Multimediální farmářský diář - crowfunding kampaň

Multimediální farmářský diář

Poznej život včel, vypěstuj si vlastní úrodu, uvař ze sezonních potravin. Díky našemu spojení multimediálního průvodce a diáře to teď bude brnkačka.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Milí podporovatelé,
i přes vaší snahu se nám bohužel  nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal. Proto jsme se rozhodli to nevzdat a diář vydáme na konci letošního roku! Pokud tedy máte stále zájem o jeho koupi, poprosím vás o registraci do našeho systému (zadání emailového kontaktu). My vás poté budeme informovat v den vydání diáře o možnosti jeho pořízení a vy tak o svůj diář nepřijdete :-) http://newsletter.farmanadlani.cz/subscription/SJpQxHjjz

Tohle tu ještě nebylo! Učitel včelařství, zahradník s 30 letou praxí, food blogerka s velkou láskou k vaření. To je jádro týmu, které nám pomáhá tvořit něco nového, něco skvělého. Ukážeme ti cestu, jak se stát včelařem amatérem. Dokážeme ti, že vypěstovat si bazalku a chilli papričky není nic těžkýho, ikdyž máš k dispozici třeba jen balkón. Provedeme tě našimi recepty, podle kterých i ty zvládneš uvařit peckové sezónní dobroty. To vše zábavnou vzdělávácí formou v podobě online kurzů spojených s parádním diářem!

Mobilní aplikaci pro farmáře a fanoušky farmářských výrobků jsme zvádli sami, teď ale potřebujeme tvoji pomoc. Staň se členem naší komunity a pomoz nám vytvořit vzdělávací platformu, která z tebe udělá farmáře bez předchozích znalostí. 

 

webhp2.jpg

Včelařem / farmářem na zkoušku!

Náš projekt Farma na dlani funguje už čtvrtým rokem. Díky tomu máme dostatek kontaků a možností přiblížit život včelařů, farmářů a dalších supervýrobců široké veřejnosti. Přineseme kvalitní návody a dokážeme, jak jednoduché je na malé zahrádce nebo balkóně vypěstovat vlastní úrodu. Provedeme tě krok po kroku až k plodům, které sám sklidíš a využiješ. Chceš mít vlastní med? Naučíme tě, jak na něj. A pokud si zatím nechceš kupovat včely, dozvíš se, jak zajímavý a důležitý je včelí svět. O včelím životě se dozvíš vše od malého červíčka až po stáčení medu do sklenic. Naučíme tě vařit. S našimi recepty dokážeš uvařit výborné pokrmy, ikdyž se třeba nyní za sporákem necítíš ve vlastní kůži. A to všechno s foto a video dokumentací! 

mockup diare.jpg

K prémiové sekci multimediálního portálu s návody na webu můžeš získat ještě víc. Tím myslíme  první verzi farmářského diáře, který je také součástí našich odměn. Můžeš být mezi prvními, kdo diář získá. Diář doplňuje prémiovou sekci webu a připomene ti nejdůležitější věci z online kurzů. Díky optimální velikosti budeš mít vždy po ruce pomoc pro tvoje včelaření, pěstování nebo vaření. Doplňující texty, checklisty, to-do listy a další rady přímo od specialistů. Diář ti připomene například nutnost zakoupení rámečku do včelího úlu, správné dávkování hnojiva a seznam všech ingrediencí k receptu. 

 

 web vypis2.jpg

Diářem a webem to nekončí!

Pokud se nám podaří vybrat požadovanou částku, tak slibujeme pokračování v dalších letech! Ikdyž dnes začínáme se třemi startovacími seriály (včelař, zahradník, kuchař), tak každý rok budeme přidávat další nové seriály a ty stávající průběžně doplňovat a aktualizovat. Stejně tak se můžeš tešit na každoročně aktualizovaný farmářský diář.

 

Na co peníze využijeme?

Právě na to, abychom naší myšlenku multimediálního portálu s návody a diářem mohli zrealizovat. A proto potřebujeme podporu váš všech! Do samotné Farmy na dlani a jejího fungování jsme zainvestovali velké množství finančních prostředků a spoustu času, ale aspoň vidíš, že nemluvíme do větru.  

Pro prvních 50 nejrychlejších máme tu nejlepší cenu, kterou můžeme nabídnout za diář v kombinaci s prémiovým členstvím na 12 měsíců. Pokud ale nestihneš první "padesátku", nezoufej. I další balíčky našich odměn jsou zvýhodněné oproti cenám, s kterými počítáme v běžném prodeji. Níže nalezneš fotky našich odměn. 

 

Odměny

Jak už jsme několikrát napsali, v tomto projektu jde hlavně o diáře. Jestli ti zapisování úkolů do mobilu nevyhovuje a přednost dáváš stále papíru a tužce, mohl by se ti líbit náš diář. K tomu si můžeš vybrat i luxusní pouzdro. Vybrali jsme exkluzivní kožený obal v prémiové kvalitě přímo od brašnáře. S diáři jde ruku v ruce multimediální webový portál a dohromady tak vytváří zajímavé spojení online a offline světa. Dalšími odměnami jsou samolepky a plátěné tašky. Samolepka po nalepení na auto přidává 10 koní navíc a všechno ovoce se zeleninou chce být nošeno ve stylové plátěnce namísto nevzhledné a neekologické igelitky. 

 

 

collage.png

 

  

Kozeny_obal.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?