MOSSKIN - album Time Left Behind - crowfunding kampaň

MOSSKIN - album Time Left Behind

Pomozte česko-americko-švédské kapele Mosskin z Valašska při realizaci a vydání CD "Time Left Behind".

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Americko-česko-švédská kapela Mosskin začala v září 2014 natáčet CD "Time Left Behind". Po několikaměsíční spolupráci s nahrávacím studiem Gloria Records se blíží k jeho zdárnému dokončení. CD bude obsahovat 12 autorských písní Chrise Colemana a Evy Kudrnové, s doprovodem Christoffera Strandha.

This USA-CZE-SWE trio named Mosskin began recording the album “Time Left Behind” in September 2014. We are very near its completion, and will release the 12 song CD in March, 2015.

Ukázky písní - jejich hrubých mixů naleznete zde / Medley of our upcoming album find here  https://soundcloud.com/mosskin/time-left-behind-album-medley

Spolecna_crowdfunding.jpg

PROČ PROJEKT PODPOŘIT?

Získání cílové částky by mělo kapele pomoci při vydání CD Time Left Behind. Peníze budou využity na zaplacení části služeb nahrávacího studia, vylisování CD, tisk obalu a další práce tiskárny. 

Jestli se nám podaří vybrat částku 30 000,- záleží na Vás, podporovatelích. Když se cílová částka nevybere, Vaše peníze Vám budou v plné výši vráceny a kapela Mosskin rozbije prasátka, pomůže si sama a bude jezdit po svých jarních koncertech s dírama v kapsách. 

Odměnou za podporu Vám může být CD "Time Left Behind", které Vám zašleme po jeho vydání nebo předáme osobně na některém z plánovaných koncertů. Z dalších odměn můžete vybírat hned na úvodní stránce naší kampaně. Pokud po žádné odměně netoužíte, ale i přesto byste rádi tento projekt podpořili libovolnou částkou, jednoduše klikněte na tlačítko "Podpořte projekt" pod cílovou částkou na úvodní straně.

Natáčení předešlého CD "The Seams of the City" financovali hudebníci kapely ze svých prostředků. Tato prvotina byla tvořená po domácku. Jakousi pomyslnou díru do kapsy přecejen udělala. Aby se díra neprohlubovala, rozhodli se v rámci tohoto projektu poprosit podporovatele o finanční pomoc při vydávání nového alba "Time Left Behind".

WHY YOU SHOULD CONTRIBUTE?

The project's goal, to cover the costs of recording and printing the CD, is 30.000kč/1.100 Euros. Whether we reach this goal is up to you, our supporters. Have a look to your right at our interesting and fun awards that can go along with buying the CD. Shipping beyond Czech R./Slovakia is not a problem, just choose the cd for 300kč/ 11Euros, or mp3 code for 200kč/ 8Euros

Tri.jpg

NATÁČENÍ CD

Při natáčení nového alba je využíváno profesionální nahrávací techniky a služeb producentů náhrávacího studia Gloria Records, kteří se postarají také o finální úpravu nahrávek. Na obohacení některých písní se podíleli také Beata Bocek, Tomáš Háček, MAOK, Martin Susedík a další hudebníci.

RECORDING CD

Unlike their first cd “Loose Seams of the City”, this new album is being recorded and produced using the professional technology of Gloria Records studio in Rožnov pod Radhoštěm. We have welcomed to the studio the talents of such regional musicians as Beata Bocek, Maok, and Tomáš Háček to give our songs some new life.

V případě úspěšné kampaně se pokusíme Vaše odměny vyřídit a poslat co nejdříve. Své dotazy směřujte na mail evkakudrna@gmail.com

Aktuální informace o koncertech najdete zde https://www.facebook.com/MossSkin

Nahrávky z koncertů a domácí nahrávky si můžete poslechnout zde https://soundcloud.com/mosskin/modr-vzducholod-blue-hot-air

Please send any questions to: evkakudrna@gmail.com, and visit the sites listed above for the latest Mosskin info and additional live and home recordings of the band.

READY2 copy_mensi.jpg

Plánované zimní a jarní koncerty

30.1.-1.2. Zimná zahrada, Zaježová/SK

12.3. Místogalerie/Brno

17.3. Bílovec

10.4. 3. ETÁŽ, Rožnov pod Radhoštěm

16.4. Kratochvíle, Olomouc

24.4. M-Klub, Valašské Meziříčí

Co si o tomto projektu myslíte?