MYTICKÝ OTEC - crowfunding kampaň

MYTICKÝ OTEC

Pomozte nám vydat knihu o pravdivém příběhu o životě chudého afrického chlapce, jehož hlavní hrdinou je sám autor.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kniha je o pravdivém příběhu o životě chudého afrického chlapce, který se 20 let snažil zjistit, kdo je jeho otec. Poté si uvědomil, že jsou v životě důležité pouze 2 věci: den, kdy se narodil a den, kdy zjistil, proč se narodil.

Narodil se v chudé africké rodině v chudé vesnici. Nikdy nepoznal svého otce, byl vychováván babičkou a chodil do školy bez bot. Protloukal se vlastním životem, ale pomocí vlastních sil uspěl bez podpory svého otce, který je stále neznámý až dodnes.

Kniha má rozsah 14 kapitol a 120 stran formátu A5. Je již vydána v angličtině. Nyní chceme vydat český překlad této knihy.

 

Kapitola 1

Image02.jpg

 

Kapitola 2

Image13.jpg

 

         Vydáním této knihy chce autor lidi inspirovat: 

  1. Narodit se chudý nebo handikepovaný neznamená, že jste břídil. Vše, co potřebujete, je najít smysl svého života, zjistit, proč jste se narodili, věřit v sebe, a v to, že i vy můžete změnit svět. Jak řekl Stephen Hawking: "Bez ohledu na to, jak těžký nebo ošklivý život může být, tam, kde je život, je i naděje.
  2. Z mých zkušeností vím, že chudí lidé bývají největší podnikatelé na světě. Každý den musí vymýšlet nové a nové nápady, jak přežít.
  3. Nejkrásnější lidé, které známe, jsou ti, kteří znají porážku, znají utrpení, boj, ztrátu, ale přesto uspěli ve svém životě.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?