Momíkova obrázková kuchařka - crowfunding kampaň

Momíkova obrázková kuchařka

Neumíte číst, ale rádi vaříte? S naší dětskou obrázkovou kuchařkou to hravě zvládnete!

Knihy
Momíkova obrázková kuchařka

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V čem je naše kuchařka jedinečná? Sami víme, že vaření s malými pomocníky je často milionkrát náročnější než bez nich.

Zároveň však tuto zábavu našim kuchtíkům nemůžeme odepřít. Proto jsme se rozhodly vytvořit kuchařku právě pro ně, která odolá i největšímu dětskému zápalu v kuchyni a jejíž recepty zachutnají i těm nejmlsnějším jazýčkům.

Momíkova kuchařka nabízí celkem 15 různorodných receptů, které zmáknou uvařit i děti, které neumějí číst. Nebojte se, ani starší děti se s ní nudit nebudou

Celá kuchařka je vytvořena tak, aby byla co nejlépe použitelná pro děti v kuchyni – je snadno omyvatelná a neuškodí ji ani vylitá omáčka či rozmazané rajče. Každý recept si navíc můžete z knihy vytáhnout a vařit pouze s ním.

       

U každého receptu kromě namalovaných a vypsaných surovin, které jsou na jeho přípravu potřeba, také najdete i obrázkový komiks, ve kterém Vás Momík provede jednotlivými kroky při vaření.


     
V kuchařce vás také čeká spousta kvízů, úkolů či hádanek. U nichž si můžete zkrátit čas při pečení Vašich výtvorů v troubě nebo třeba při jejich tuhnutí v lednici.

 

Kromě kuchařky se také můžete těšit na dětskou vařečku, autorské samolepky nebo s námi můžete podpořit chov oslíků v Čechách.

 

Děkujeme Vám za podporu a těšíme se na vaše uvařená jídla #varimesmomikem

     

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?