Move&Fight - crowfunding kampaň

Move&Fight

Chceš začít cvičit, ale chybí Ti motivace nebo někdo, kdo Tě bude tlačit k lepším výsledkům? Jsem Tvůj nový parťák Mafman!

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

O PROJEKTU

"Chceš začít cvičit, ale chybí Ti motivace nebo někdo, kdo Tě bude tlačit k lepším výsledkům? Jsem Tvůj nový parťák Mafman!"

 

Hrál si někdy online hru? Naše aplikace je založena přesně na tomto principu, s tím rozdílem, že my jsme to vzali úplně z jiného konce. Pro to, aby ses ve hře vyvíjel, musíš plnit úkoly, které zvládneš jen tím, že budeš cvičit.

Je to docela jednoduché, u registrace projdeš rozřazovacím testem, kde zjistíme, jak jsi na tom a na základě tvých výsledků jsi rozřazen do jedné ze tří úrovní hry. Po registraci tě pak čeká tvá herní postava, která má základní atributy člověka - síla, dynamika, vytrvalost, vůle, inteligence. Tyto atributy si vyvíjíš tím, že plníš úkoly, tedy cvičíš. Neboj, nemusíš kvůli tomu chodit do posilovny, jelikož jsou všechny úkoly splnitelné z pohodlí domova a nebo ještě lépe, na čerstvém vzduchu.

 

Tvá dřina však nebude jen tak pro nic za nic. Kromě zlepšení Tvé fyzické aktivity Tě odměním i herními body. Čím víc se budeš úkolům věnovat, tím víc bodů dostaneš. Tady však zdaleka nekončím. Má vize je taková, že Tě v průběhu hry budu motivovat výhodnými slevami a produkty od naších budoucích partnerů.

Pokud znáš někoho, koho by tato spolupráce mohla zajímat, napiš mi prosím na e-mail. Nemusí se jednat o finanční podporu, neboť nabízím plno druhů spolupráce a jsem si jist, že nalezneme společnou cestu!

 

"Poměříš síly i v reálném turnaji!"

Tohle může být tvůj další důvod, proč na sobě makat, a jak přijde čas, tady můžeš zúročit vše, pro co jsi trénoval. Na turnaji budeš mít i výbornou příležitost poznat své spoluhráče a k tomu i něco vyhrát! Turnaj se bude již konat na fyzickém místě, kde se utkáš se spoluhráči a budeš mít šanci dokázat, že jsi ten nejlepší ve hře.

 

 

MNOHO DALŠÍCH FUNKCÍ

"Move&Fight však není jen sportovní online hra, ale také sociální síť!"

 

Jednoduše tak najdeš další hráče, se kterými můžeš plnit aktivity, domlouvat se na různé eventy a další akce. V mé aplikaci najdeš i zkušenosti samotných hráčů s výživovými doplňky, což Ti pomůže se zorientovat, který produkt je vlastně ten správný. Pokud budeš chtít dopřát odpočinek svému tělu a trochu potrápit hlavu, mám pro Tebe také nachystaný rozsáhlý kvíz s tématikou sportu, lidského těla nebo výživy. Pokud věříš ve své znalosti, vyzvi jiného hráče a zjisti, kdo z Vás má větší přehled!

 

POSLÁNÍ

"Mým hlavním posláním je motivovat mladší generaci zábavnou formou k fyzické aktivitě a zdravému životnímu stylu."

 

V dnešní době, kdy je stále těžší dostat "mlaďochy" od počítače, je o to důležitější si pokládat otázku, jak bychom jim fyzickou aktivitu, která je pro nás, tak důležitá, trochu oživili. My jsme spojili oblíbený počítač právě se zábavnou formou cvičení. Move&Fight je také pro lidi, kteří by rádi začali cvičit, ale navštěvovat posilovnu jim není zrovna po chuti. Důvodů může být mnoho. Někteří si ji nemohou dovolit, jiní se mohou stydět tyto “korbodílny” navštěvovat. 

Podporou tohoto projektu tedy pomůžeš vzniku nové aktivní komunitě, která nebude šířit žádný “hate” ani nikoho soudit, ale bude na sobě makat a navzájem se podporovat! Budu rád, když právě Ty budeš tohoto všeho součástí! 

 

BUDOUCNOST

"Zní Ti tohle všechno fajn? Pokud ano, tak Tě prosím o podporu tohoto projektu."

 

Výrazně tak dopomůžeš k dalšímu vývoji aplikace. Za vybrané peníze bychom rádi vytvořili již zmíněný motivační systém, který Tě ještě více potáhne ke splnění určitého cíle. Jako příklad můžeme použít dosažení:

- konkrétního levelu ve hře,

- bodů síly, inteligence, vůle, dynamiky či vytrvalosti,

- umístění v žebříčku a další.

Za každé dosažení takového cíle od nás obdržíš slevový kupón, který pak budeš moci uplatnit v e-shopu, či kamenném obchodu našich budoucích partnerů. 

 

Budu velice vděčný za každou podporu! Předem Ti děkuji a těším se, až si spolu zacvičíme!

 

Co si o tomto projektu myslíte?