Unikátní venkovní hra: Nachozeno - crowfunding kampaň

Novinky - Unikátní venkovní hra: Nachozeno

Dej sbohem nudným výletům a poznej česká města formou hry! Podpoř vydání uníkátní venkovní hry s názvem Nachozeno.

Hry & Apps
Ano, přesně tak, hra Nachozeno v Telči je dokončená a my jsme dnes rozeslali několik prvních krabic ke svým majitelům. Máme z toho ohromnou radost! HOTOVO, rozesíláme hry! Obrázek

Ano, přesně tak, hra Nachozeno v Telči je dokončená a my jsme dnes rozeslali několik prvních krabic ke svým majitelům. Máme z toho ohromnou radost! :-)

Bohužel se nám nepodařilo hru doručit do předem plánovaného termínu 30.7., za což se ještě jednou omlouváme. Ale jsme rádi, že hru doručíme ještě během léta. Vám tak zbývá dostatek teplých dnů si hru zahrát - nicméně nic nebrání hru absolvovat třeba i v zimě.

O stavu hry jsme vás zároveň pravidelně informovali každý pátek v našich e-mailech, kde jsme přinášeli nejaktuálnější informace. Pokud vám některý z mailů unikl, mrkněte se do složky Hromadné či Spam, možná se zatoulal právě tam.

Co bude dál?
Začátkem dalšího týdne hru Nachozeno v Telči rozešleme všem, kteří nás pomocí předprodeje podpořili. Ještě jednou vám za podporu děkujeme, moc to pro nás znamená.

Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku či Instagramu. V dalších dnech budeme informovat o novinkách právě tam.

Brzy také spustíme e-shop, kde bude možné hru zakoupit v klasickém prodeji a zároveň se přesuneme na realizaci hry v Liberci.

 

P.S. Nemějte strach, herní balení, které vidíte na fotce, jsme samozřejmě zabalili do ochranných obalů, aby k vám doputovaly v pořádku. :-)

Děkujeme a přejeme Vám hezký víkend,
- Danča, Dominik a Tomáš

Usilovně pracujeme na přípravě všech odměn a ke každé z nich přistupujeme individuálně. Proto se každý startér může těšit i na malý dáreček. Zároveň provádíme finální testy hry v praxi, aby byl Váš výsledný zážitek co nejpříjemnější. :-) Všechny odměny doručíme do 30.7. ❤️ Informace o dodání odměn Obrázek