Muzikál Zaslaná pošta - crowfunding kampaň

Novinky - Muzikál Zaslaná pošta

Pomozte českobudějovickým muzikálovým tvůrcům získat finanční prostředky na realizaci originálního fantasy muzikálu podle knihy TERRYHO PRATCHETTA!

Umění
V posledních dnech, jak jste si jistě všimli, se odehrálo několik událostí vesmírného významu. Našim startérům se nejen podařilo naplnit cílovou částku, kterou jsme vypsali, ale pokračují dál a částku překročili. DÍKY VŠEM STARTÉRŮM! Kromě toho se odehrála též vesmírná událost, ovšem z hlediska vlivu na UNIVERSUM pouze regionálního významu. Bylo jí nedávno pozorovatelné zatmění měsíce. Zatím co to, které bylo možné pozorovat ze Země, bylo údajně úplné, to které jsme pozorovali z naší Zeměplochy, nebylo ani tak úplné, jako spíš průkazné. Pohleďte sami. Fotografii poskytla valašská agentura pro vesmírný výzkum NAŠA.

Včera po sedmé hodině večerní se částka na Startovači přehoupla přes vytčený cíl. DÍKY VÁM, MILÍ STARTÉŘI!!! Už nám pomalu dochází materiál a inspirace na novinky pro Vás, tak ještě pár fotografií z již připomenuté Vojtovy narozeninové oslavy. Vaše podpora byla dárkem nejen pro něj, ale pro všechny členy týmu Zaslané pošty! Tak se podívejte, jak jsou díky tomu naše dušinky a srdénka plná radosti a hudby. Určitě na shledanou na představení muzikálu ZASLANÁ POŠTA!

Téměř vybráno!

Milí Startéři, autor hudby našeho muzikálu VOJTĚCH ADAMČÍK Vás zdraví z dovolené v prosluněném Chorvatsku a posílá veliké díky za Vaši aktivitu v posledních 48 hodinách, kdy se vybralo 40 000,- korun a díky tomu je na našem kontě již více než 140 000,- Kč!! :) Samozřejmě, Vojtovi to nedá a i na dovolené úporně pracuje, viz foto. ;) Téměř vybráno! Obrázek