MŮJ BÁJEČNÝ ŽIVOT - crowfunding kampaň

MŮJ BÁJEČNÝ ŽIVOT

Moderní román v mikrokapitolách o lásce, o sexu, o mužích, o kamarádkách. Napsáno na základě skutečných historek - dost možná právě těch vašich!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Neuvěřitelné se stalo skutkem! Kniha Můj báječný život je jen díky vám v tisku už dnes. No a jak jsem slíbila, můžete být – díky kameře - u všeho se mnou! Ze srdce vám děkuju za podporu, přidávám jednu novou odměnu a nezapomeňte: kampaň jede dál!

***

Dva roky Katka poslouchala strasti a slasti ze životů svých kamarádek, až se rozhodla udělat z nich knížku. A tak se zrodil humorně a lehce cynicky pojatý román v mikrokapitolách, který představuje každodenní trable sedmi třicátnic. A jde až na dřeň.

Příběhy o tom, jaké to je, když jste žena, máte na krku věk, který začíná trojkou, manžela, současného milence, bývalého milence, dítě, senilní tchyni, korporaci, šéfa kreténa, zálibu v návštěvách swingers party. A tak podobně.

Katka věří, že se v knize najdete.
Obzvlášť, pokud jste jí na sebe v poslední době něco práskli! :)

A co je důležité: svou první knihu vydává sama, po svém a za své.
Každá tvůrčí svoboda ale něco stojí.
Mimo jiné dost peněz.

Takže velké díky za vaši pomoc!

 


Kniha bude mít 244 stran a najdete v ní ilustrace Petry Lemonnier.

 

Kniha bude hotová v prosinci 2018, takže ji stihnete zabalit pod vánoční stromek!

Předávky knih se uskuteční v Praze a v Písku: v Písku poprvé 6. prosince, v Praze prakticky kdykoliv v oblastech Malá strana / Karlín.

 

 

Kdo je Kateřina Etrychová?

Dlouholetá novinářka Kateřina Etrychová se narodila v Písku. Žije v Praze, ale vyzkoušela si to i v Paříži nebo ve Washingtonu. Vídat jste ji mohli na obrazovkách České televize. Většinou se snažila říkat něco chytrého o Francii a měla na sobě moc hezké šaty. Ani jedny samozřejmě nebyly její. V zahraniční redakci strávila šest let. Víc než šest let ale prakticky nikde nevydrží. Proto letos opustila mediální vody a vstoupila do diplomatických služeb Francie.

Francii - přinejmenším v myšlenkách - neopustí nikdy. Stejně jako své dvě kočky, křeslo v oblíbené kavárně, červené víno Côtes du Rhône, propisky s kulatým hrotem a solené brambůrky.

U psaní ještě neví. Počká, co na to řeknete vy.

 

 

Ukázka z knihy

Jak nahá Ema probděla noc v poutech a naštvala se na Olivera

„Mám hrozný problémy.“
„Co se stalo?“
„Na parapet mi spadnul mrtvej holub.“

 

***

Ráno jsem se probudila a měla jsem pocit, jako by mě někdo praštil po hlavě pánví. Udělala jsem si kafe. S dvojitou dávkou lógru. Pak jsem otevřela notebook a začala odbavovat první várku pracovních mailů, když tu mi zazvonil telefon. Volala Ema.

„Jsem totálně nasraná!“
„Proč?“
„Přivázal mě ke stolu!“
„No a?“
„No a usnul!“

Ukázalo se, že Oliver byl v noci kreativní. Ostatně skoro jako vždycky, co se týče sexuálních her. Asi kompenzace jeho nudné stereotypní práce za přepážkou v prodejně mobilních telefonů. Servilní specialista se úderem půlnoci měnil v dominantního nadsamce. Plán mu ale tentokrát zhatila nedostatečná sebekontrola. Než se Ema navlékla do erotického prádla, zapnula podvazky a obula kozačky, vyhulil tři džointy. Pouta ještě zvládl, ale po druhém panáku vodky hodil šipku na gauč a usnul. Na čtyři hodiny. Ema má z nuceného ležení na stole zablokovaný záda. A nemůže dát nohy k sobě.

„Idiot. Už s ním nebudu spát! Aspoň ne dneska!“

Odpoledne jsem zaplatila nájem a přesunula se konečně do kanceláře. Tam mě z letargie vytrhnul další telefonát. Dara. Ema a Dara se neznají. Možná je to dobře. Ema a Dara jsou absolutní protiklady. Dara chodí od devítky s Markem. Teda, právě že už nechodí.

„Já nevím, co budu dělat!“
„Co se stalo?“
„On odešel! On mě nemiluje!“
„To ti řekl?“
„Jo!“
„Debil.“
„Utekl za servírkou, co vypadá jak coura z pornofilmu!“

Nepřekvapilo mě to. Dara je skvělá kamarádka, ale děsně slušná milenka. Před dvěma měsíci si u našeho snobského kafe ve Slavii libovala, jak je skvělé, že si s Markem vystačí s jednou polohou. Marek si evidentně nevystačil. Servírku přefiknul ovíněn po zavíračce rovnou v baru na stole.

„To je tak odporný přece! Takhle veřejně!“

Rozhodla jsem se, že budu muset Daru seznámit s nějakým adekvátně neslušným klukem.
Nebo s Emou.

Ema je bisexuálka.

 

Co si o tomto projektu myslíte?