Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním | crowdfunding kampaň

Novinky - Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním

Pomozte mi vydat netradičního průvodce začátky motorkářského cestování, který vám vůbec neřekne kam se vydat, ale zato jak si cesty ideálně užít.

Knihy

17. prosinec 2015

Vše odesláno!

Zdravím všechny přispěvatele, v tuto chvíli jsou všechny odměny rozeslány Českou Poštou, resp. dnes by i poslední odměny měly dorazit k adresátům. Pokud by někomu během pár dní nedorazila zásilka, prosím, ozvěte se. Všechny zásilky mají možnost sledování dle čísla pošty.
Díky všem za úspěch tohoto projektu! Momentálně jsem zavalen hromadou knížek a vyčkávám, že zítra přijdou z tiskárny se zpožděním i kalendáře a odjinud zase bublinkové obálky k balení. Každopádně zítra jste stále zváni na křest - osobně si převzít knížku a potkat se se zajímavými lidmi "z oboru" (viz předchozí novinku) a hned poté se pustím do boje s formuláři České pošty. Nečekal jsem, že toho bude tolik, ale budu se snažit vše zadat na poštu jak jen to půjde rychle. Snad to naše malá, venkovská pobočka zvládne - zatím se na to moc mile netvářili...
2. UPDATE po křestu - pošta. Obrázek

Update - 10.12.

Křest se povedl, díky všem, co dorazili...

krest1.jpg

krest2.jpg

Dnes se mi podařilo podepsat, zabalit a připravit k expedici něco přes 100 knížek. Jelikož teď už je vlastně zítra (00:20 ráno), budu pokračovat zase dnes po práci. Naše pošta stejně nedokáže zpracovat víc, jak 100 zásilek najednou, říkali :-) Úplně všem by úplně všechno mělo odejít nejpozději v pondělí.

 

Update 11.12.

Moje podpisová a balící manufaktura dnes zpracovala dalších 185 zásilek. Ještě jich pár zbývá.

Přijďte si osobně převzít knihu a třeba i popovídat o svých cestách do pražské restaurace Lokal Blok na Andělu - 9.12.2015 po šesté večerní.
Přijdete na křest? Kniha je v tisku... Obrázek

Motorkářova průvodce bude křtít sám velký cestovatel Igor Brezovar! Nečekejte žádnou nafintěnou slavnostní akci, ani kravatu si nemusíte brát ;-)

Křest to bude vlastně dvojitý, protože ve stejnou dobu vychází i kniha Michala Pertlíčka Offroad Guide - průvodce pro motorkáře po alpských šotolinách. Obě knížky budou na místě k dispozici v dosatatečném množství, pokud byste potřebovali ještě nakoupit hodnotné dárky pro kamarády na Vánoce.Takže si znamenejte, středa 9.12., doražte mezi šestou a sedmou, samotný křest je v 19.00. Lokal blok, Nám. 14. října 2173/10, 150 00 Praha 5-Smíchov.

Pokud si uděláte čas a zastavíte se, dejte mi, prosím vědět, do mailu posta@radekfiala.com, případně zde do komentáře - čistě proto, abychom měli hrubou představu, jakou účast máme čekat a kolik knížek mám mít na skladě. (Toto není žádná povinná registrace...)

Výroba knihy zatím probíhá časově podle plánu a tisk vypadá moc pěkně! Vše by mělo být hotovo 4.12. Knihy budu rozesílat hned druhý den po akci, všem, kteří se nezastavili osobně na Andělu, aby v tom byl úplný pořádek...

tisk2.jpg

tisk.jpg

  • Splněno 119 108 Kč (410 %)
  • 410 %
  • 29 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 369 Startérů

Autor projektu

Radek Fiala - obrázek
  • projekt od Radek Fiala
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

250 Kč

Motorkářův průvodce s osobním věnováním

Výtisk knihy s vlastnoručně psaným věnováním a podpisem autora. Budu se opravdu snažit psát čitelně! Ideální jako dárek pro Vašeho přítele, známého, kamaráda (a samozřejmně i pro ženy) motorkáře. Ale nezapomínejte ani na sebe a zkrátka si udělejte radost :-)

Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Motorkářův průvodce s věnováním + DVD z Pyrenejí

Pokud si knihu přečtete, budete určitě chtít hned někam vyrazit. Když na to nebude zrovna příznivé počasí, můžete se alespoň inspirovat mým filmem z naší lehkovážné španělské výpravy, na níž se kniha sem tam odkazuje. Když nic jiného, alespoň se poučíte, že z časného jara je ve Španělsku opravdu liduprázdno a v Pyrenejích o něco víc sněhu, než byste si na motorkářský výlet přáli.

DVD bude přibaleno ke knize s osobním věnováním autora.

Dékla filmu je 1h:17min. Natočeno na GoPro. Full HD.

Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Motorkářův průvodce s věnováním + DVD z Alp

Kniha s ručně psaným osobním věnováním, doplněná o inspiraci v podobě krátkého filmu z jedné z mých lehkovážných cesto po Alpách, tentokráte hlavně ze Švýcarské části. Nečekejte žádné tlachání o památkách, jen krajinné záběry, ilustrující nádherné alpské průsmyky.

DVD bude přibaleno ke knize s osobním věnováním autora.

Délka filmu je 27min. Natočeno na GoPro. Full HD.

Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Motorkářův průvodce a cestovatelský kalendář 2016

Výtisk knihy s vlastnoručně psaným věnováním a podpisem autora.

K tomu nástěnný kalendář na rok 2016, sestavený z mých cestovatelských fotek po Evropě. Můj výběr toho nejlepšího z krajinných fotek ze všech mých cest. Od hor na Balkáně, přes malebné toskánské scenérie, až po skotské majáky. Každý pohled na zeď vám tak bude připomínat, že byste brzy měli vyrazit také na cesty!

Bude odesláno ihned po vytištění knihy a kalendáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Motorkářův průvodce + kalendář + 2 DVD

Jste opravdoví nadšenci a máte spoustu času o dlouhých zimních večerech? Hned po přečtení motorkářského průvodce si můžete pustit hned dva inspirativní filmy za sebou - Videoklip s alpskými průsmyky, zaměřený na Švýcarsko a víc než hodinový film z jarní cesty do Pyrenejí. Vše zcela autentické, přímo z helmy (kufru, kapot...) autora průvodce! Jako trvalá připomínka, že byste se měli vydat na cesty, vám na zdi bude viset cestovatelský kalendář.

Dékla filmu je 27minut (Alpy) a 1h:17minut (Pyreneje). Natočeno na GoPro. Full HD.

Bude odesláno ihned po vytištění knihy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Speciální vydání pro sponzora

Jako nezištný sponzor kvalitní literatury dostanete knihu do vlastních rukou z mých vlasních rukou. S vlastnoručním věnováním a když budete chtít, klidně vám na volnou stránku osobně obtisknu i můj vlastní cestovatelský palec, špinavý od šmíru. Navíc z každé další mé motorkářské cesty obdržíte autentickou pohlednici se zábavnou historkou, jen co se na ní vejde, takže na mě už nikdy nezapomenete.

Díky. Vážně. Mám vás rád!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit