Muzikál Zaslaná pošta - crowfunding kampaň

Novinky - Muzikál Zaslaná pošta

Pomozte českobudějovickým muzikálovým tvůrcům získat finanční prostředky na realizaci originálního fantasy muzikálu podle knihy TERRYHO PRATCHETTA!

Umění
Podle fotografií provázejících dnešní novinku by se mohlo zdát, že slavíme právě dosaženou sumu. Ale fotografie je ve skutečnosti z oslavy narozenin autora hudby a tvůrce celého projektu Zaslaná pošta - muzikál VOJTY ADAMČÍKA. Kdyby vás zajímalo, kolikáté narozeniny slavil, stačí si spočítat osoby na fotografii. Jinak to byla oslava úsporná, neboť největším dárkem oslavenci byl příspěvek, který většina účastníků oslavy vložila na Startovač. Ale na osobní dárek jsme také něco vybrali. Na snímku dole podává režisér a scénárista Zaslané pošty Jiří Untermüller Vojtovi k dárku výklad: "Víš, Vojto, tohle je gramofon. To když jsem byl malý..." Vojta je evidentně dojatý.

Vážení Startéři, velmi si vážíme Vaší podpory a toho, že se na Startovači vybralo už přes 80 000,- korun! :) Moc děkujeme a jako malý dárek přinášíme video s jednou z titulních písní muzikálu - "S KAŽDOU DALŠÍ CHVÍLÍ". Zpívají hlavní hvězdy představení, Lukáš Randák & Kristýna Svobodová.
Dnes jsme překročili hranici 70 000,- Kč! Mílovými kroky se blížíme k vytouženým 50% cílové částky. A již zítra se můžete těšit na slibovaný hudební videoklip! ;) Jsme téměř v polovině! Obrázek