MOTIVAČNÍ DIÁŘ  BETTER ME | crowdfunding kampaň

MOTIVAČNÍ DIÁŘ BETTER ME

Staňte se tím, kým chcete být, v šesti měsících. Motivační diář Better me Vám pomůže stanovit si cíle a dosáhnout jich.

Ostatní

MOTIVAČNÍ DIÁŘ  BETTER ME

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Better me je víc než jen diář: je to nástroj, který Vám umožní stát se během pouhého půlroku tím, kým opravdu chcete být.

Kromě všeho, co poskytuje běžný diář, Vám Better me pomocí nástrojů vycházejících z kognitivně behaviorální terapie umožní poznat Vaše sny, Vaše přání, Vaše životní cíle. S jeho pomocí pochopíte, kam máte směřovat svou cestu za lepším já, za naplněním, za štěstím.Ze všeho nejdřív Vám Better me pomůže  správně si stanovit cíle - ty cíle, o kterých jste doposud jen snili, i ty, o kterých jste se snít ani neodvažovali.Tím to však nekončí.

Když si s jeho pomocí stanovíte základní směr, Better me Vás bude doprovázet dál: pomůže Vám udělat z velkých cílů dílčí, stanovit si priority pro jednotlivé měsíce, týdny a dny, plnit je den za dnem a kontrolovat jejich dosažení.

A naučí Vás i to nejdůležitější: mít radost z každého úspěchu a překonat každý dočasný neúspěch. Diář není určen pro konkrétní rok, měsíc či termín. Poskytuje prostor na šest měsíců - šest měsíců, které změní Váš život k lepšímu. Je jen na Vás, kdy se vydáte na cestu za svým sebezdokonalením. Začít můžete odkudkoli. Proč čekat, proč ne právě dnes?

Better me Vás provede šesti měsíci Vašeho života. A Vy pak už nikdy nebudete stejní. Diář Better me není jen na zapisování návštěv u zubaře: je to především příběh, jedinečná zkušenost sebezměny.

Je to průvodce na Vaší cestě za lepším já. Vzrušující román o jedinečném dobrodružství putování za svými sny, který budete v příštích šesti měsících psát svým vlastním životem.

BM1.jpg

 

bm2.jpg

bm3.jpg

bm4.jpg

bm5.jpg

bm6.jpg

bm7.jpg

bm8.jpg

bm9.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 0 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Andrea Mihalčíková - obrázek
  • projekt od Andrea Mihalčíková
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Diář v PDF

Možná jste kreativní a máte vlastní Bullet Journal, možná si Better Me chcete vytisknout, možná si ho jen prohlédnout a inspirovat se jím. Ve všech těchto případech si vyberte tuto odměnu a brzy Vám přiletí diář v elektronické formě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
320 Kč

Better Me pro nejrychlejší

Pro dvacet nejrychlejších z Vás tu je příležitost získat ho za akční cenu. Levnější už nebude, tak si pospěšte :-)

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
380 Kč

Jednou Better Me, prosím

Chcete na sobě pořádně zapracovat. To je skvělé! Kupujete si diář, který bude Vaším nejlepším přítelem na cestě k životu snů. V ceně je už zahrnuto poštovné a balné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
590 Kč

Better Me pro dva nejrychlejší

Limitovaná akční nabídka - jeden diář Vás vyjde na 295 kč a to je bezkonkurenční cena. Splníte si všechny své sny a navíc u toho ušetříte.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
630 Kč

Better Me pro dva

Poputují k Vám dva čerstvé a voňavé diáře přímo z tiskárny. Domluvte se s kamarádem nebo s někým z rodiny, nebo mu darujte diář jako dárek. Svět bude mít o dva superhrdiny víc :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Váš citát v Better Me

Budete mít příležitost se na vzniku diáře podílet! Vložíme do něj motivační citát, který vyberete, a na konci Vám jmenovitě poděkujeme. K tomu ho samozřejmě sami dostanete.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
880 Kč

Tři Better Me

Pošleme Vám hned tři kousky za skvělou cenu, a to se vyplatí!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Jídelníček od výživového poradce

Že to s projektem nesouvisí? Ale kdeže. :-) Pro mnohé sebezdokonalování zahrnuje i péči o svou postavu a tady máte příležitost - od spolupracující výživové poradkyně dostanete jídelníček na míru. Co nejdříve po zaplacení vás spojím, zeptá se Vás na základní údaje a Váš cíl a pak Vám sestaví plán.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 200 Kč

Jídelníček a Better Me

Chcete jídelníček i diář, To je skvělá volba! Pořiďte si tento výhodný set a splnění Vašich cílů je opravdu na dosah.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Dva jídelníčky a dva diáře

Jídelníček od výživové poradkyně a diář Better Me v dvojím provedení - všichni víme, že ve dvou se to lépe táhne, a navíc je to cenově nejvýhodnější nabídka. Pospěšte si, než bude po odměnách. :-)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
7 000 Kč

Sponzor

Tady nám někdo hodně fandí. :) Sponzorem může být jedinec i firma a dočká se svého loga na poslední stránce, poděkování a zveřejnění na hlavní stránce webu, Facebooku....Zkrátka, všude, kde budeme my, budete i Vy. A k tomu dostanete 10 diářů.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit