Nádech - videoklip k debutovému EP - crowfunding kampaň

Nádech - videoklip k debutovému EP

I pes Barney se rozhodl kapelu Nádech podpořit - chcete aby měli videoklip pod psa? Nastartujte výrobu videoklipu a i Barney si v něm možná zahraje!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.


 Ahoj, Já jsem Barney. Pes od kluků z kapely Nádech.

b1.jpg

Rozhodl jsem se jim pomoci vybrat peníze na videoklip a nastartovat je na tomto skvělým webu !

Mrkněte na naše společné startovačové video a dozvíte se více.

 

Na co chtějí kluci peníze ?

Z vlastních sil vytvořili debutové EP. Teď chtějí k písni CUKR udělat videoklip! K tomu je potřeba dobrá produkce, technika, kostimér a maskér, prostě to stojí minimálně 20 tisíc korun, pokud to má na něco stát a nemá to být POD PSA !

b4.jpg

 Píseň CUKR na Soundcloudu:

Kdo je Nádech? 

 Míra, Tom i Haji (čti Hadži) hrály v různých kapelách od svých 15 let. Tomuto projektu ale opravdu věří, hrají styl který si sami nazvali POP GRUNGE, tedy poslechovou popovou muziku s prvky rocku na kterém kluci vyrostli.

 

b2.jpg

 

Co v klipu uvidíte? 

Videoklip chtějí kluci pojmout podle textu písně CUKR, bude obsahovat příběh ze života kde se mládí protíná se stářím, chtějí záběry z dronu, přesný scénář zatím připravují, záleží i na tom zda se někdo ze startérů bude chtít ujmout hlavní role! Já Barney si ale určitě zahraju, mám to slíbeno !

Podle textu písně: Zase probouzím se sám, i když vedle Tebe, tyhle rána dobře znám... Nejsem Tvým idolem, jsem jen loutka co tě svede....

Odměny

Aby si vybral každý komu se jejich muzika líbí jsou odměny od 100Kč do 20000Kč, vybírat z odměn můžete vpravém sloupečku, potvrzení o doručení odměny dostanete emailem. Budeme s Vámi ve spojení!

b8.jpg

ukázka odměny - tričkem podpoříte 800Kč.

 

Díky a Ahoj Barney a kapela Nádech!

 

Stránky kapely i MP3 nejdete na bandzone.cz/nadech

Případně se spojte na facebooku

Co si o tomto projektu myslíte?