/12

Podpořit projekt

15 000 Kč Výpravčí

Informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placka a 4 vstupenky do našeho muzea. 2 noci pro 4 osoby v Náměšti, přespíte v podkroví nádraží s výhledem na koleje a okolí. Prohlédnete si nádraží, zámek a pozůstatky středověkého hradu v Náměšti. Dozvíte se spoustu zajímavostí z historie městečka Náměšť na Hané. Vaše jméno bude umístěno na viditelném místě na cedulce.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

25 000 Kč Přednosta stanice

Informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placka + volný vstup do našeho muzea. 3 noci pro 4 osoby v Náměšti, přespíte v podkroví nádraží s výhledem na koleje a okolí. Prohlídka nádraží, Náměště na Hané, Slatinic, Drahanovic, Litovle, Příkaz a Čech pod Kosířem. Doživotní vstup do muzea pro dárce. Vaše jméno bude umístěno na viditelném místě na cedulce.

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt

50 000 Kč Ředitel drah

informační email + zápis jména na otočný jízdní řád + certifikát dárce + pohlednice + placka a volný vstup do našeho muzea. 6 noci pro 4 osoby v Náměšti, přespíte v podkroví nádraží s výhledem na koleje a okolí. Prohlídka nádraží, Náměště na Hané, Slatinic, Drahanovic, Litovle, Příkaz, Čech pod Kosířem, Prostějova a Olomouce. Doživotní vstup do muzea pro dárce a jeho doprovod. Vaše jméno bude umístěno na viditelném místě na cedulce.

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt