Na esce do Itálie a s Apečkem zpět - crowfunding kampaň

Na esce do Itálie a s Apečkem zpět

Ahoj lidi! Chtěl bych natočit video o tom, jak dojedu na staré skládačce do Itálie, tam koupím ještě starší Apečko a vrátím se s ním přes Řecko domů.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Baví tě sledovat videa z cest, který nejsou tak uplně normální a ještě ti přinesou rady a tipy co na těchle cestách dělat a nedělat? Chceš vidět, jak vypadá dovolená bez luxusního hotelu a stravy? Tak právě o tom tahle cesta bude.

Vždycky mě bavilo točit videa, ale že bych jednou točil něco takovýho mě ani ve snu nenapadlo.
Všechno to začalo, když jsme se v březnu vrátili z Itálie a já tam viděl tuhle super káru a v tu chvíli se zrodil tenhle né uplně normální nápad. Samozřejmě by to šlo jednoduše, koupit letenku, doletět co nejblíž a dojet s Apéčkem domů. Ale proč se připravit ještě o zajímavější cestu tam na svojí Esce, která má jeden převod, malý kola a její druhý jméno je dřina. 


Paráda je, že na kole jsem nikdy nenajel za den více než 50km, ve stanu jsem sám nikdy nespal, takže určitě příjde i chvíle, kdy si budu myslet, že mi někdo chce vlíst do stanu a obrat mě. Co se týče nějaké opravy motoru, o tom asi nemusím ani mluvit. Prostě jestli se podělá něco jinýho než svíčka tak mám vážnej problém. Takže si myslím, že se mám na co těšit a vy taky. 


Celou cestu mám v plánu točit, fotit a sdílet s váma na sociálních sítích a youtube.
Zkušenosti s točením videí nějaký mám, hlavně mě to baví, takže techniku už mám z doby, kdy jsem ještě nebyl takovej blázen a nevymýšlel kraviny. 


Pokud se ti tenhle nápad líbí a podpoříš mě, budu rád. Peníze půjdou hlavně na nákup tohodle pekelnýho stroje a popřípadě nějaký opravy, který by mohly být po cestě potřteba. Pokud to výjde, máš se na co těšit!  Měj se krásně a užívej života.

Co si o tomto projektu myslíte?