MOTIVAČNÍ DIÁŘ  BETTER ME - crowfunding kampaň

MOTIVAČNÍ DIÁŘ BETTER ME

Staňte se tím, kým chcete být, v šesti měsících. Motivační diář Better me Vám pomůže stanovit si cíle a dosáhnout jich.

Ostatní
MOTIVAČNÍ DIÁŘ  BETTER ME

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Better me je víc než jen diář: je to nástroj, který Vám umožní stát se během pouhého půlroku tím, kým opravdu chcete být.

Kromě všeho, co poskytuje běžný diář, Vám Better me pomocí nástrojů vycházejících z kognitivně behaviorální terapie umožní poznat Vaše sny, Vaše přání, Vaše životní cíle. S jeho pomocí pochopíte, kam máte směřovat svou cestu za lepším já, za naplněním, za štěstím.Ze všeho nejdřív Vám Better me pomůže  správně si stanovit cíle - ty cíle, o kterých jste doposud jen snili, i ty, o kterých jste se snít ani neodvažovali.Tím to však nekončí.

Když si s jeho pomocí stanovíte základní směr, Better me Vás bude doprovázet dál: pomůže Vám udělat z velkých cílů dílčí, stanovit si priority pro jednotlivé měsíce, týdny a dny, plnit je den za dnem a kontrolovat jejich dosažení.

A naučí Vás i to nejdůležitější: mít radost z každého úspěchu a překonat každý dočasný neúspěch. Diář není určen pro konkrétní rok, měsíc či termín. Poskytuje prostor na šest měsíců - šest měsíců, které změní Váš život k lepšímu. Je jen na Vás, kdy se vydáte na cestu za svým sebezdokonalením. Začít můžete odkudkoli. Proč čekat, proč ne právě dnes?

Better me Vás provede šesti měsíci Vašeho života. A Vy pak už nikdy nebudete stejní. Diář Better me není jen na zapisování návštěv u zubaře: je to především příběh, jedinečná zkušenost sebezměny.

Je to průvodce na Vaší cestě za lepším já. Vzrušující román o jedinečném dobrodružství putování za svými sny, který budete v příštích šesti měsících psát svým vlastním životem.

BM1.jpg

 

bm2.jpg

bm3.jpg

bm4.jpg

bm5.jpg

bm6.jpg

bm7.jpg

bm8.jpg

bm9.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?