Můj motivační diář 2022 - crowfunding kampaň

Můj motivační diář 2022

Motivační diář Vás provede rokem 2022 s nadhledem a uvědoměním si toho, za co jej stojí za to prožít.

Knihy
Můj motivační diář 2022

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vznik diáře začal v březnu roku 2021. Byl tehdy hluboký lockdown v covidové době, venku mráz a sníh. Zaujala mě nabídka online workshopu na ruční šití deníku. Přihlásila jsem se a během jednoho dne jsem vytvořila zvláštní, čtvercový blok.

"Ale co s ním? Nechci, aby se z něj stala věc na jedno použití, abych jej popsala a zastrčila do šuplíku k ostatním. Udělám z něj něco, k čemu se budu pravidelně vracet, co budu brát do ruky ráda a co mi bude sloužit. Bude z něj diář!"

Ale ne jen tak ledajaký, který lze pořídit v každém knihkupectví. Bude z něj osobní motivační pomocník, který mi pomůže překonat všechny nejistoty, obtíže a těžkosti. Protože ale už byl přeci jen březen a nepřišlo mi správné začínat kalendář ve čtvrtině roku, vytvořila jsme jej až na následující období, tedy 2022.

Ukázala jsem jej několika přátelům, které zaujala nejprve ručně šitá vazba, ale nakonec se tak zabrali do obsahu, že mi jej ani nechtěli vrátit. A tak jsem se rozhodla jej vydat knižně pro všechny, kdo by z jeho moudra chtěli také čerpat.

Bude zachován původní čtvercový rozměr 21 x 21 cm, jen vazba již tentokrát bude strojová. Podnětný, hravý a kreativní obsah však zůstane a bude doplněn několika dalšími drobnostmi tak, aby se stal praktickým rádcem do života.

 

Co si o tomto projektu myslíte?