Startovač - financování projektů

MX beznohy - crowfunding kampaň

MX beznohy

Aleš je handicapovaný motorkář, který i bez nohy jezdí na motorce. Nyní se rozhodl , že překoná sám sebe, motorku odlepí od země

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

startovac_2.jpg

starto.jpg

 

 

 

Proč startovač :

Motivace a pomoc  to je naším  hlavním záměrem. 

Kdo chce hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod".

                                                              Jan Werich

 

Náš cíl:

Skočit v O2 Aréně na Gladiators, následně dražba motorky.

Motorka na charitu :

Ano přesně tak. Cíl je cesta. A když se nám podaří dojít na konec, tak motorku vydražíme a peníze věnujeme na potřebné věci pro handicapované.

 

Tento projekt jsme založili z jednoho prostého důvodu, abychom lidem ukázali, že všechno jde, když se chce. A to nejen handicapovaným, ale i zdravým. Aleš, jak již zmiňuje ve videu, přišel o nohu na motorce. Je mezi námi spousta lidí, kterým do života osud pošle velmi těžké chvíle. Když přijdeme o zdraví nebo o nějakou svou končetinu, velmi často slýchám lidi kolem mě, jak tvrdí "JÁ TO NEDOKÁŽU, JÁ TO NEZVLÁDNU".

 

Zvládneme, máme to jen v hlavě a tam si to dokážeme nastavit. Stačí jen zatnout zuby a překonat sám sebe. Moje drahá moudrá přítelkyně mi jednou řekla, "Strach a obavy nás ničí a omezují, překonej to a budeš daleko silnější, než kdy předtím" a je to i z mé zkušenosti svatá pravda.

 Motorkářský sport je sport velice těžký sám o sobě, natož odlepit motorku od země a skočit s ní backflip, nebo jen z rampy na rampu. Takhle skákat na motorce, opravdu umí jen pár motorkářů. Aleš by byl první handicapovaný člověk na světě, co by to dokázal skočit. Tak pojďme a pomozme mu, aby on svým činem pomohl jiným. Spojme síly a dokažme společně velkou věc.

Co Aleš dělá nyní :

Pomáhá lidem při návratu do provozu po dopravní nehodě. Přednáší na školách, také se účastní charitativních akcí. Aleš je zaměstnán u MHD Praha a jezdí autobusem. Zpočátku měl velké problémy s nedůvěrou, že by bez nohy mohl řídit autobus a zodpovídat za spousty cestujících. I přes předsudky lidí to dokázal. A to je také to, co chceme aspoň trošku změnit- předsudky společnosti.

ales.jpg1.jpg

 

 

Něco málo o motorce :

KTM 150 SX Z prodejny Kmoto Vlašim A úprava na motorce bude předělání zadní brzdy z pravé nohy na pravou ruku.

ktm.jpg

 

Aleš na sobě pořád maká

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?