mystik_z_velryby.jpg

MYSTIK Z VELRYBY Knihy

Pokračování knihy Krušnohorské proroctví. Mystické události z té naší kotliny.

mystik_z_velryby2.jpg

Chcete číst o drobném předivu, že nic ve vašem životě se neděje náhodou? Podpořte knihu odhalující, že vše je propojeno maličkostmi, kterým nevěnujeme pozornost.

Kniha MYSTIK Z VELRYBY je pokračováním Krušnohorského proroctví. Nevešlo se do ní vše, co bych si přál, aby se do ní vešlo. Knihy si vždy realizuji sám a tak jsem vždy limitován rozpočtem a pak následným prodejem po knihovnách a přednáškách. To vše ve stylu pradávných buditelů. Jezdím tak už pár let po tej naší krásnej kotlině.

Odezvy čtenářů na novou knihu mě příjemně potěšili a tak bych jim chtěl dopřát po prázdninách nášup. Leč v rozpočtu na vydání pokračování peněz nezbývá.

Krátká ukázka z předešlé knihy

KRUŠNOHORSKÉ PROROCTVÍ - Tři přání

Když jsem si k maturitní práci vybral úvahu na téma Tři přání, zamotal výsledek profesorce češtiny hlavu. Musela můj výtvor po obsahové stránce prokonzultovat s profesorem občanské nauky. Možná ji zaskočilo, že pouhým přáním mít tři přání si hned jednu možnost vyčerpáte. Třetí přání je v tomto kontextu uvažování naprosto logické, mít opět tři přání. Ale co s tím přáním, které zbývá?  Můžete
si sobecky přát něco pro sebe. Od nějaké hlouposti po vztah, tam si naprojektujete kde co. Ale bude vás takové přání blažit a hřát na srdci? Nepodlehnete spíš jen iluzi, že se vám něco splnilo? A jak to pak u takových přání bývá, dopadne to jako s džinem z Aladinovy lampy. V nejméně vhodný okamžik se vaše zhmotněné přání rozplyne. Můžete svou pozornost otočit i k celému světu. Přát si celosvětový mír
a jiné úžasné věci pro všechny je přece ušlechtilé a báječné. Ale nenaroste tím vaše ego do obludných rozměrů díky myšlence, že jste jediní spravedliví, kteří spasí svět svým přáním? Co démonický Mára nabízel Buddhovi a pokušitel Ježíšovi v poušti? Když se opravdu v tichu zamyslíte, tak zjistíte, že žádná přání nejsou třeba, pokud neubližujete a vaše myšlenky, řeč i činy jsou v naprostém souladu. Jen když jste spokojeni s  tím, co máte, můžete v životě dostat více. Potkal jsem hodně lidí, kteří se ženou za svými přáními jako vichřice. Povětšinou sklízejí slušné bouře a stávají se obětí svých přání. Nikdy od nich neuslyšíte, že jsou spokojení a šťastní, to totiž vidí v nějaké své budoucnosti. Skutečně šťastní a spokojení však můžete být jen v přítomnosti. Když jsem byl malý kluk, tatínek často vysvětloval zákon akce a reakce na všech úrovních vesmíru. Když necháte svět plynout a lidi v něm takové, jací jsou, pak teprve začnete žít v přítomném okamžiku, bez pocitu, že vám ve světě něco utíká. Touto nemocí trpí téměř celá dnešní civilizace. Hodně z poklidného pozorovacího místa uvidíte. Můžete podlehnout iluzi, že někoho zachráníte. Ale nikdy nezachráníte nikoho před jeho vlastní cestou. U lidí, kteří vyslovují svá přání jak na běžícím pásu, si vždy vybavím postavičku z filmu Krotitelé duchů v okamžiku, kdy si měli duchobijci vybrat podobu ničitele. Úvaha vyprázdnit si mysl byla správná. Výběr něčeho, co nelze zničit, se ukázalo jako volba špatná. Celý náš svět, tak jak jej známe, je výslednicí přání všech lidí. Čím více lidí si uvědomí úžasnou rovnici neubližovat, mít v souladu myšlenky, řeč a činy, tím dříve zavládne klid. Přijmete-li za své, že vesmír jsou mnohačetné řezy energií, uvědomíte si, jak mocný nástroj tvorby jsou myšlenky. Jak dokáží proudit časoprostorem TEĎ v TEĎ na jakékoli odlehlé místo. V roce 2011 na své narozeniny, které jsem oslavil v tichu nad šálkem jasmínového čaje v čajovně
v Karlových Varech, jsem vypustil určitou myšlenku. S čarodějem, s nímž sem často jezdíme, jsme si všimli, že to, o čem mluvíme, se začne do měsíce dít v reálném světě. Myšlenka byla vypuštěna a zhmotnila se naprosto dokonale do dvou dnů. Objevil se člověk, který zasáhl na všech úrovních. Bylo to jako listovat
v otevřené a dávno známé knize, která hovoří telepatickou řečí. Ale o tom někdy příště.

