Album Mortal Cabinet - crowfunding kampaň

Novinky - Album Mortal Cabinet

Master's Hammer, Řezník a Vanessa. Poprvé v historii se dali dohromady frontmani tří tak výraznejch žánrů, jako je Black Metal, Horror Core a EBM.

Hudba

ODMĚNY

Info pro vás, kdo nesledujete náš Facebook nebo vám od nás ještě nepřišel email... ODMĚNY Obrázek

Ahoj!

Všichni, kdo jste měli objednaný pivo Franty Štorma, vyzvedněte si ho co nejdříve v hospodě Martyho Frky na adrese Milíčova 25.

CD a trika si můžete vyzvednout tamtéž koncem října, případně 28.11. na koncertě v Rock Café. Downloady budeme posílat na email v druhé půlce října.

Vinyly měly být kvůli dlouhý čekací době až v únoru, ale podařilo nám to urychlit a budou už na křtu v Rock Café.

Ten, kdo má dostat Frk na míru, ať napíše na reznik@znk.cz

Díky všem za podporu a uvidíme se v Rock Café!
Samir, Franta a Řezník

Vážení, právě teď, pár hodin před koncem naší kampaně na startovači, vám chceme oznámit...

ŽE SME TO KURVA SPOLEČNĚ DOKÁZALI!

(UPDATE 24.6.2015 21:08)  409 tisíc! Díky všem!

Něco takovýho se na světě děje jen teď a tady! V poměru k velikosti týhle země, je to jak sen! Ve chvíli, kdy se na český hudební scéně děje totální hovno, všude vládne zmar, neoriginalita a vlezdoprdelectví, přichází Mortal Cabinet a společně s vámi maká na něčem, co vezme přizdisráčům klidný spaní! Všem těm hajzlům, co chtěj, aby věci byly přehledný, podle šablony a pokud možno co nejvíc vykleštěný! Ale je vidět, že jejich dobrý časy končej!

V týhle zemi je to absolutní crowdfundingovej rekord v takhle okrajovým žánru a přiznáme se, že jsme nečekali, že se najde tolik lidí, který s náma budou na stejný vlně!

Takže DÍK, teď je řada na nás, abysme udělali skvělý a výživný album. Užíváme si to, tak se máte na co těšit.

-Samir, Franta a Řezník

 

elvis.gif

 

Jak už asi víte z facebooku Mortal Cabinetu, ještě pořád jsme neskončili s přidáváním odměn...

Franta Štorm před nedávnem věnoval výbor první kapitoly Satanské Bible, kterou sám ilustroval, ručně vytisknul a vydal v číslovaném a signovaném nákladu 15 kusů. Kniha je formátu 40 x 53 cm, má 28 stran v ruční poloplátěné vazbě. Použité techniky: Lept, aquatinta a knihtisk. Je to jeden z posledních dvou kusů. 

7.png

Podívejte se na další ukázky Frantovy Satanské Bible v této fotogalerii.


Umučená dívka od Pabla de Sax

Další unikátní artefakt, který jsme dnes přidali do odměn, potěší především fanoušky Vanessy. Jedná se o umučenou dívku z dílny výtvarníka Pabla de Sax, kterou měla Vanessa na podiu jako dekoraci během křestu alba "Antidotum". Existuje jediný kus.

6-mortal-cabinet.png

Před sebou máme posledních 12 dní na Startovači a jsme na 68 procentech. To už nám dává vysoké šance, že se podaří dosáhnout cílové částky. Právě proto teď v této kritické části kampaně pořádně napněme všechny síly a dostaňme spolu projekt Mortal Cabinetu k dalším vyvrhelům, jako jsme my.

Sdílejte tuto stránku se svými přáteli na Facebooku, tweetuje, zkopírujte si odkaz http://bit.ly/albumMortalCabinet a posílejte ho přes chat nebo email.

Díky všem za podporu!