Startovač - financování projektů

NA ŽIVOT! - crowfunding kampaň

NA ŽIVOT!

Pomozte nám s realizací nového filmu. Staňte se člověkem, který podpoří náš nový projekt, získejte odměny, výhody a buďte partnerem filmu.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 

Jsme nezávislá filmová skupina z Olomouce a každým rokem se nám nějakým způsobem daří přicházet na stále nové nápady nejrůznějších filmových projektů, které se každý rok snažíme pořád vylepšovat. Tento rok není vyjímkou. Našim novým filmovým počinem by tento rok mělo být nové drama s trochou detektivního podtextu. Za sebou máme již pár uspěšných filmových projektů, které jsme promítali v různých místech po České republice. Tento film bychom chtěli začít realizovat v průběhu měsíce srpna a je právě na Vás, jestli s realizací vůbec začneme. :-)

 

O čem film je?

Bývalý policista Daniel, který vyšetřoval nejrůznější zločiny se rozhodl říct dost a otevřel si vlastní soukromou detektvní kancelář, ve které pomáhá lidem s rešením různých obvinění. Většinou jsou jeho zákazníky ženy, které žárlí na své partnery a podezřívají je z nevěry. Nedá se říci, že by byl Daniel s touto prací stoprocentně spokojený, ale je rád, že má alespoň čistou hlavu a netahá si práci domů. Jednou mu však jeho "čistou hlavu" překazí nečekaná událost, která mu změní život.

 

Proč Startovač?

Každým rokem se s novým filmem posouváme v celkovém provedení filmu. Čím více ale chceme film na profesionálnější úrovni, tím více to stojí a Startovač je jedním z prostředků, který nám může pomoci.

 

Co s vybranými penězi?

Na započetí realizace filmu nám chybí částka 25 000 korun, která doplňuje náš rozpočet. Peníze, které vybereme použijeme na rekvizity, masky, pohonné hmoty, vylepšení techniky, zapůjčení prostorů - to vše něco stojí a proto jsme se rozhodli oslovit právě Vás, kteří nám s realizací můžete pomoci.

 

Náš minulý projekt:

(video: trailer k filmu Půjdem dál)

Co za to budete mít?

Za peníze, které nám pošlete si můžete vybrat odměny, které jsme pro Vás sestavili. Doufáme, že si vyberete!

10604520_945156468846109_246794256829987602_o.jpg

(foto: Premiéra filmu Půjdem dál)

 

Pokud půjde vše podle našich představ, film bude mít premiéru na konci tohoto, nebo na začátku dalšího roku. Film se potom bude promítat v různých kinech po ČR.

 

 Pomozte nám společně vytvořit nový projekt!

Co si o tomto projektu myslíte?