Temná strana ještě den před tímto zásadním setkáním předvedla, co dokáže. V Chomutově na průtahu přejelo šest aut chodce. Běžně jezdím už deset let přesně v tom pruhu, co chodec ležel, ale zhruba kilometr od místa nehody jsem dostal toho dne vnuknutí tím pruhem nejezdit. Když jsem se přiblížil k inkriminovanému místu, na poslední chvíli jsem uhýbal vedle jedoucímu vozu, protože před námi náhle zastavilo jiné auto, z něhož vyskočil policista. Ležícímu chodci se řidič vozu vedle mne vyhnul na poslední chvíli a můj manévr odvrátil srážku. V dalším týdnu jsem zjistil, že za volantem auta, které se člověku na vozovce vyhýbalo, seděla manželka majitele firmy, s kterým jsem na podzim začal spolupracovat na jednom filmovém projektu. Když jsem u nich ve firmě v Teplicích začal vyprávět, co se mi o víkendu přihodilo, jen nevěřícně vrtěla hlavou…

 

 

Křest

Termín křtu 11. 9. 2013 kavárna Velryba Praha

Co se stane s penězi

Rozdělí se mezi tyto lidi:

  • Tiskárna Powerprint (tisk, vazba), největší část, platí se za vytištěný kus
  • Jan Choura - ilustrace a návrh obálky
  • Lucie Zemanová, Radka Hutařová - korektura
  • Dalibor Stach - autor - sazba, organizace, účetnictví a logistika

Odezvy čtenářů

"Ach Dalibore, cesta do Hradce mi utekla s tvojí knihou jako voda. Zbývá mi jedna kapitola. Netušila jsem, že jsme ji u mě v knihovně v Nejdku v podstatě prošli v principech spolu od A do Z. Jsem z toho hotová. Je to síla. Měj se. Vlaďka. PS. Ještě jednou děkuju."

NEJDEK

"Dobrý den Dalibore... Rád bych Vám tímto poděkoval za Vaše knihy, dostalo se mi do rukou ve správný čas úžasné čtení, konkrétně tituly Oáza v poušti a Brána je fascinující a poučné čtení. Význam těchto a dalších Vašich knih slovy momentálně nedokážu vyjádřit. S veškerou úctou Petr Šimon.

ÚSTÍ NAD LABEM

"Právě jsem dočetla Krušnohorské proroctví. Prostě znovu opakuji, Bůh je šprýmař a je jen na nás, čemu se dokážeme zasmát, co přijmout a jak. Díky vřele Existenci, že jsem Vás oba, Tebe i Radku, mohla poznat. Vážím si Vás a těším se na další "náhodné setkání třetího druhu":o) Líbám a objímám Vás všechny 3. S láskou, světlem a harmonií Jana"

BLANSKO

"Ty vole! Ty radši nejezdi autem." Petr Gardner

LOKET

Dobrý večer z Otrokovic..věci nezkoumej a ony přijdou, kdy mají..právě teď jsem Rosťovi psala, že jsem si dnes přinesla ze zoo Vaši knížku, kterou mi přivezl (děkuji za věnování), uvařila si čaj a nalistovala první stránku..a přečetla ji na jeden zátah, mockrát jsem si znovu pročítala určité pasáže a vracela se k předchozím kapitolám a některým úvahám..nešlo ji odložit..tak moc mě ta drobná knížka neuvěřitelně oslovila, je úžasné číst si vlastní myšlenky a názory a úplně přesně jim rozumět...Romana

OTROKOVICE

Vybráno63 850 Kč(106 %)

106 %
60 000 Kčpožadováno
35startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDalibor Stach

Odměny

50 Kčmystik

Máte mé poděkování prostřednictvím emailu a facebooku.

Očekávané doručení odměny: červenec 2013

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

100 Kčmystik malý čtenář

Jakákoliv má kniha z dosud vydaných. Originál podpis a věnování.

Očekávané doručení odměny: červenec 2013

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 Kčmystik podporovatel

Dostane novou knihu s očíslováním od 1-100. Poděkování na zadním listu knihy podporovatelům jmenovitě. Pozvánka na křest knihy + 1 host.

Počet dostupných odměn: 81/90

Odměna nedostupná

500 Kčmystik velký čtenář

Všechny mé knihy včetně nové knihy. Celkem 7 knih. Originál podpis a věnování. Poděkování na zadním listu knihy podporovatelům jmenovitě. Pozvánka na křest knihy + 1 host.

Očekávané doručení odměny: září 2013

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 Kčmystik malý křtitel

Dostane novou knihu s očíslováním od 1-100. Poděkování na předním listu knihy malým křtitelům jmenovitě. Pozvánka na křest knihy + 1 host a všechny vydané tituly. (6ks)

Očekávané doručení odměny: září 2013

Počet dostupných odměn: 5/10

Odměna nedostupná

5 000 Kčmystik historik křtitel

Speciální edice ručně vázané knihy v kůži. Číslovaná. Poděkování na předním listu knihy malým křtitelům jmenovitě. Pozvánka na křest knihy + 1 host a všechny vydané tituly. (6ks)

Očekávané doručení odměny: září 2013

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná