Album Mortal Cabinet - crowfunding kampaň

Album Mortal Cabinet

Master's Hammer, Řezník a Vanessa. Poprvé v historii se dali dohromady frontmani tří tak výraznejch žánrů, jako je Black Metal, Horror Core a EBM.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

  • UPDATE 21.6.  Třetí audio: Hlavonožec
  • UPDATE 19.6.  Spustili jsme remix contest: http://bit.ly/mortalcabinet_rmx
  • UPDATE 17.6.  Přečti si níže, co uděláme s penězma, který vyberem nad cílovou částku
  • UPDATE 16.6.  Zveřenili jsme novou věc - Cirkus mrtvých. Poslechni si a sdílej. Díky! 
  • UPDATE 12.6.  Přidali jsme unikátní artefakt ze křtu alba Antidotum, umučenou dívku od Pabla de Sax (viz fotky dole)
  • UPDATE 7.6.  Franta Štorm věnoval do odměn jeden z posledních 2 kusů Satanské Bible, kterou ilustroval a vydal v limitovaném nákladu v roce 1991
  • UPDATE 3.6.  Zveřejnili jsme první audio, pecku Crowley (poslechni si tady a sdílej)

_________________________________________

Co se stane s prachama, který se podaří vybrat nad cílovou částku

 

Stretch goal 350 000 Kč

Mortální upgrade: Pokud se podaří vybrat 50 tisíc navíc, peníze využijeme na skvěle vypadající digipack k CD, luxusnější obal pro vinyl, vyšší gramáž triček a tak dále. Prostě si budeme moci dovolit ještě víc tlačit na kvalitu toho, co půjde ven.

 

Stretch goal 400 000 Kč

Profi videoklip s 3D efekty: Máme zajímavej nápad na klip a chtěli bychom najmout profesionálního riggera z firmy Prime Focus. Momentálně je to nad naše finanční možnosti, ale zdolání této další mety má jasný cíl. Skvělej klip.

 

Stretch goal 450 000 Kč

Mortální show: Pokud se dostaneme na 450 táců, tak prachy investujeme do skvělý pódiový scény, do výroby děsivejch props a kulis, necháme udělat oponu.

 

Stretch goal 500 000

Druhej videoklip: Dalších 50 tisíc bychom investovali do druhýho klipu a vás podporovatele bysme nechali vybrat, na jakou pecku. Kdyby jsme se dostali na celkem 550 tisíc, můžeme si dovolit do jeho tvorby zapojit větší štáb.

 

Stretch goal nad 550 000 Kč

Mortální bonus: Najmeme známýho českýho normalizačního herce a budeme ho ve videoklipu nechutně ponižovat.

_________________________________________

Master's Hammer, Řezník a Vanessa. Poprvé v historii se dali dohromady frontmani tří tak výraznejch žánrů, jako je Black Metal, Horror Core a EBM. Skořápka hadího vejce už praská, uvnitř se něco hýbe...

Dlouho jsem přemejšlel o netradičním projektu, kterej by tvořili "vyvrhelové" český hudební scény. Nemohl jsem jinak, než jako prvního oslovit leadra legendárních black metalistů "Master's Hammer" Frantu Štorma, kterej kromě toho, že je kurevsky dobrej skladatel, je taky vynikající výtvarník. Další volba byla jasná - Řezník. Geniální, krvelačný horrorcorový hovado, který dělá skvělý texty a taky slušnej poprask na zasmrádlým rybníku český hudební scény. Tehle projekt vzniknul hlavně jako facka všem sviním, je to plivanec do ksichtu všem zmrdům, co si myslej, že maj návod na to, jak se má "správně" žít.

Máme hotový zabijácký fláky na desku, ale protože chceme udělat něco výjimečně dobrýho, potřebujem prachy. A tady nastupuješ ty.

Ty rozhodneš, jestli vypustíme tohle brutální monstrum mezi hovádka boží.

Pošli nám co můžeš a když vás bude hodně, vyvoláme společně démona pomsty a vrchního vojížděče, kterej si říká "Mortal Cabinet".

Tvoji pomoc samozřejmě nechceme zadarmo.

Kromě toho, že se budeš podílet na něčem originálním, na tebe čekaj ceny v podobě zážitků, fetišů, relikvií a uměleckejch artefaktů. Můžeš získat album dřív, než ho budou mít ostatní, máme pro tebe propocenou a podepsanou Řezníkovu masku nebo umělecký artefakty z dílny Franty Štorma. Můžeš zažít brutální kalbu s náma třema, dostat se do zákulisí, kde tě budou čekat všechny věci, před kterejma tě rodiče varovali. A to není zdaleka všechno...

Dáváme ti taky příležitost bojovat velmi efektivním způsobem proti zkurvený, pokrytecký společnosti "slušnejch občanů".

Tvoje prachy půjdou na výrobu CD a vinylu, triček, videa a na producenta Johna Fryera, kterej dá desce kulervoucí sound a kterej produkoval třeba Nine inch Nails, Swans nebo Cradle of Filth."

Pojď do toho s náma a pomoz nám nasrat všechny přizdisráče světa!

Samir Hauser

 

mortal-cabinet.jpg

mortalcabinet.jpg

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

7.png

8.png

9.png

Další fotky Satanské Bible najdeš na Facebooku

6b.png

mortal-cabinet-6.jpg

mortalcabinet_7.png

Co si o tomto projektu myslíte?