Můj podivuhodný život s iPadem - crowfunding kampaň

Novinky - Můj podivuhodný život s iPadem

iPad je počítač budoucnosti tvrdí Apple. A jaká je realita dneška? V knize najdete upřímnou zpověď a zkušenosti dvojice Apple trenérů.

Knihy
Speciální odměna! Staň se Apple Certified iSheep (ACiS) a podpoř nejlepší iProjekt roku! Staň se certifikovanou iOvcí (ACiS) Obrázek

Máte rádi Apple produkty a máte zároveň trochu smyslu pro humor? Nechává vás zcela chladnými, když vás někdo častuje nálepkou iOvce? Podpořte náš iProjekt iPad Bible, vyberte si příslušnou odměnu a získejte svůj vlastní certifikát iOvce, který vám zašleme po skončení kampaně v papírové podobě!

Titul certifikované iOvce (Apple Certified iSheep) uděluje redakce nejlepšího českého Apple magazínu za speciální zásluhy pro českou Apple komunitu. Certifikát ve formátu A4 dostanete poštou a bude vlastnoručně podepsán autory iPad Bible a zároveň zakladateli magazínu iPure, Filipem Brožem a Honzou Březinou.

Certifikáty jsou číslované a samozřejmě dostanete i jejich PDF podobu. Zároveň získáte eknihu, audio knihu a video kurz Můj podivuhodný život s iPadem.

Už nám chybí necelých 25% ke splnění cíle. Proto pro vás máme speciální odměnu, po které jste volali! LAST MINUTE special odměna! Obrázek

Aktuálně nás zde podpořilo 275 lidí a ke splnění cíle stačí už necelých 25 000Kč! Jdeme do finiše a tak pro vás mám speciální last-minute nabídku. ekniha a video kurz pro iPad uživatele za 1/2! Pomozte nám ještě dnes dotáhnout kampaň do zdárného konce

Sdílej informaci o kampani, přidej hashtag #iPadBible a odkaz na tuto stránku a můžeš vyhrát reproduktor Gravastar MARS! Sdílejte informace o naší kampani a vyhrajte exkluzivní reproduktor Obrázek

Zdravíme všechny fandy!

 

Moc si vážíme vaší podpory, ať už je v jakékoli podobě. Abychom vám trochu zkrátili čekání na eknihu, máme pro vás malou soutěž. Vyhrát můžete exkluzivní reproduktor Gravastar MASR, o kterém se můžete dozvědět víc ve video recenzi.

Jak soutěžit?

Sdílejte na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu informaci o naší kampani. přidejte odkaz na https://www.startovac.cz/projekty/muj-podivuhodny-zivot-s-ipadem/ a hlavně hashtag #iPadBible. Vše musíte stihnout do konce kampaně. Čím více příspěvků na víc sítí, tím větší máte šanci vyhrát!

Vítěze vylosujeme 17. června 2021 a pošleme mu poštou reproduktor i s dokovací stanicí!

Předem díky za podporu a pojďme soutěžit ❤️