MONOGRAM cd Take it Easy - crowfunding kampaň

MONOGRAM cd Take it Easy

Staňte se součástí nové desky Monogramu

Hudba
MONOGRAM cd Take it Easy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jak to začalo?

Když jsme začali na počátku roku 2014 zkoušet v nové sestavě Monogramu na nadcházející sezónu, netušili jsme, že ani ne za rok budeme mít autorský repertoár na novou desku.  Také jsme nevěděli, že ji pojedeme nahrávat 400 kilometrů na Slovensko, nacpáni v pěti lidech s nástroji (včetně kontrabasu) s kartonem piva  a čtyřmi kartáčky na zuby (Jára zapomněl) v nafukovacím Mondeu a že se budeme o sedm dní později  vracet s pocitem, že se vše dobře zadařilo a s velikou radostí z muziky, která pro nás tolik znamená.

na lavičkách.jpg

U přehrady Gabčíkovo cestou z natáčení

 

Nakoukněte do zákulisí natáčení

Byli bychom rádi, kdybyste s námi mohli tu radost sdílet i při poslechu právě připravované desky, již páté v pořadí. Vytvořili jsme pro vás krátké video, které vám umožní nahlédnout do zákulisí natáčení, při kterém jsme si užili hodně srandy, pár vypjatějších chvilek, ale hlavně pohodu o kterou se staral zvukař a náš kamarád Peter Szabadoš a jeho bodrý podunajský humor.

Něco o nás 

Pokud jste na muziku Monogramu ještě nikdy nenarazili, můžete se podívat na některý z odkazů, nebo přímo na naše stránky :)

www.monogram.cz

www.facebook.com/monogramband

 

Poslechněte si ukázky z připravované desky

ABOUT THIS TIME

IKAROS

 

Co obnáší vydání desky a proč STARTOVAČ?

Připravit, nacvičit a nahrát repertoár na novou desku, je věc dlouhodobá, ale dá se naplánovat a když je člověk pečlivý a dobře se připraví, vše se dá docela dobře zvládnout. Druhá a možná stejně důležitá věc je, zpracovat nahrávku a obal do podoby, aby se deska líbila a pustili jste si ji rádi i podruhé, potřetí a třeba si u toho listovali bookletem a pročítali si texty. Zkrátka chtěli bychom  novou desku Monogramu vytvořit se všemi těmito atributy a také bychom ji rádi šířili i mezi potencionální milovníky hudby, kteří ještě bluegrass neobjevili. Design, tisk, distribuce, nebo autorská práva jsou položky do kterých je třeba ivestovat, aby se vám v přehrávači mohlo točit naše "kolečko" a mohli jste si listovat :) Protože jsme v současné době dali dokupy asi polovičku potřebných peněz, rozhodli jsme se oslovit Vás skrze Startovač a těšit se, že se nám společně podaří dosáhnout cílové částky a úspěšně desku vydat.  

Pokud se cílová částka nevybere, projekt se ruší a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny. Vydání alba se přesune na dobu neurčitou.

 

Co Vám můžeme nabídnout za vaši podporu?

Máme radost, že se stále najdou nadšenci a kamarádi, kteří nám pomáhají. Pokud byste se chtěli na této podpoře v rámci startovače také podílet, budeme moc rádi. Připravili jsme pro vás několik odměn, které doufáme, potěší. Stačí si jen vybrat v pravém sloupci.

 

Děkujeme vám za to, že stále chodíte na naše koncerty a zajímáte se o Monogram. 

Bez toho by to totiž asi nešlo :-)

Váš Monogram­

 

Co si o tomto projektu myslíte?