Stánek_pilnik.jpg

Stánek pro Fotocross.cz Ostatní

Vracíme mezi lidi kouzlo skutečné fotografie v našem stánku, se kterým jezdíme především po motokrosových závodech. Pomozte nám ochránit naší techniku novým a kvalitním stánkem.

START_Promo_2.jpg

Zdravíme Vás

jsme dva kamarádi, které už nebavilo být jen fotograf a galerie. Rádi jezdíme po motokrosových závodech s foťákem, ale ještě raději s naším fotostánkem, kde vracíme mezi lidi kouzlo skutečné fotografie. Je to naše hobby a rozhodně nás to neživí. Ty rozzářené oči a úsměv na rtech, těch kteří od nás odcházejí s fotkou, jsou pro nás největší odměnou.

 

 

Po pár letech se náš stánek doslova rozpadá a další levný šmejd už nechceme. Je to přeci jen motokros a prachu se nevyhnete, takže technika dostává pořádně zabrat. V takových podmínkách je i tiskárna na fotky spotřební materiál. Vydělané peníze z tisku fotek nám pokryjí náklady a dovolí nám pokračovat, ale kvalitní stánek je mimo náš rozpočet. Potřebujeme stánek, který dostatečně ochrání naši techniku a měl by i reprezentovat.

 

 

Proto se obracíme na Vás a na oplátku jsme připravili kolekci na téma MX GIRLS.

Kolekce se točí okolo našeho kalendáře, na kterém jsme pracovali skoro rok a pokud se bude dařit, rádi bychom za utržené peníze z prodeje pořídili lepší techniku do stánku. Lepší technika samozřejmě znamená kvalitnější a ještě hezčí fotky pro vás.

 

 

Co vlastně děláme?

Martin fotí jezdce na trati, Tomáš s vámi ve stánku vybere tu nej fotku, upraví ji k "dokonalosti" a za pár minut odcházíte s fotkou na kvalitním fotopapíru ve formátu A3. 

 

 

Cílem tohoto projektu je:

Pořídit stánek, který dostatečně ochrání naše počítače a tiskárny v nehostinném prostředí motokrosu.

 

Děkujeme za podporu, i sdílení se počítá..

 

 

Aktuálním vybavením našeho stánku jsou dvě fototiskárny Canon, Macbook, náhledový monitor a malá elektrocentrála. Dále plánujeme náš setup rozšířit o další notebook s náhledovým monitorem, mobilní internet a systém na výběr fotek ve vašich mobilních zařízeních.

 

 

Jen pro zajímavost se Vám pokusíme přiblížit, co náš kalendář obnášel..

Nápad jsme dostali někdy ke konci roku 2021 a myšlenka se rozvíjela.

Holky, nejlépe 12, co jezdí motokros a budou se chtít vyfotit do kalendáře. Naštěstí nějaké kontakty už máme, takže skupina byla rychle na světě.

Focení byla už legrace oproti jednomu, dnes už víme, že neřešitelnému úkolu. Dostat všechy holky v jeden den na jedno místo. Nejde to! Fotilo se na třech různých lokacích v různé termíny a i ty se měnily kvůli počasí. Holek je nakonec jedenáct, alespoň jsme předešli hádce o prosinec.

Fotky prošly úpravou, jako ostatně všechny naše fotky, ale bylo je potřeba zpracovat do kalendáře. Do tohoto okamžiku to celé stálo jen spousty hodin naší práce a nějakou tu naftu.

Grafiku jsme svěřili tomu největšímu profíkovi, na kterého jsme zrovna měli číslo v mobilu. Byla to žena a alespoň za nás to byla výborná volba. Tady už to něco stálo.. obrázky, pozadí, písmo a hodiny práce naší grafičky na našich nápadech a připomínkách.

Tisk vyšel na dvakrát více, než jsme počítali v době zrodu myšlenky.

Dále makáme na limitované edici našeho kalendáře s vlastnoručním podpisem každé ze závodnic.

 

 

 

Vybráno1 200 Kč(2 %)

2 %
55 000 Kčpožadováno
5startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektufotocross.cz

Odměny

100 KčNa Kávu

START_Kafe.jpg

Pokud nám chcete prostě jen pomoci k dosažení našeho cíle, toto je sekce přímo pro Vás.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčParádní fotečka

START_Podpisovka_1.jpg

Výtisk jedné z fotek ve formátu A4, které vznikly při focení kalendáře MX Girls 2023, podepsaný fotografem Martinem Jarošem na zadní straně, Vám přijde poštou.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčPodepsaná podpisová karta A4 - Limited

START_Podpisovka_3.jpg

Jedna z pětapadesáti podpisových karet v nadstandardním formátu A4 s vlastnoručním podpisem závodnice předaná osobně fotografem Martinem Jarošem v Praze, Voznici nebo na Slapech. Těchto jedinečných nadrozměrných podpisových karet vznikne pouze pět od každé závodnice.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet dostupných odměn: 44/44

Odměna nedostupná

900 KčPodepsaná podpisová karta A3 - Limited

START_Podpisovka_5.jpg

Jedna z pětapadesáti podpisových karet v nadstandardním formátu A3 s vlastnoručním podpisem závodnice předaná osobně fotografem Martinem Jarošem v Praze, Voznici nebo na Slapech. Těchto jedinečných nadrozměrných podpisových karet vznikne pouze pět od každé závodnice.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet dostupných odměn: 44/44

Odměna nedostupná

2 000 KčBalíček MX Girls z ruky do ruky

START_Balicek_2.jpg

Kalendář, pexeso a výtisk jedné z fotografií ve formátu A3, které vznikly při focení kalendáře MX Girls, s podpisem fotografa Martina Jaroše na zadní straně a malý dárek předaný osobně Martinem v Praze, Voznici nebo na Slapech.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 200 KčBalíček MX Girls do Zásilkovny

START_Balicek_2.jpg

Kalendář, pexeso a výtisk jedné z fotografií ve formátu A3, které vznikly při focení kalendáře MX Girls, s podpisem fotografa Martina Jaroše na zadní straně Vám přijde na výdejní místo Zásilkovny v místě vašeho bydliště.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

7 500 KčSběratelská Edice A4 - Limited

START_Edice.jpg

Kolekce 11 podpisových karet v nadstandardním formátu A4 s vlastnoručním podpisem od každé ze závodnic, kalendář MX Girls 2023 a malý dárek předaný osobně fotografem Martinem Jarošem.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

10 000 KčSběratelská Edice A3 - Limited

START_Edice.jpg

Kolekce 11 podpisových karet v nadstandardním formátu A3 s vlastnoručním podpisem od každé ze závodnic, kalendář MX Girls 2023 a malý dárek předaný osobně fotografem Martinem Jarošem.

Očekávané doručení odměny: říjen 2022

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná