Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním - crowfunding kampaň

Novinky - Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním

Pomozte mi vydat netradičního průvodce začátky motorkářského cestování, který vám vůbec neřekne kam se vydat, ale zato jak si cesty ideálně užít.

Knihy

Vše odesláno!

Zdravím všechny přispěvatele, v tuto chvíli jsou všechny odměny rozeslány Českou Poštou, resp. dnes by i poslední odměny měly dorazit k adresátům. Pokud by někomu během pár dní nedorazila zásilka, prosím, ozvěte se. Všechny zásilky mají možnost sledování dle čísla pošty.
Díky všem za úspěch tohoto projektu! Momentálně jsem zavalen hromadou knížek a vyčkávám, že zítra přijdou z tiskárny se zpožděním i kalendáře a odjinud zase bublinkové obálky k balení. Každopádně zítra jste stále zváni na křest - osobně si převzít knížku a potkat se se zajímavými lidmi "z oboru" (viz předchozí novinku) a hned poté se pustím do boje s formuláři České pošty. Nečekal jsem, že toho bude tolik, ale budu se snažit vše zadat na poštu jak jen to půjde rychle. Snad to naše malá, venkovská pobočka zvládne - zatím se na to moc mile netvářili... 2. UPDATE po křestu - pošta. Obrázek

Update - 10.12.

Křest se povedl, díky všem, co dorazili...

krest1.jpg

krest2.jpg

Dnes se mi podařilo podepsat, zabalit a připravit k expedici něco přes 100 knížek. Jelikož teď už je vlastně zítra (00:20 ráno), budu pokračovat zase dnes po práci. Naše pošta stejně nedokáže zpracovat víc, jak 100 zásilek najednou, říkali :-) Úplně všem by úplně všechno mělo odejít nejpozději v pondělí.

 

Update 11.12.

Moje podpisová a balící manufaktura dnes zpracovala dalších 185 zásilek. Ještě jich pár zbývá.

Přijďte si osobně převzít knihu a třeba i popovídat o svých cestách do pražské restaurace Lokal Blok na Andělu - 9.12.2015 po šesté večerní. Přijdete na křest? Kniha je v tisku... Obrázek

Motorkářova průvodce bude křtít sám velký cestovatel Igor Brezovar! Nečekejte žádnou nafintěnou slavnostní akci, ani kravatu si nemusíte brát ;-)

Křest to bude vlastně dvojitý, protože ve stejnou dobu vychází i kniha Michala Pertlíčka Offroad Guide - průvodce pro motorkáře po alpských šotolinách. Obě knížky budou na místě k dispozici v dosatatečném množství, pokud byste potřebovali ještě nakoupit hodnotné dárky pro kamarády na Vánoce.Takže si znamenejte, středa 9.12., doražte mezi šestou a sedmou, samotný křest je v 19.00. Lokal blok, Nám. 14. října 2173/10, 150 00 Praha 5-Smíchov.

Pokud si uděláte čas a zastavíte se, dejte mi, prosím vědět, do mailu posta@radekfiala.com, případně zde do komentáře - čistě proto, abychom měli hrubou představu, jakou účast máme čekat a kolik knížek mám mít na skladě. (Toto není žádná povinná registrace...)

Výroba knihy zatím probíhá časově podle plánu a tisk vypadá moc pěkně! Vše by mělo být hotovo 4.12. Knihy budu rozesílat hned druhý den po akci, všem, kteří se nezastavili osobně na Andělu, aby v tom byl úplný pořádek...

tisk2.jpg

tisk.jpg