Na chvilku zavři oči | crowdfunding kampaň

Novinky - Na chvilku zavři oči

Básnická sbírka milostné poezie, nejlepších 75 básní autora - za posledních 5 let, které vás dostanou do zasněné nálady a přivedou k úsměvům.

Knihy

18. prosinec 2017

PF 2018

Od vydání knížky se udála spousta věcí. Mimo jiné se básně ze sbírky "Na chvilku zavři oči" se staly populární v Austrálii a z knížka získala ocenění "Kuřimské kulturní činy 2016-2017" za "Umělecký výkon". Děkuji!
PF 2018 Obrázek

Od vydání knížky v loňském roce se udála spousta událostí a knížka si tak trochu žije vlastním životem. Básně ze sbírky "Na chvilku zavři oči" se staly populární v Austrálii a medailon o nich vyšel i v časopise české komunity v Sydney (srpnové číslo strana 13). Zážitků s předáváním a ohlasy na knížku je spousta, ale asi největším překvapením bylo předminulý týden předání cen KuKuč - "Kuřimské kulturní činy 2016-2017", kdy mi starosta města Kuřim na Mikuláškém jarmarku předával cenu za "Umělecký výkon". Cenu KuKuč získala v minulosti i například autorka románu Žítkovské bohyně - Kateřina Tučková, takže si jí velmi vážím. Pokud víte o někom komu by udělala radost, tak je knížka dostupná u vydavatele JIndřicha, on-line nebo u mě. Kniha by nevznikla bez vaší podpory, takže ocenění KuKuč je i pro vás! 

Děkuji a přeji vám krásné Vánoce a mnoho skvělých zážitků a příběhů v roce 2018!

Václav Brázda

Slavností autogramiáda s koncertem skupin DNA - Dej Nám Akord a KvOk proběhne 22.9.2016 ve 20 hodin v Café Práh ve Vaňkovce v Brně. Jste srdečně zváni
Autogramiáda s koncertem Obrázek

Vážení a milý "startovači",

ještě jednou děkuji moc za vaši podporu při vydání knížky básní "Na chvilku zavři oči". Ve čtvrtek 22.9.2016 ve 20 hodin můžete přijít oslavit úspěšné vydání knížky na koncert skupin DNA-Dej Nám Akord a KvOk  do Café Práh ve Vaňkovce v Brně.  Na akci si také připomeneme dnešní Mezinárodní den míru (Peace One Day) a rád vám a vašim známých a přátelům podepíšu vaše knížky, které budou samozřejmě také k dostání.

S přáním krásných dní

Václav Brázda

Básnická sbírka "Na chvilku zavři oči" už má hmatatelnou podobu. Brzo dorazí k vám. :-) Autogramiáda 22.9. 20:00 Café Práh, Vaňkovka, Brno

Vážení a úžasní "startovači"! Vaše podpora nepřišla nazmar - knížka je na světě! V nejbližší době by k vám měla dojít či se vás budu snažit potkat a předat ji. Děkuji moc!!! První reakce jsou velmi milé, tak se snad povedla - a bude se líbit i vám. Budu velmi vděčný, když mi dáte vědět co se vám na ní nelíbí - a ještě radši budu, když mi dáte vědět co se vám na ní líbí :-). A moc rád vás uvidím na autogramiádě, která bude 22. 9. 2016 v Café Práh v Brně s koncertem skupin KvoK a DNA - Dej Nám Akord (která je mimochodem aktuálně na druhém místě v hitparádě rádia Proglas). Knížka je v distribuci v nakladatelství Lynx - určitě jí pomůže, když se na ni zeptáte ve svém knihkupectví. Kdyby se vám natolik zalíbila, že byste si ji přáli ještě pro někoho, tak můžete samozřejmě dát vědět i mě - a to i v případě, že je třeba do Brna pro vás daleko a přáli jste si udělat autogramiádu ve vašem městě či knihovně. Ještě jednou velké díky a doufám, že se všichni brzo shledáte s odměnou za vaši skvělou podporu.

Krásné letní dny

Václav Brázda

  • Splněno 28 750 Kč (115 %)
  • 115 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 91 Startérů

Autor projektu

Václav Brázda - obrázek
  • projekt od Václav Brázda
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

160 Kč

Čtenář

Kromě poděkování a hřejivého pocitu, že podporujete originální českou poezii, dostanete také jeden výtisk básnické sbírky Na chvilku zavři oči.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Posluchač

Jako Posluchač obdržíte jeden výtisk sbírky s věnováním a osobní pozvánku na autogramiádu knížky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
320 Kč

Poeta extra

Jako Poeta extra obdržíte dvě různé knihy – jeden výtisk nové sbírky Na chvilku zavři oči a jeden výtisk z posledních autorských kusů sbírky Kvítí.

Počet dostupných odměn: 8/30

Nelze podpořit
320 Kč

Poeta dárce

Jako Poeta dárce obdržíte dva výtisky knihy, jeden s věnováním a druhý s místem pro věnování tomu, koho chcete potěšit a obdarovat.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
640 Kč

Fanoušek

Obdržíte jeden výtisk knihy s osobním věnováním a vstupenkou na autogramiádu do VIP zóny.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
1 280 Kč

Gurmán

Obdržíte výtisk knihy s osobním věnováním a pozvání na večeři s autorem.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Galerista

Obdržíte výtisk knihy a barevný velkoformátový tisk (A1) vybrané grafiky Dany Růžičkové k básni ze sbírky.

Počet dostupných odměn: 39/40

Nelze podpořit
2 500 Kč

Bronzový sponzor

Stáváte se Bronzovým sponzorem, obdržíte dva výtisky knihy a osobní věnování, certifikát s grafikou a poděkováním, 2 vstupenky na autogramiádu do VIP zóny.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

Stříbrný sponzor

Stáváte se Stříbrným sponzorem knížky, obdržíte tři výtisky básnické sbírky, osobní věnování a v knize bude uvedeno dle vašeho přání vaše jméno nebo jméno vaší společnosti s poděkováním, dle vašeho přání budete jako sponzor uváděni na autogramiádě.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Zlatý sponzor

Stáváte se Zlatým sponzorem sbírky, obdržíte tři výtisky knihy, osobní věnování a v knize bude uvedeno dle vašeho přání vaše jméno nebo jméno a logo vaší společnosti s poděkováním, na autogramiádě k vydání knihy budete mít možnost prezentace.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit