NA VLASTNÍ STŘEVA - crowfunding kampaň

NA VLASTNÍ STŘEVA

Pojďte spolu s námi na vlastní střeva pocítit prospěšnost živých tekutých probiotik společnosti AscendedHealth.

Podnikání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

NÁŠ CÍL:

Účelem projektu je získat finance na vytvoření e-shopu a na dovoz jedinečných, zdraví prospěšných produktů americké společnosti Ascendedhealth.

Náklady na dovoz doplňků stravy z USA bohužel nejsou jenom o DPH, clu, dopravném a celním řízení, ale je třeba v souladu s českou legislativou nechat otestovat každý dovážený druh výrobku před jeho uvedením na trh, což sebou nese náklady v řádu desítek tisíc korun.

S ohledem na to pokud se nám podaří vybrat cílovou částku 60.000,- Kč, budeme moci nechat otestovat první tři výrobky, které jsme si vyzkoušeli NA VLASTNÍ STŘEVA A ÚSTA. V případě, že vybereme více prostředků, tak za každých 20.000,- Kč budeme moci otestovat další jeden produkt.

Našim záměrem je především nabídnout zákazníkům unikátní živá probiotika, která v současné době nemají na evropském trhu obdoby, a pomoci tak uvést do rovnováhy střevní mikrobiom všem těm, kteří trpí obezitou, zánětlivým, nádorovým, metabolickým, psychickým, alergickým, autoimunitním i kardiovaskulárním onemocněním. Všude tam totiž rozmanitost mikrobiomu hraje důležitou roli.

 

KAŽDÝ Z NÁS MÁ NÁROK CÍTIT SE SKVĚLE!

Jak se v poslední době ukazuje, náš "druhý mozek" výrazně ovlivňuje nejen naši imunitu, ale i naši psychiku.

Cítit se skvěle, se vám nyní může podařit díky unikátním tekutým probiotikům společnosti AscendedHealth.

Zažívací problémy, nadýmání, zácpa, průjem, to je jen zlomek toho, s čím si umí jedinečná probiotika hravě poradit.

SKUTEČNĚ FUNGUJÍ, vyzkoušeli jsme si je nejdříve sami na sobě - NA VLASTNÍ STŘEVA.

A aby toho nebylo málo, každý, kdo bude mít kuráž, dostane jedinečnou možnost zúčastnit se vědeckého zkoumání svého střevního mikrobiomu před, v průběhu a po užívání živých probiotik, a ověřit si tak laboratorně jejich účinnost.

Obnovte si společně s námi pomocí unikátních tekutých probiotik obsahujících nespočet živých přátelských bakterií svůj střevní mikrobiom.

 

NÁŠ PŘÍBĚH:

Už více než deset let se zajímám o celoživotní prevenci svého zdraví. Jelikož ráda experimentuji, vyzkoušela jsem si v životě i několik stylů stravování (bezlepkové, paleo, nízkosacharidové,...), abych na vlastní střeva zjistila, co mi nejvíc vyhovuje.

Ke zkoumání toho, co nejvíc ovlivňuje můj střevní mikrobiom mě přivedla i skutečnost, že v rodině máme predispozice pro různá chronická onemocnění (celiakie, aterioskleróza, cukrovka, vysoký krevní tlak,...).

Postupem času jsem dospěla ke zjištění, že vznik nemoci nezávisí pouze na genetických předpokladech, ale i na vlivu prostředí (strava, toxiny, stres, pohyb, emoce...), a v neposlední řadě na stavu našich střev. Vždyť 70% až 80% našeho imunitního systému tvoří tzv. vrozená imunita, která je vytvářena mikrobiomem v našich střevech.

Hledání informací, jak před otěhotněním a během těhotenství podpořit moje i partnerovo zdraví, abychom potomkovi předali co možná nejzdravější mikrobiom a tím i silnou vrozenou imunitu, mě koncem roku 2018 přivedlo k videu o příznivých účincích živých probiotik firmy AscendedHealth podporujících harmonizaci střevního mikrobiomu a zefektivňujících přirozené detoxikační procesy našeho těla. Po shlédnutí videa jsem si řekla: TA MUSÍM MÍT A JEJICH ÚČINKY VYZKOUŠET NA VLASTNÍ STŘEVA!

Letos na jaře se mi podařilo přivést si tekutá probiotika z Ameriky na vyzkoušení nejen pro sebe, ale i pro svoji rodinu a známé. Do testování NA VLASTNÍ STŘEVA se tak celkem zapojilo 9 osob, z toho 8 žen a 1 muž.

