MOTORBAND -  Připravujeme zbrusu nové dvojalbum + DVD. - crowfunding kampaň

MOTORBAND - Připravujeme zbrusu nové dvojalbum + DVD.

Pořádná porce Metalu. Motorband připravuje vydání nového alba+ výběrové album+ Film(DVD) o historii Motorbandu a fenoménu "teplického" rocku.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pořádná porce Metalu.  Motorband připravuje vydání nového alba + výběrové album

+ Film (DVD) o historii Motorbandu a fenoménu "teplického" rocku.

Příprava, natáčení, produkce, mix, mastering, výroba, propagace, distribuce,

výroba dokumentu.

Vážení přátelé a fanoušci rockové muziky.

Motorband slaví 30 let od založení. K tomuto výročí jsme se rozhodli natočit zbrusu nové album.

 

Zajímavostí je, že nové CD chystáme jako dvojalbum. Jedna placka bude až po okraj nabušená zbrusu novými peckami a druhá placka bude Best of Motorband.

Od fanoušků víme, že naše starší desky už nejsou vůbec nikde k dostání. Hodně fanoušků nás tedy opakovaně žádalo, že by si chtěli připomenout a poslechnout největší hity Motorband na CD. Proto jsme se rozhodli znovu natočit, v nové sestavě a vydat největší pecky Motorbandu. Nebude to jen obyčejný Best of, ale výběr pecek, který si sestavíte vy, fanoušci (více info na www.motorband.cz). 

Vámi vybrané skladby natočíme znovu s novým zvukem a hlavně v nové sestavě, která má v současnosti naprosto skvělou formu, v čele s fenomenálním zpěvákem Luďkem Struhařem. Dalšími členy Motorband jsou: Libor „Máča" Matejčik - kytara, Karel Adam - basa (Ex Kreyson, Krücipüsk, Vitacit, AB Band), Jan „Hans" Jiříček - kytara  (ex-Titanic), Stanley Jahoda - bicí.

Chceme, abyste dostali opravdu pořádnou porci metalu, proto k dvojalbu přidáme ještě bonusové DVD s hudebním filmem o historii Motorband a zároveň o fenoménu teplického rockového podhoubí . Takže se opravdu máte na co těšit. 

 

Základní rozpočet na přípravu a realizaci plánovaného dvojalba + natáčení filmového dokumentu Motorband, je 250 000,-.

Na projekt jsme již sehnali z vlastních zdrojů a s pomocí kamarádů více jak 100.000,-. Abychom 2xCD a DVD dostali až na pulty, k tomu nám v rozpočtu chybí ještě 150.000,-. Je to fakt síla, jakej balík peněz dnes všechno kolem vydání pořádného CD stojí. Pokud slibujeme našláplé CD, tak holt ty peníze musíme někde sehnat, ale začíná to být dost honička. 

Rozhodli jsme se tedy vyzkoušet projekt STARTOVAČ a chybějících 150 000,- v  rozpočtu získat od vás a za to vám nabídnout spolupráci na celém projektu. Není to sbírka, vy za vaše peníze získáte adekvátní hodnotu - viz  odměny. Pokud se cílová částka nepodaří vybrat, peníze vám budou vráceny ve 100%.

Co si o tomto projektu myslíte?