Mysteriózní film Ti Dva - crowfunding kampaň

Mysteriózní film Ti Dva

Pomozte nám vypravit Petra a Zdenu na cestu, která změní od základů jejich životy. Přispějte nám na mysteriózní film z dob hlubokého komunismu.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Plápolající ohně, zvuky kytar a hrozba bližší, než by se zdálo. O tom všem bude tento dvacetiminutový hororový kraťas, jehož vyvrcholení každému zamotá hlavu. Film je na motivy mysteriózní povídky od českého Dicka Francise Jaroslava Velinského. 

 

Jak to začalo?

Nápad natočit snímek se zrodil doslova za zvuku kytar a ve světle plápolajícího ohně.

Tehdy si režisér a velký tremp Lukáš Kofroň poprvé vyslechl povídku Ti Dva od Jaroslava Velinského. Byla to láska na první pohled. Druhý den oslovil scénáristu Petra Žítka a vše se dalo do pohybu.

Produkční tým byl svolán o pár týdnů později a herci následovali. Z nich už jsou v projektu zainteresováni např. Milan Šteindler, Petr Kostka a Jaroslav Someš. Chybíte nám už jen vy, lidé, kteří se chtějí bát, mají rádi tajemno a jsou zvědaví na svět trempingu v dobách hlubokého komunismu. Právě jen vaše dary zajistí, že celý projekt vznikne. Půjdete do toho s námi?

Bez názvu-1.png

 

 

Příběh

Vše začne u Filipa, který jednoho dne objeví ve své knihovně podivný titul. Do knihy se začte a před jeho očima se rozvine dávný příběh Petra a Zdeny, zdánlivě obyčejného páru z dob hlubokého komunismu. Ti vyslyší pozvání, na které nejspíš nikdy neměli kývnout. Jak to s nimi dopadne? Jaké tajemství skrývá Filip a co se mu podaří zjistit? Nebyla by škoda, kdybychom to nemohli dovyprávět, a vy jste to mohli zhlédnout? A právě na to potřebujeme vaši pomoc!

 

 

Proč do toho jít s námi?

„Všechno je jenom kolotoč. A víš, co je nejhorší? Že se z toho kolotoče nedá vystoupit a poznáš to teprv, když zaplatíš a sedneš si. (Scénář k filmu Ti dva)

Vydejte se i vy na kolotoč, ze kterého se už nedá vystoupit! Staňte se šedou eminencí filmu, jedním z herců či divákem na natáčení. Jednoduše nezůstávejte stranou!

 

Kdo je již zapojený?

Do projektu je již zapojený základní štáb i s herci, ke kterým patří mimo jiné Petr Kostka, Milan Šteindler, Jaroslav Someš, Martin Hejný, Nikola Ďuricová, Ivan Váňá Kodeš a další. Štáb a všichni herci s námi spolupracují bez nároku na honorář.

 

Kluk S Kšandama_CZ_e.jpg

Holka S Kytarou_CZ.jpg

Tramp s klobukem_CZ.jpg

 

Na co potřebujeme vybrané peníze?

Natáčení filmu není levná záležitost. Ubytování herců, strava ani doprava nejsou zadarmo, natož kvalitní světla, kamera, zvuková zařízení či pronájem lokací.

Další nemalá část financí bude směřovat na výrobu kostýmů, na zaplacení elektřiny, na pojištění techniky a na další přidružené náklady.

 

My Dva_CZ.jpg
filmový plakát

 

 Fotky z natáčení našich členů a projektů   

IMG_8149.jpg

zrpnVn5 (1).jpg

15936868_1831144080456486_6080171039378646859_o.jpg

h.jpg

                           

                                   Fotografie z natáčení teaseru pro budoucí film Ti dva

 

teaser 11.jpg

teaser 19.jpg

teaser 2.jpg

teaser 20.jpg

teaser 22.jpg

teaser 25.jpg

 

Plány s filmem

 

Film chceme točit koncem srpna letošního roku. O průběhu natáčení, postprodukci a uvedení se budete moci informovat zde, na našem facebooku nebo instagramu.

Film bude nejprve k vidění na slavnostní premiéře, poté na festivalech a soutěžích.

Pojďte s námi prolomit přesvědčení, že Češi umí točit jen tragikomedie! Přispějte nám a umožněte tím vzniku produktu, který vás překvapí, pobaví, vyděsí a přivede k zamyšlení.

 

 

Odměny

Pro všechny úžasné dárce nemáme nic menšího než modré z nebe. Neděkujte! Tím ale nekončíme, jakmile si užijete pohled na jasnou oblohu, můžete se těšit také ze stylových hrníčků, krásných placek, bezkonkurenčních triček a dalšího. Ani to není vše. Připlaťte si a s hrníčkem, plackou nebo tričkem se můžete předvést režisérovi při společném obědě, na placu během natáčení, večer pod širákem se štábem, ve filmové roli, na premiéře nebo během dotočné. To už jde, ne?  

 

1.jpgfilmový hrnek

2.jpgfilmová placka 

3.jpgfilmové tričko

Co si o tomto projektu myslíte?