Problémy, které si uživatelé chtěli vyřešit, byly různé: zácpa v těhotenství, nadýmání, problémy s trávením a zažíváním, stres, špatná psychika, či zvýšená propustnost střev v souvislosti s autoimunitním onemocněním.

Po 2 měsíční intenzivní kůře většina zúčastněných zaznamenala výrazné zlepšení či dokonce vyřešení svého zdravotního problému. A slovy všech: "Jsou to nejsilnější probiotika, která jsme doposud měli možnost vyzkoušet NA VLASTNÍ STŘEVA!"

Zároveň se mi naskytla možnost zúčastnit se výzkumu vlivu tekutých probiotik na změnu střevního mikrobiomu v laboratoři anaerobní mikrobiologie Ústavu živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, kde v současnosti odebrané vzorky čekají na otestování.

Jelikož společnost AscendedHealth nabízí produkty nejenom pro střevní mikrobiom, ale i pro mikrobiom úst a kůže, zároveň jsem na sobě a partnerovi otestovala účinky zubní pasty s probiotiky, díky níž se mi postupně ze zubů odstranil zubní kámen a moje zuby jsou o poznání bělejší.

Produkty společnosti AscendedHealth jsou tak podle mě jedním slovem unikátní.

PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT A PODPOŘÍTE TÍM I SVŮJ MIKROBIOM!

 

OTESTUJ SVŮJ MIKROBIOM:

V případě, že nás podpoříte zakoupením Duo Packu: ProAlive Probiotic 30 ml a Active Detox Probiotic 30 ml v hodnotě 3 500 Kč, získáte tím jedinečnou možnost nechat zdarma otestovat svůj střevní mikrobiom v laboratoři anaerobní mikrobiologie Ústavu živočišné fyziologie a genetiky AV ČR.

Půjde o intenzivní 2 měsíční detoxikační kúru zahrnující samoodběr stolice před, v průběhu a po užívání probiotik. Zkumavky a další potřebné pomůcky Vám budou zaslány zdarma poštou spolu s balením probiotik a detoxikačním protokolem.

 

SPECIFIKA PRODUKTŮ:

- ručně vyráběné,

- čistě veganské a přírodní,

- každá šarže výrobku se záměrně liší od předchozí, aby patogenní mikrobi museli hádat.

 

PROBIOTIKA PRO STŘEVA:

Střevní mikrobiom

Střevní mikroorganismy jsou nepostradatelné pro správný vývoj lidského imunitního systému a imunoregulaci. Zásadní roli hraje nejen druhové složení střevního mikrobiomu, ale i jeho rozmanitost či stabilita. Jakékoli změny mikrobiomu, zejména úbytek rozmanitosti a dysbalance (nerovnováha), totiž předurčují lidskou populaci k přecitlivělosti a vývoji či klinické manifestaci autoimunitních onemocnění (alergie, alergické astma, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, cukrovka 1. typu, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida a mnoho dalších). Mikrobiom hraje klíčovou roli i při vzniku obezity, ovládá naši psychiku (deprese) a náladu (ovlivňuje produkci serotoninu = hormonu štěstí). Střevo a jeho extrémně složitý ekosystém má podstatný vliv na délku i kvalitu našeho života.

ProAlive_Probiotic.jpg

ProAlive Probiotic - multifunkční probiotikum vytvořené tak, aby zvýšilo imunitní reakce na viry, bakteriální a plísňové infekce, obnovilo rovnováhu střevní mikroflóry a zvýšilo odolnost organismu proti stresovým situacím.

Přípravek obsahuje 20 kmenů přátelských bakterií: L. acidophilus, L. casei, L. rhamnosus, L. salivarius, L. amylovorus, L. plantarum, L. fermentum ME-3, L. brevis, L. curvatus, L. bucheri, L. acetotolerans, L. bulgaricus, B.bifidum, B. longum, B. lactis, S. thermophilus, P. bifidum, B. laterosporus, B. natto, S. boulardii.

Složení: strukturovaná voda, Noni (Morinda citrifolia), Mangosteen (Mangostana), výtažky (extrakty) a bakteriociny (produkty bakterií Lactobacillua a Bifidobacterium) a jiné mnohočetné kmeny prospěšné flóře.

Dávkování: Užívejte 1-5 kapek denně rozpuštěných ve vodě. Začněte s 1 kapkou a postupně přidávejte, dokud nezískáté množství, které vám vyhovuje.

Trvanlivost: Po otevření 4 měsíce při pokojové teplotě. V případě uchovávání v ledničce minimálně 1 rok.

Obsah balení: 15 ml nebo 30 ml. Jedno balení o objemu 30 ml vydrží při dávkování 3 kapky denně v průměru 10 měsíců.

Důležité: Účinnost ProAlive Probiotic závisí na konkrétním zdravotním stavu jednotlivce. Ačkoli jsou ProAlive Probiotic velmi účinná, pokud je váš stav chronický (dlouhodobý), může trvat delší dobu, než se dostaví optimální výsledky.

ActiveDetox_Probiotic.jpg

Active Detox Probiotic - průlomový produkt tvořený speciálními živými mikroby, chelátory a 60 stopovými minerály, navržený tak, aby pomáhal tělu podporovat detoxikaci jater a ledvin pomocí  mikrobů, kteří vyhledávají toxiny jako živiny a aktivně je ničí.

Formule Active Detox pomáhá tělu zotavit se z chronické únavy, dosáhnout optimální hmotnosti, zbavit se deprese a podporuje detoxikaci jater a ledvin.

Přípravek obsahuje 9 kmenů přátelských bakterií: L. plantarum, L. plantarum 299v, L. acidopilus DDS-1, L. fermentum ME-3, L. curvatus, B. bifidum, B. longum, B. lactis, S. boulardii.

Složení: strukturovaná voda, Noni (Morinda citrifolia), Mangosteen (Garcinia mangostana), výtažek (extrakt) z L. plantarum, kyselina huminová, kyselina fulvová, L. plantarum, L. acidopilus DDS-1, L. fermentum ME-3, L. curvatus, B. bifidum, B. longum, B. lactis, S. boulardii.

Dávkování: Užívejte 1 - 2 kapky před spaním, přímo do úst nebo do vody. Jakmile se vaše tělo aklimatizuje, můžete postupně navyšovat počet kapek.

Trvanlivost: Po otevření 4 měsíce při pokojové teplotě. V případě uchovávání v ledničce minimálně 1 rok.

Obsah balení: 15 ml nebo 30 ml. Jedno balení o objemu 30 ml vydrží při dávkování 3 kapky denně v průměru 10 měsíců.

Vynikající produkt pro psy a kočky! Přidejte 1-2 kapky do misky s vodou nebo přímo do úst.

 

PROBIOTIKA PRO ÚSTA:

Ústní mikrobiom

Přátelský mikrobiom sídlí nejen ve střevě, ale i v dutině ústní, tvoří první línii obrany proti patogenům (tzv. slizniční imunitu) a důležitou část naší imunity.  

Ústní mikrobiom zahrnuje více než 700 různých bakteriálních druhů, udržuje homeostázu (vyrovnané prostředí) v dutině ústní i celkové zdraví organismu. Mikroby ovlivňují nejen zdraví zubů a dásní, ale i naši imunitu a odolnost vůči nemocem (respiračním, kardiovaskulárním, cukrovce, rakovině…). Narušení rovnováhy (průmyslově zpracovaná strava, stres, antibiotika, desinfekční ústní voda,…) vede až k rozvoji onemocnění dutiny ústní (kaz,…). Ústní/orální probiotika mohou pomoci vyřešit opakované záněty středouší a angíny.

Gum_RegularOralive.jpg

Regular Strenght Oralive Toothpaste - živá pasta plná enzymů, minerálů a probiotik. Podporuje přirozenou obnovu zdraví dutiny ústní, eliminuje infekce, vyživuje ústa pro podporu jejich samoléčebných a regeneračních schopností.

Zabraňuje množení patogenních bakterií, které způsobují záněty dásní (gingivitida), bolest zubů a tvorbu plaku. Má přirozené bělící účinky díky koncentrované síle kyslíku. Odstraňuje zápach z úst díky sopečným zemským minerálům absorbujícím pachy a svěží vůni máty.

Složení: Volcanic Earth Minerals, vitamin C, Camu Camu, Amla, Calcium, Nettle, Folic Acid, CoQ 10, Marine Phytoplankton, Astaxanthin, Blue green Algea, Pau D´Arco, Aloe Vera, Noni, Peppermint, Melissa, Arnica, Licorice, Mint, Turmeric, Holy Basil, Ginger, Essential Oils of Neroli, Jasmine, Spikenard, Rose.

Použití: 1-3x denně naneste pastu velikosti hrášku na kartáček bez použití vody a čistěte si zuby 1-15 minut, poté buď vyplivněte nebo spolkněte (obsahuje jen přírodní složky prospěšné i pro střeva), ale nevyplachujte ústa. Nechte vstřebat zbytky pasty do zubů a dásní.

Trvanlivost: minimálně 1 rok

Obsah balení: 57g nebo 142g, menší balení vydrží na 1-2 měsíce dle počtu čištění, větší balení na 4-6 měsíců dle počtu čištění.

Co si o tomto projektu myslíte?