Mrtví kráčí po zemi - crowfunding kampaň

Novinky - Mrtví kráčí po zemi

Podílejte se na vydání románu o nemrtvých, o světě, kde má život tu nejvyšší cenu, i když si to ani neuvědomujeme.

Knihy
Bohužel projekt se pravděpodobně nezafinancuje, ale není všem dnům konec. Knihu se přesto chystám vydat. Neúspěšné financování Obrázek

Knihu nakonec vydám samonákladem v menším množství, zhruba 60 až 100 kusů. Kdo z vás, kdo jste mi přispěli, o knihu skutečně máte zájem, prosím napište mi váš mail a já bych se vám ozval, až bude kniha vytištěná, což by snad teoreticky mělo být ještě letos. Cena by měla být maximálně oněch 250 Kč i s poštovným a balným.

Můj mail je pro jistotu martin@stefko.cz

Děkuji vám moc za podporu!

 

Martin Štefko

Kniha "Mrtví kráčí po zemi" už má kompletní přední i zadní obálku! Kompletní návrh obálky Obrázek

Projekt se celkem dobře rozjel a já chci poděkovat všem, kdo zatím přispěli, i těm, kdo ještě přispějí. Abych vám ukázal, jak se zatím na knize pracuje, chtěl bych vám prezentovat kompletní obálku, respektive kompletní návrh na obálku, který je od Terky Šedové (tady toho o ní a od ní najdete více: http://tery-chan.deviantart.com/).

Návrh obálky vychází z mojí představy toho, jak jsem chtěl zadní stranu naplnit, tak snad se vám bude líbit stejně, jako se líbí mně. Ještě zde chybí všechny konečné texty a Terka bude kresbu dolaďovat, až tam text bude, tak zatím ještě vydržte, ale myslím, že tohle vám může udělat celkem jasnou představu o tom, jak bude kniha vypadat.

verze 2.png

Pro limitovanou edici se pomalu rodí ilustrace, které najdete uvnitř knihy. Ilustrace do limitované edice Obrázek

Limitovaná edice by měla být skutečně vymazlená, a tak jsem požádal Magdu Kadlecovou, zda by se toho neujala. No, ona se vlastně nabídla sama, to jen tak pro upřesnění. Magda je ilustrátorka a tady najdete o její tvorbě více: http://magdakadlec.wix.com/magak

Vytvořila už pro mě ilustraci, která bude na vnitřní straně desek knihy "Mrtví kráčí po zemi", a tu bych vám sem také časem přidal. Teď ale ke slibovaným ilustracím. Jsou to zatím jen náčrty, takže se spolehněte na to, že v konečné verzi budou vypadat trochu jinak, ale tohle je už něco, co vám mohu prezentovat.

obr005.jpg

obr006.jpg

obr007.jpg

obr008.jpg