MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy - crowfunding kampaň

Novinky - MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy

MANA je univerzální superpotravina. Nabízí způsob, jak získat potřebnou výživu jednoduchým, rychlým, dostupným a levným způsobem.

Technika

www.mojemana.cz

MANA slaví velký den ! www.mojemana.cz Obrázek

Již v prvních dnech jsme se rozhodli, že ukazatel startovače pro nás nebude vodítkem toho, zda má produkt vzniknout či ne. Od prvního dne pracujeme na tom, abychom doručili kvalitní produkt, ze kterého bude mít celý svět jen a jen radost.

Za uplynulou dobu se nám podařilo založit společnost, prokousat se potřebnou byrokracií, zařídit laboratoř, vytvořit ucelený produkt a připravit jednotlivé součásti produktu MANA do výroby. Dnes jsme ve fázi, kdy již máme pevné termíny na doručení reálného produktu, který je odskoušen našimi betatestery a současnými uživateli.

Dnešním dnem spouštíme webovou prezentaci pro Českou republiku www.mojemana.cz. Dále také spouštíme MANA fórum na forum.mojemana.cz a blog na blog.mojemana.cz. Dali jsme si záležet na minimalistickém stylu, funkcionalitě a jednoduchosti. Věříme, že se jej shledáte jako užitečný. Případné dotazy nebo přípomínky jsou vítány na podpora@mojemana.cz.

Všichni, kdo jste uložili své peníze na účet startovače, tak za cca za 10 dní vám budou samozřejmě vráceny na účet. Startovač nám poskytl prostor vytvořit amatérskou prezentaci na základě toho jak jsme produkt viděli na samém počátku. Dodnes se v našem pohledu nic nezměnilo, jen jsme dostali pár pořádných facek od reality ale myslím, že nás to naopak více motivuje překážky zdolávat. Dodnes jsme se vyvinuli ve společnost a máme jasný směr.

Tímto také děkuji všem, kdo se na prezentaci a podpoře MANY účastní. Jste důležitými členy sítě, která transformovala MANU z informací v reálnou hmotu - od myšlenky do těla. Svou podporou jste se stali nedílnou součástí MANY, struktury, která se také stala součástí vašeho těla.

Díky za celý tým MANA, Jakub.

Zpět na výpis