Mr.Kubelík show - crowfunding kampaň

Mr.Kubelík show

Podpořte Mr. Kubelík show. Rádi bychom vám i do budoucna přinášeli pálivé rozhovory, kde si nebereme žádné servítky a k tomu potřebujeme Vás.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jak to začalo?

Jsme parta nezávislých filmařů a umělců, kteří sdílejí jednu budovu. Každý jsme si dlouhou dobu dělali na svých projektech až jednoho dne vznikl nad sklenicí dobrého nápoje nápad, na založení  youtube kanálu, kde budeme dodávat obsah, na kterém se budeme podílet všichni společně. V roce 2019 vznikl kanál Wolfstreet bros.. Wolfstreet, protože sídlíme v ulici Vlkova a bros, protože jsme byli zpočátku pouze chlapi. První projekt Wolfstreet live sessions, který stále můžete naleznout na našem kanále nepřinesl očekávaná čísla a tak jsme se po vystřízlivění vrátili každý ke své práci. Nadšení a chuť dělat nové věci byla pryč částečně díky marnému snažení sehnat financování ze strany různých společností, nicméně nápady na pořady zůstaly nezapomenuty. Přišel rok 2020 a krize. Všichni a všechno se zavřelo, firmy zastavily marketingové aktivity a my jsme měli najednou spoustu volného času.

 

Mr. Kubelík show začíná

Proč vymýšlet něco novýho, když už to vymyslel někdo jiný. Celá show je inspirovaná americkým internetovým pořadem Hot ones. Nikdy jsme se tím netajili, že to tak je a zároveň jsme vždycky byli fanoušky originálu. Původní nápad měl být s jiným moderátorem a jiným názvem, jenže na konci roku 2019 nám hlavní partner nakonec z projektu vycouval. Mistr Kubelík měl v původním pořadu být kameraman. Já jsem během prosince 2019 na svém youtube kanálu dal v pár videích Kubelíkovi trochu prostor a díky tomu Kubelíka poznala obsluha lanovky v pražské zoo a dala mu jízdu zdarma. Mistr okusil co znamená sláva a přišel s nápadem, že by ten pořad rád rozjel a ujal se moderování. Na kameru doporučil Zuzku a ta se stala první holčičí bro v našem kreativním baráku. Oslovili jsme kamaráda Šupiho, který má restauraci Žebírkov ve Strašnících a on díky svému propojení na českou chilli scénu vybral Zachyho jako dodavatele omáček. Že jsme vybrali správně dokazují Zachyho mezinárodní úspěchy

Kdo je Mistr Kubelík?

Valach, viking, filmař a hudební skladatel, tou dobou absolutní chilli panic a bez předchozích moderátorských zkušeností se svého úkolu ujal velice zodpovědně. Na každého hosta se poctivě připravuje dva až tři dny, jeden den se natáčí, jeden den trpí a zbytek dnů v týdnu stříhá každou epizodu. Do toho všeho se pustil s rizikem, že nevíme jestli uspějeme, i přes to, že se mu letos narodila dcera Charlottka a on musí živit rodinu. Ten chlap je ten největší blázen, jakýho jsem kdy poznal.

Hosté

Hosty jsme zpočátku sháněli těžko, z důvodu úspory nákladů točíme dva díly za den a když jsem svým známějším kamarádům psal co chystáme, tak se jich dost leklo. Ono ruku na srdce, kdo normální by se přišel dobrovolně potrápit na rozhovor od kterýho neví předem co čekat. I přes to se našlo prvních pár bláznů a pořad začal nabírat na obrátkách. Hosté téměř pokaždé ocenili připravenost a přátelskou atmosféru na place a po pár dílech se to začalo pozitivně projevovat na číslech. 

V první řadě se nám povedlo dostat před kamery po třiceti letech Davida Matáska a Dana Landu, tedy jádro skupiny Orlík. Díky tomu se pořad dostal do podvědomí, definoval konkrétnější cílovou skupinu diváků a nám dodal odhodlaní začít pracovat na druhé řadě. Přibíráme do týmu Kačku, která nám pomáhá se sociálními sítěmi - Kubelík do roku 2020 neměl facebook ani instagram a Tomáše, který nám pomáhá se střihem.

Druhá řada

Díky práci každého z nás a rostoucímu zájmu o pořad je pro nás jednodušší shánět hosty. Zároveň víme, že dokážeme druhou řadu ještě zafinancovat z vlastních zdrojů a tak v současnosti jsme již odpálili první dva díly. První díl s nejúspěšnějším českým bojovníkem v UFC Jirkou Procházkou a druhý s mladým hudebníkem Adamem Mišíkem. Další díly postupně natáčíme a skladba hostů bude opět velice zajímavá. 

Proč startovač?

Už teď víme, že chceme připravovat třetí řadu, ale je velice náročné dotovat pořad z vlastní kapsy. Rozhodli jsme se proto, zkusit oslovit Vás přes Startovač.

Třetí řadu bychom rádi připravily ještě lépe a tématicky bychom se rádi věnovali věcem, které nás v druhé polovině roku 2021 čekají. Zároveň připravujeme celou show vydávat i jako Podcast, který si budete moci užít třeba během dlouhého cestování autem.  Vaše podpora nám usnadní spoustu věcí a my se budeme díky tomu moci lépe orientovat na to, abychom přinášeli stále nový zajímavý obsah na našem kanálu. 

CHCETE VĚDĚT VÍC Mr. Kubelík show?

Ptejte se! Diváckých reakcí si ceníme a jsou pro nás důležitým impulsem a zpětnou vazbou pro naši práci. Nejlépe nás můžete kontaktovat na našem facebookovém profilu Mr. Kubelík, přes Instagram @Mr.Kubelik nebo nám napište email na obchod@wolfstreetbros.com. A hlavně se dál dívejte na Mr. Kubelík show. Díky! 

 

Luboš Candymane Bečička

Producent Mr. Kubelík show 

Co si o tomto projektu myslíte?