NA ŽIVOT! | crowdfunding kampaň

NA ŽIVOT!

Pomozte nám s realizací nového filmu. Staňte se člověkem, který podpoří náš nový projekt, získejte odměny, výhody a buďte partnerem filmu.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 

Jsme nezávislá filmová skupina z Olomouce a každým rokem se nám nějakým způsobem daří přicházet na stále nové nápady nejrůznějších filmových projektů, které se každý rok snažíme pořád vylepšovat. Tento rok není vyjímkou. Našim novým filmovým počinem by tento rok mělo být nové drama s trochou detektivního podtextu. Za sebou máme již pár uspěšných filmových projektů, které jsme promítali v různých místech po České republice. Tento film bychom chtěli začít realizovat v průběhu měsíce srpna a je právě na Vás, jestli s realizací vůbec začneme. :-)

 

O čem film je?

Bývalý policista Daniel, který vyšetřoval nejrůznější zločiny se rozhodl říct dost a otevřel si vlastní soukromou detektvní kancelář, ve které pomáhá lidem s rešením různých obvinění. Většinou jsou jeho zákazníky ženy, které žárlí na své partnery a podezřívají je z nevěry. Nedá se říci, že by byl Daniel s touto prací stoprocentně spokojený, ale je rád, že má alespoň čistou hlavu a netahá si práci domů. Jednou mu však jeho "čistou hlavu" překazí nečekaná událost, která mu změní život.

 

Proč Startovač?

Každým rokem se s novým filmem posouváme v celkovém provedení filmu. Čím více ale chceme film na profesionálnější úrovni, tím více to stojí a Startovač je jedním z prostředků, který nám může pomoci.

 

Co s vybranými penězi?

Na započetí realizace filmu nám chybí částka 25 000 korun, která doplňuje náš rozpočet. Peníze, které vybereme použijeme na rekvizity, masky, pohonné hmoty, vylepšení techniky, zapůjčení prostorů - to vše něco stojí a proto jsme se rozhodli oslovit právě Vás, kteří nám s realizací můžete pomoci.

 

Náš minulý projekt:

(video: trailer k filmu Půjdem dál)

Co za to budete mít?

Za peníze, které nám pošlete si můžete vybrat odměny, které jsme pro Vás sestavili. Doufáme, že si vyberete!

10604520_945156468846109_246794256829987602_o.jpg

(foto: Premiéra filmu Půjdem dál)

 

Pokud půjde vše podle našich představ, film bude mít premiéru na konci tohoto, nebo na začátku dalšího roku. Film se potom bude promítat v různých kinech po ČR.

 

 Pomozte nám společně vytvořit nový projekt!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 7 000 Kč (28 %)
  • 28 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Jiří Slečka - obrázek
  • projekt od Jiří Slečka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Startovač!

I za malou podporu si zasloužíte být vidět, proto umístíme Vaše jméno do závěrečných titulků!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Plackonoš!

Chtěli bychom, abyste si nás pamatovali, proto Vám pošleme placku s motivem filmu. Samozřejmě se najdete i v titulcích filmu.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
300 Kč

Památkář!

Abyste měli na nás a náš film opravdu památku, rozhodli jsme se vyrobit speciální limitovanou edici pohlednic jako upomínkový předmět na náš film, kterou Vám pošleme. K pohlednicím přidáme placku a najdete se i v titulcích filmu.

Počet dostupných odměn: 75/75

Nelze podpořit
400 Kč

Plakátník!

K placce a pohlednicím přidáme i oficiální plakát k filmu, navíc najdete Vaše jméno v titulcích.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
500 Kč

Stahovač!

Za takovou si zasloužíte něco víc, proto Vám k placce, pohlednicím a plakátu pošleme link ke stažení filmu v HD. Samozřejmě uvedeme za podporu Vaše jméno v titulcích filmu.

Počet dostupných odměn: 46/50

Nelze podpořit
700 Kč

Divák!

Ke jménu v titulcích, placce, pohlednicím a plakátu přidáme i originální DVD, které si můžete pustit v pohodlí domova.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
850 Kč

Herec!

Pro deset lidí z Vás jsme připravili možnost objevit se ve filmu! Mimo tuto příležitost od nás získáte na památku placku, pohlednice, plakát a link ke stažení filmu v HD. Vstupenka na premiéru filmu je samozřejmostí. Natáčení bude probíhat v Olomouci.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Slídil!

Pokud jste film takto podpořili, zasloužíte si o něm vědět něco více. Ke jménu v titulcích, pohlednicím, placce, DVD a plakátu Vám pošleme i fotogalerii z natáčení filmu, ve které budou fotografie, co neuvidí jen tak každý. Navíc dostanete vstupenku na premiéru filmu.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
1 350 Kč

Archivář!

Chtěli jsme pro jednoho z Vám vymyslet něco originálního. Pro toho, kdo si koupí tuto odměnu máme originální pracovní kopii scénáře s režijními poznámkami a podpisy všech autorů podílejících se na scénáři. Ke scénáři dostanete pohlednice, placku, link ke stažení filmu v HD, plakát a Vaše jméno bude uvedeno v titulcích filmu. K tomu všemu obdržíte dvě vstupenky na premiéru filmu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
1 500 Kč

Host!

Staňte se exkluzivním hostem na premiéře filmu. Dostanete od nás dvě vstupenky na premiéru, placku, pohlednice, link ke stažení. Dále uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu a pošleme Vám fotogalerii s fotkami z natáčení určené pro ty, co si to zaslouží!

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
2 000 Kč

VIP

Zasloužíte si poděkování, proto ho dostanete! Budete uveden v titulcích filmu jako VIP Startér, stejně tak Vám poděkujeme i na premiéře filmu, na kterou dostanete 2ks vstupenek. K tomu všemu Vám dáme placku pohlednice, plakát a link ke stažení filmu v HD.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sponzor!

Logo Vaší firmy bude uvedeno na začátku filmu. Na premiéru od nás dostanete 5ks vstupenek, na památku placku s pohlednicí a nebude chybět i naše sladké díky!

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit