Startovač - financování projektů

Moudré z nebe - crowfunding kampaň

Novinky - Moudré z nebe

Pomozte nám vydat knihu Moudré z nebe a dostat ji ke čtenářům.

Knihy
Moudré z nebe u Vás doma

Dobrý den,

dnes nebo zítra by Vám do schránek mělo dorazit Moudré z nebe. Pokud by se k Vám vybraná odměna nedostala ani v průběhu příštího týdne, nebo pokud byste v balíku nenašli to, co jste si objednali, napište nám prosím a napravíme to.

Ještě jednou Vám děkujeme za podporu a za to, že jste nám knížku umožnili vydat. A kdybyste náhodou nevěděli, co se sobotním večerem, budeme ji od 18:00 křtít v brněnské kavárně Atlas. Rádi Vás tam uvidíme!

 

Richard Skolek a Backstage Books

Zpoždění

Zpoždění

Dobrý den,
omlouváme se za zpoždění a za to, že Moudré z nebe ještě nemáte doma. Příprava knihy trvala kvůli letním dovoleným déle, než jsme předpokládali, a tím se trochu zkomplikoval i tisk. Pořád se ale snažíme, abychom ji pro Vás měli co nejdřív.

Richard Skolek a Backstage Books

Konec kampaně

Poděkování.

Dobrý den,

před chvílí skončila naše kampaň na Startovači. Chtěli jsme vám moc poděkovat za vaši podporu a za to, že jste nám Moudré z nebe umožnili vydat. Na výrobě knížky už se pracuje a budeme se snažit, aby se k vám dostala co nejdřív.

Během dneška nebo zítřka vás ještě oslovíme individuálně, abychom se domluvili na podrobnostech vaší odměny (poštovní adresa, věnování na přání apod.). Pokud by vám žádný e-mail nepřišel, tak nám prosím napište.

Ještě jednou děkujeme!

 

Richard Skolek a Backstage Books