NA BABETTĚ K ČERNÉMU MOŘI | crowdfunding kampaň

Novinky - NA BABETTĚ K ČERNÉMU MOŘI

Pomozte nám opravit pár starých vraků a vrátit jim duši. Podnikneme pak na těchto šílených strojích cestu k Černému moři a natočíme o tom videosnímek.

Ostatní

24. červenec 2015

Klukovský sen

Ačkoli děkujeme kudy chodíme za vaší podporu, myslíme si, že to, že nám pomáháte zrealizovat klukovský sen, ocenění za to nikdy nemůžeme vyjádřit dostatečně. Tak ještě jednou díky! Jako fakt! Je to celkem dřina... vyprávět, vysvětlovat, dokázat vám říct, proč je pro nás taková šílenost důležitá. A hlavně taky to, že v tom nejedeme sami!
Klukovský sen Obrázek

Každý z vás, kdo klikl na náš odkaz, kdo se podíval na video, dal některému z našich příspěvků lajk nebo třeba i přispěl, každý z vás v tom tak trochu jede s námi. Tady na Startovači nás ještě čeká dlouhá štreka, přehoupli jsme se za půlku a ještě zbývá vybrat spoustu peněz. Ale to, že je někde na konci cíl, není teď až tak důležité. Protože my, blázni toužící po dobrodružství, si užíváme vždycky i tu samotnou cestu, se všemi jejími výmoly. Jak cyp :D

21. červenec 2015

Proč to děláme?

Často se ptáte, jaký má celá naše cesta vlastně smysl. Na pořádnou odpověď bychom potřebovali docela dlouho času, ale to nejdůležitější je, že tahle cesta není jen nějaký výstřel do tmy. Hlavní motto Expedition Clubu zní: "Vydáváme se s odvahou do míst, která nejsou pro každého".
Proč to děláme? Obrázek

A o tom je i tahle výprava. Chtěli bychom, aby měl každý možnost cestovat trochu jinak, ověřit si, že za hranicemi čeká spousta skvělých zážitků i lidí, a že dostat se k nim není nemožné. O co nám tedy jde? Na těch sedačkách babett chceme vytvořit hlavně dobrou partu, pro kterou se tenhle zážitek stane třeba i odrazovým můstkem k dalším, odvážnějším výpravám. To, že se chceme přes kus světa kodrcat na starých babettách není proto, že chceme být za každou cenu zajímaví, ale hlavně proto, že to nepohodlí a výjimečnost takové cesty přesně pomůže k zážitkům, které nejsou všední a pomáhají nám získat odvahu. 

Tak co, nasedneš a pojedeš s námi? http://www.expeditionclub.cz/

14. červenec 2015

Už jsou na světě!

První tři babetty už jsou připravené na svou dlouhou cestu. Byli jsme se podívat v Moto Kenny, kde je šikovný mechanik dává kousek po kousku dohromady. Na fotce je pohon celé výpravy, motor, který (doufáme) neselže... A díky, když nám pomůžete dát dohromady i další stroje a natočit o tom video...o adrenalin v něm určitě nebude nouze.
Už jsou na světě! Obrázek
  • Splněno 53 284 Kč (104 %)
  • 104 %
  • 51 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 43 Startérů

Autor projektu

Albert Fikáček - obrázek
  • projekt od Albert Fikáček
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Tvoje vlastní lodička na Černém moři

Pustíme papírovou lodičku s tvým jménem na Černé Moře a k tomu ti pošleme ještě jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Pošleme ti pohled

Za tři stovky od nás dostanete jedinečný babettí pohled z cesty a k tomu navíc i videosnímek dokumentující naši cestu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Tvoje jméno na babettě

Nalepíme si tvé jméno na jeden z našich ďábelských strojů. K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu k Černému moři.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Projížďka na babettě po Brně

Za tisíc korun tě svezeme na jedné z našich babett po Brně. K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a papírovou lodičku s tvým jménem na Černém moři!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Projížďka na babettě po Brně a exkurze do podzemí!

Za dva tisíce tě svezeme na jedné z našich babett po Brně a navíc tě vezmeme i na ilegální exkurzi do brněnského podzemí!
K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a papírovou lodičku s tvým jménem na Černém moři.


Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Pojmenuj si babettu!

Jedna z babett se bude pyšnit jménem, které jí vybereš.
K tomu dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a na Černé moře vypustíme papírovou lodičku s tvým jménem.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
5 000 Kč

Společný víkend na babettách

Za příspěvek pět tisíc korun od nás získáváš společný víkend na babettách. K tomu dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a na Černé moře vypustíme papírovou lodičku s tvým jménem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
7 000 Kč

Účast na výpravě!

Za sedm tisíc korun tě přibereme do naší posádky a vyrazíš s námi na polovinu výpravy (1 týden). K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu.

Počet dostupných odměn: 2/7

Nelze podpořit