Startovač - financování projektů

Mořičvíl (kniha první) - limitovaná edice - crowfunding kampaň

Novinky - Mořičvíl (kniha první) - limitovaná edice

Poslední vydání humorného fantasy románu v počtu 333 kusů s podpisem autora a číslovanými výtisky.

Knihy

Křest knihy

Všichni do Bohnic! Křest knihy Obrázek

Moji milí Startovači,

knihy jsou vytištěné, témeř všechny rozeslané či osobně předané a zbývá už jen sladká tečka za tím naším případem - knihu pokřtít.

Svolávám tedy všechny fanoušky do Psychiatrické nemocnice v Bohnicích, konkrétně do Divadla Za plotem a ještě konkrétněji do Modrého salonku a to na neděli 15. října 2017 od 17:00 hodin.

Různí zajímaví lidé budou číst ukázky z knihy, některé postavy se dostaví osobně a některé z těch některých dokonce zahrají na hudební nástroj.

Pokud fandíte geocachingu, od 16:00 hodin ten samý den bude dole v zimní zahradě divadla malý event nazvaný "Mořičvíl - hodinu před křtem".

Srdečně vás všechny zvu, přijďte pobejt :)

Denny

P.S.: Pokud vám kniha nepřišla a nedomlouvali jsme se spolu na osobním předání, napište mi na dennysak@gmail.com, pravděpodobně se jedná o chybu České pošty, dostanete novou knihu :)

... a já vyrážím do města koupit bublinkové obálky.

Takže v nejbližších dnech čekejte zásilku, Mořičvíl je na cestě :) Díky za podporu a za rok touhle dobou u dalšího dílu :)

 

Denny

Ilustrace

Grafický bonus do knihy Ilustrace Obrázek

S radostí vám představujeme první ilustraci, hraběte Samuela Stokera. Podobnost s písničkářem z Fajného mjesta je čistě náhodná :) Ilustrace už jsou hotové všechny, ale přeci to tu neproflákneme všechno najednou :)