MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy | crowdfunding kampaň

Novinky - MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy

MANA je univerzální superpotravina. Nabízí způsob, jak získat potřebnou výživu jednoduchým, rychlým, dostupným a levným způsobem.

Technika

11. srpen 2014

www.mojemana.cz

MANA slaví velký den !
www.mojemana.cz Obrázek

Již v prvních dnech jsme se rozhodli, že ukazatel startovače pro nás nebude vodítkem toho, zda má produkt vzniknout či ne. Od prvního dne pracujeme na tom, abychom doručili kvalitní produkt, ze kterého bude mít celý svět jen a jen radost.

Za uplynulou dobu se nám podařilo založit společnost, prokousat se potřebnou byrokracií, zařídit laboratoř, vytvořit ucelený produkt a připravit jednotlivé součásti produktu MANA do výroby. Dnes jsme ve fázi, kdy již máme pevné termíny na doručení reálného produktu, který je odskoušen našimi betatestery a současnými uživateli.

Dnešním dnem spouštíme webovou prezentaci pro Českou republiku www.mojemana.cz. Dále také spouštíme MANA fórum na forum.mojemana.cz a blog na blog.mojemana.cz. Dali jsme si záležet na minimalistickém stylu, funkcionalitě a jednoduchosti. Věříme, že se jej shledáte jako užitečný. Případné dotazy nebo přípomínky jsou vítány na podpora@mojemana.cz.

Všichni, kdo jste uložili své peníze na účet startovače, tak za cca za 10 dní vám budou samozřejmě vráceny na účet. Startovač nám poskytl prostor vytvořit amatérskou prezentaci na základě toho jak jsme produkt viděli na samém počátku. Dodnes se v našem pohledu nic nezměnilo, jen jsme dostali pár pořádných facek od reality ale myslím, že nás to naopak více motivuje překážky zdolávat. Dodnes jsme se vyvinuli ve společnost a máme jasný směr.

Tímto také děkuji všem, kdo se na prezentaci a podpoře MANY účastní. Jste důležitými členy sítě, která transformovala MANU z informací v reálnou hmotu - od myšlenky do těla. Svou podporou jste se stali nedílnou součástí MANY, struktury, která se také stala součástí vašeho těla.

Díky za celý tým MANA, Jakub.

Zpět na výpis

  • Splněno 35 328 Kč (9 %)
  • 9 %
  • 360 247 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Heaven Labs, #mojemana - obrázek
  • projekt od Heaven Labs, #mojemana
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

1 260 Kč

Visionary price "EARLY BIRD"

Limitovaná nabídka pro nákup za cenu naší dlouhodobé vize, jedno jídlo vychází na 60 Kč/celý den 180 Kč. Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Doprava po České a Slovenské republice je v ceně zahrnuta.

Počet dostupných odměn: 35/50

Nelze podpořit
1 330 Kč

MANA na celý týden (7 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Jedno jídlo vychází na 63 Kč/celý den 190 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

První objednávky zasíláme po létě 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 632 Kč

MANA na dva týdny (14 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celé dva týdny. Jedno jídlo vychází na 62,5 Kč/Celý den 188 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta. První objednávky zasíláme po létě 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 208 Kč

MANA na celý měsíc (28 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý měsíc. Jedno jídlo vychází na 62 Kč/Celý den 186 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit