My Pulse - pomozte nám do studia ! - crowfunding kampaň

Novinky - My Pulse - pomozte nám do studia !

Pomozte nám uskutečnit další důležitý krok kapely My Pulse. Rádi bychom zúročili čas strávený ve zkušebně a dostali hudbu tam kam patří, k vašim uším!

Hudba

Grande Finale :-)

Mnozí z nás tomu stěží věřili, mnozí jenom tajně doufali...ale stalo se to!!!!

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Všem Vám, kteří jste se rozhodli nám důvěřovat a věnovali nám často nemalou sumu peněz, Vám patří naše upřímné obrovské DÍKY! Je to pro nás nenapodobitelná zkušenost a skvělý pocit. Je to pro nás taky důkaz, že to co děláme má odezvu a bude nás to motivovat k další práci.

 

Na přípravě nového CD jsme v průběhu kampaně pracovali, proto už teď máte možnost si nové skladby poslechnout na bandzone.cz. Po skončení kampaně můžeme dokončit i finální návrh obalu a poslat cédéčka do výroby. Snad se vám budou líbit ;-)

Taky už s jistotou víme, že bude možné vyrobit klip. Na ten se fakt těšíme a pokud se potvrdí to, co se šušká v kuloárech, tak to bude "masakr".

Milí startéři, těšte se na dárky a přijďte s námi novou desku pokřtít 02.04. do Valašských Příkazů. Jste srdečně zváni!

 

Váš My Pulse

Přinášíme seznam skladeb a pozvánku na křest! Příspěvek druhý - v polovině Obrázek

Ahoj všichni!!!

Tak cooo??? Těšíte se tak jako my až to dokončíme a vystřelíme do světa? No joooo, jenomže k tomu chybí ještě pořádný kus koláče :-) Takže vám všem, kteří jste se ještě nerozhodli jestli za to stojíme, ANO stojíme!

S dnešní novinkou přinášíme názvy skladeb, které najdete na novém CD. Tady jsou:

1.Drž se mě

2.Vysaj

3.Stroj

4.Hra s osudem

5.Jako Vůl

6.Chci zpět

7.Loď

8.Žij naplno!

9.Najdi pravdu

 

A na sobotu 2.4. si určitě nic neplánujte. Program už totiž máme - bude křest!!! Spolu s kapelami Power 5, Old Cocots a Špagát pro vás připravíme famózní hudební přehlídku a když to fakt dobře dopadne, budeme mít i co pokřtít a oslavit. Takže všichni prijďte!

12809515_1228428653853766_4207990441733126899_n.jpg

Obrovské díííky všem co už přispěli.

Váš MyPulse

Urrrááááá!!! Triko je tuuuu!!! Příspěvek první - úžas :-) Obrázek

Přátelé, a teď už vlastně i spoluautoři :-)

je to fantastický pocit vidět, kolik z vás je ochotných jít do toho s námi a dát svoje peníze za něco, co se vlastně teprve rodí a vzniká. Věřte ale, že rozhodně litovat nebudete. Z toho, co už v této chvíli je na světě jsme nadšení a bude to fakt pecka. Prostě moribundus jaký tu ještě nebyl!!!

Povedlo se nám vytvořit návrh trička, takže konečně můžete vidět jaký dárek vás čeká. Těm co si už dříve tuto odměnu zvolili se snad bude líbit.

Tričko - Předek, postava.jpg

Tričko - Zadek, hlavy.jpg

 

Děkujeme a nepřestávejte nás podporovat !