Muži na stromech nerostou - crowfunding kampaň

Muži na stromech nerostou

Knížka povídek hlavně o tom, že se věci často nedějí tak, jak si je naplánujeme, ale že se nakonec stanou přesně tak, jak mají. Pomůžete jí na svět?

Knihy
Muži na stromech nerostou

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nepromarněte svou životní šanci podílet se na vzniku knížky, kterou si každý občas potřebuje přečíst! Je určena všem, kteří věří, že střední věk s sebou nepřináší jen krize, ale i potřebu smát se sám sobě a ještě lépe jiným. Zakupujte na Startovači odměny a vydejte se s námi na prodloužené jízdy...  říkali, že první odstavec musím být "úderným apelem"! Dělám, co můžu...

V knížce "Muži na stromech nerostou" najdete 23 autobiografických povídek. Některé jsou zcela čerstvé, jiné vznikly už před lety a posloužily jako předloha pro autorská divadelní představení. Diváci, kteří měli to štěstí některá shlédnout většinou žasli, hlasitě projevovali svůj souhlas a obdiv, někteří upadali do transu a vykřikovali "Bravo!", "Haleluja!" nebo "Kurňa, co je totok!?" Bylo jasné, že se o takový pramen radosti musím dělit dál a tak vznikla myšlenka vydat povídky knižně.

Knížka, která vám tyto poklady nabídne bude mít formát B 6, 125x176mm, 78 stran a měkkou vazbu, aby se vám pohodlně vešla do kabelky i do větší kapsy a mohla vám prozářit třeba ranní cestu do práce. 

Pokud se podaří vybrat cílovou částku, zaplatí se grafika, sazba a tisk. Pokud se díky vám podaří vybrat i něco navíc, třeba dojde i na křest.  

Kde jste mohli některé povídky slyšet a vidět: 

Buchty.jpg
kabaret Buchty a jejich křivky (povídky Susanita a Jsem doma)

Ona a on.jpg
autorské představení Ona a On (povídky Stěhování, Kotě na zdi, Potní chýše)

Tanecni hodina.jpg
autorské představení a povídka Taneční hodina

Otec.jpg
autorské představení Otec, aneb všechno co umím je od taty (povídka Tatínek v horách)

Dost bylo apelování! Přála bych si, aby vám moje knížka udělala na chvíli tak dobře, jako mně dělalo dobře ji psát. Pokud se u ní budete trochu uculovat, někdy snad i smát nahlas a nebo se tajně dojmete, stálo to za to. Konec konců je to moje první knížka a přestože se v ní občas trochu naparuju, teď jsem celá rozechvělá z toho, že vám ji předkládám, že ji vypouštím do světa.
Jsem vděčná vám všem, kdo mě v tom podporujete. Díky! 

Kromě knížky samotné jsou pro vás připravené odměny všeho druhu:

kremrole.jpg
domácí kremrole pro vás budou samozřejmě čerstvé :)

kosiky.jpg
stejně jako proutěné košíky

a pro fajnšmekry výletníky motivační Blatnická...

Blatnice.jpg

A na závěr krátká ukázka z povídky Dobrej mejdan:
...Teď už se můžeme vrátit do momentu, kdy se babička při velkém rodinném obědě nacpala vším, co jsme jí nestihli odstranit z dosahu a dáví se. Někdo vyskakuje a tluče ji do zad. „Pij, babi, pij!“ zahřmí dědečkův stále mocný hlas, protože jak už víme, dědeček nemůže vstát a podílet se na záchranné akci osobně, udílí tedy rady, kterým nikdo nevěnuje pozornost. „PIJ!!!“ zaduní celou restaurací. Pokud se některým hostům dařilo naši společnost doposud zdvořile ignorovat, teď už na nás zírají úplně všichni. „Dědo, teď ne! Nedávej jí tu vodu! Dáví se!“ „Bouchni ji! Víc!“ „Proč jí to dáváte?! Vždyť víte, že to nesmí!“ „Bouchni, ještě!“ „Vždyť jí to nikdo nedal! Vzala si to sama!“ „Tak proč ji nehlídáš, když sedíš vedle ní?!“ „Pij, babi, PIJ!“ „Dědo neřvi!“...

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?