Mořičvíl (kniha první) - limitovaná edice - crowfunding kampaň

Mořičvíl (kniha první) - limitovaná edice

Poslední vydání humorného fantasy románu v počtu 333 kusů s podpisem autora a číslovanými výtisky.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přátelé, kamarádi, fanoušci,

v poslední době jste se mě ptali, kde se dá sehnat první díl Mořičvílu a já musel bohužel odpovídat, že nikde. Byť vyšel v roce 2004 v nákladu 5000 výtisků, dnes už se nikde objednat nedá, neb je beznadějně vyprodán. Snažil jsem se vám posílat alespoň elektronickou verzi, ale to jaksi není úplně ono. Až jednoho nedávného dne přišel Bobr s nápadem, že “to vydáme znovu a sami”. Zavolal jsem tedy mému prvnímu vydavateli, jak je to s autorskými právy a dozvěděl jsem se, že už jsou nějaký ten rok zase v mém vlastnictví.

moricvil_old.jpg

(to je on, vydání z roku 2004)

Proto vám s Bobrem předkládáme následující návrh - předplaťte si u nás jeden, či více výtisků a my Mořičvíl skutečně znovu vydáme, aby vám nechyběl v knihovničkách. A kdo ví, když se to povede, třeba znovu vydáme ještě i druhý a třetí díl - ty už taky začíná být obtížné sehnat - a když se to hodně povede, třeba  bude i čtvrtý, už je skoro dopsaný...

Máme představu o opravdu hezkém zpracování, obohaceném ještě o pár věcí, které v prvních třech vydáních nebyly. Udělali jsme si seznam a ten vypadá takhle:

  • Vydáme jen omezenou sérii 333 kusů. Ani o jeden více, ani o jeden méně. V době, kdy je dostupné všechno, kdykoliv a komukoliv, budete mít možnost podílet se na něčem, co tak snadno dostupné není.

  • Každý výtisk bude mít svoje číslo a podpis autora (tedy můj, už jsem si koupil svůj oblíbený černý Centropen 0,5 a ještě dva náhradní).

  • Připíšu několik úplně nových delších povídek, které původní příběh doplní a rozvinou. Jak se dozvíte dále, budeme je do různých variant různě dávkovat.

  • Uděláme tři varianty: klasickou, limitovanou a ultralimitovanou. Klasická bude obsahovat jednu kapitolu navíc, podpis a číslo výtisku (300 kusů). Limitovaná bude mít, k před chvílí jmenovanému, ještě dvě další kapitoly navíc a bude mít jinou obálku (33 kusů). Ultralimitovaná bude v pevné vazbě, opět s jinou obálkou a bude obsahovat navíc jednu velmi speciální kapitolu o Sestře Broskvové (3 kusy).

  • Kniha bude k dostání výhradně a jen tak, že vám knihu pošleme poštou, nebo si ji u nás osobně vyzvednete.

  • V knize nebude jediná reklama, reklamy jsou fuj.

  • Pokud vydáme další díly, budou v identické grafické úpravě a bude se na ně v knihovně dobře koukat.

A to je všechno. Budeme moc rádi, když nám s vydáním pomůžete a těšíme se, že se zase všichni setkáme na čtení, které bude vydání samozřejmě provázet (a možná tím, kdo čte, bude Simona Babčáková, které zpráva o znovuvydání udělala velkou radost).


Denny (autor) a Bobr (vydavatel)

 

Uložit

Co si o tomto projektu myslíte?