Multipla pro Léňu - crowfunding kampaň

Multipla pro Léňu

Chceme splnit sen naší kamarádce Lence, která chce od malička vlastnit multiplu. Pojďme ji ho pořídit ať nás s ním může vzít na pláž i surfrem.

Ostatní
Multipla pro Léňu

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tato kampaň je pro všechny kamarády a známé, které v posledních letech očarovala naše Lenka, ať už na surfu nebo kdekoliv jinde, a chtěli by nám pomoc splnit její celoživotní sen vlastnit multiplu(nejošklivejší auto světa). Multipla pak bude brazdit silnice francouzkého Hossegoru a Leónu, kde se sni budete moci svézt každé léto na kempech v krásné Francii. Mutiplou budete moci vyrazit na pláž za surfováním a nebo do všem známe mušlárny na výbornou večeři. :D

Hodně z Vás Léňa učila na surfu a zároveň nadchnula pro tento krásný sport, pojďme jí to oplatit a přispět jakoukoliv částkou nebo si zvolte jednu z parádních cen. Čím více vybereme, tím více bude Lenčina multipla vypimpená.

 

Cíle:

Hlavní cíl: Nejlevnější verzi jsme našli za 10 000 korun, ale ta by potřebovala základní opravy. K tomu potřebujeme nějaký ten peníz abychom ji hodili do pucu a pořídili i plnou nádž.

Když se zadaří: Ideální částka se pohybuje kolem 36 000 korun, za kterou už můžeme pořídit velmi vyladěnou káru a plnou nádrž k tomu!

 

Jakmile Multiplu pořídíme a vytuníme připravíme ji na předání všechny přispevovatele sezveme na pražské slavnostní předání. Na něm určitě potkáte spoustu svých znamých, které jste poznali u oceánu a samozřejmě takové setkání nezaponeme zapít. 

Také budete být moci svědky kolik surfařů se opravdu vejde do Multiply :)

Těšíme se že se potkáme!

 

Co si o tomto projektu myslíte?