Muži, kteří mě zkazili - crowfunding kampaň

Novinky - Muži, kteří mě zkazili

Kontroverzní, zábavná a čtivá kniha mapující 15 let (ne)milostného života jedné zkažené slečny...

Knihy

Poděkování

Týden se s týdnem sešel a kniha "Muži, kteří mě zkazili" se dostala jen díky Vaší štědré pomoci k neuvěřitelným 110%!!! Přesto je potřeba nepolevovat... Jedeme dál! Poděkování Obrázek

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem dosavadním neuvěřitelně štědrým sponzorům, díky nimž můj projekt - kniha "Muži, kteří mě zkazili" dosáhla k mému obrovskému překvapení 100% cílové částky během 5 dnů od spuštění kampaně!

Za tento úspěch nemůže nikdo jiný, než Vy!

Už teď je nad Slunce jasnější, že kniha se bude tisknout a že Vaše finanční pomoc nepřijde rozhodně nazmar...

Jelikož jsem na začátku této kampaně byla plná pochyb a strachu, nastavila jsem cílovou částku na naprosté minimum s tím, že ji budu muset po skončení kampaně zadotovat.

Aktuálně bych potřebovala ještě nasbírat finance na odměnu pro editora, ilustrátorku a programátora webových stránek ke knize www.zkazena.cz. Bez těchto lidí bych nikdy nemohla knihu dokončit a prezentovat ve finální podobě. Je načase jim za jejich snahu a práci finančně poděkovat!

Dále bych ráda uspořádala pro všechny sponzory do konce roku 2014 party spojenou s křestem knihy. Čím více peněz vybereme, tím bohatší může být raut :-) A třeba dojde i na dárek na rozloučenou pro každého zúčastněného :-)

Máte to ve svých rukách!

Úspěch mé knihy je totiž hlavně Váš úspěch!!!

Stojíte u zrodu knihy, která budí emoce už před vydáním a která ještě určitě rozvíří stojaté vody našeho malého českého literárního rybníku...

Jako malou ochutnávku přidávám foto makety knihy... Máte se rozhodně na co těšit :-)

 

Vaše Klára