MY, DÁMY - kniha Žanety Voldánové - crowfunding kampaň

Novinky - MY, DÁMY - kniha Žanety Voldánové

CO VŠECHNO SE MŮŽE STÁT, KDYŽ JEDEN OUTFIT PÍŠE TŘI PŘÍBĚHY? Pomozte mladé autorce vydat knihu z prostředí americké vyšší společnosti.

Knihy

Jak to bude dál?

Kampaň je neúspěšná, ale není to konec.

Bohužel se nepodařilo vybrat dostatek peněz, to ale neznamená, že se vydání knihy vzdávám. :) Znamená to však, že se trochu oddálí. Napřed zkusím obepsat různá nakladatelství, a pokud tento způsob nevyjde, nechám knihu vytisknout sama. Všechny důležité informace najdete na mé Facebookové stránce: https://www.facebook.com/Žaneta-Voldánová-154373394598138/?fref=ts

Všem, kteří můj projekt podpořili, moc děkuji, rozhodně to nebylo zbytečné a váš zájem je pro mě velkou motivací vytrvat a nevzdávat se. Peníze se vám vrátí zpět na účet, takže nemusíte mít strach, že o ně přijdete. Na většinu z vás mám kontakt a dám vám osobně vědět, až bude kniha k zakoupení. Věřím, že ať už k jejímu vydání povede jakákoliv cesta, nakonec najde své čtenáře, které potěší, tak jako mě těšilo ji psát. :)

Děkuji všem za podporu, už jsme splnili více než čtvrtinu a já doufám, že budeme stejně pokračovat dál. Dnes jsem natočila krátké video, budu ráda, když se podíváte. :)
Děkuji za prvních deset procent, moc si vážím vaší podpory! Přečtěte si článek, který o této kampani napsal Lukáš Ivánek, autor Hodonínského literárního občasníku! 10% ZA NÁMI + Článek v Hodonínském literárním občasníku Obrázek

My, dámy. Nová kniha Žanety Voldánové cílí na čtenářky

Dnes v 9:40 | liv |  HOLIÁŘ

Do prostředí americké vyšší společnosti situovala hodonínská autorka Žaneta Voldánová děj své nové knihy My, dámy. Dílo zaměřené zejména na čtenářky je nyní v prodeji. Vyšlo ve formátu A5 s rozsahem 311 stran.

3cfc647428_103275431_o2 (1).jpg

(jednadvacetiletá Žaneta Voldánová napsala knihu My, dámy)

"Román My, dámy má nejblíže k takzvané chick literature, což je literatura určená především ženám, které rády čtou o silných hrdinkách, jež se pro čtenářky stávají jak dobrými kamarádkami, tak velkou inspirací," uvedla autorka na webu startovac.cz.
Tam je nyní crowdfundingová kampaň, jejímž prostřednictvím si lze knihu pořídit. "Co je online, je snadno přístupné úplně všem a já doufám, že tímto způsobem se možnost koupě této knihy otevře každému, koho by mohla potěšit," doplnila Voldánová.

00c9c7b58e_103275453_o2.jpg

(obálka nové knihy Žanety Voldánové)

Jak to celé funguje? Na stránkách startovače si lidé mohou přečíst potřebné informace, a pokud se rozhodnou si knihu koupit, stačí si vybrat z odměn za různé ceny. "Nejlevnější je e-kniha, ty dražší jsou pak vždycky buď kniha, nebo kniha + něco (poštovné, věnování, záložka do knihy, vy jako sponzor). Zaplatit se to dá bankovním převodem, kartou či přes PayPal," sdělila autorka.
Vybrat se musí nejméně dvacet tisíc korun. "Přijdou mi peníze a adresy lidí, co si knihu objednali, a já jim ji doručím. Pokud se nevybere dost, projekt padá, ale lidem se vrací jejich peníze na účet," doplnila Voldánová.
Ceny se pohybují od dvou set do pěti set korun.

ZDROJ