MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy | crowdfunding kampaň

Novinky - MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy

MANA je univerzální superpotravina. Nabízí způsob, jak získat potřebnou výživu jednoduchým, rychlým, dostupným a levným způsobem.

Technika

26. červen 2014

MANA beta verze 0.8 nutriční hodnoty

MANA beta verze 0.8 nutriční štítek. Hodnoty vitamínů, mikropvků a makroprvků jsou založeny na základě doporučených denních dávek dle regulativy EU vydané roku 2011. Ingredience: maltodextrin,sojová (v.0.8) nebo rýžová (v.0.9 v tuto chvíli vyvíjíme) bílkovina,vláknina,ovesná mouka,vitamíny a minerály (vitamín A retinolum aceticum,vitamín B1 thiaminum hydrochloricum,vitamín B2 riboflavinum,vitamín B3 nicotinamidum,vitamín B5 calcium panthotenicum,vitamín B6 pyridoxinum hydrochloricum,vitamín B7 biotinum,vitamín B9 acidum folicum,vitamín B12 cyanocobalaminum,vitamín C acidum ascorbicum,vitamín D cholecalciferolum,vitamín E tocoferolum aceticum,vitamín K phylochinonum,Jód kalium iodidum, Horčík magnesium oxidatum, Vápník calcium carbonicum, Selen natrium selenicum, Mangan manganum sulfuricum, Měď cuprum sulfuricum, Chrom chromium chloratum, Zinek zincum oxidatum, Železo ferrum fumaricum),sojový lecitin,sukralóza,sůl. Olejový mix:řepkový, rybí (v.0.9) a světlicový olej
MANA beta verze 0.8 nutriční hodnoty Obrázek

Zpět na výpis

  • Splněno 35 328 Kč (9 %)
  • 9 %
  • 360 247 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Heaven Labs, #mojemana - obrázek
  • projekt od Heaven Labs, #mojemana
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

1 260 Kč

Visionary price "EARLY BIRD"

Limitovaná nabídka pro nákup za cenu naší dlouhodobé vize, jedno jídlo vychází na 60 Kč/celý den 180 Kč. Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Doprava po České a Slovenské republice je v ceně zahrnuta.

Počet dostupných odměn: 35/50

Nelze podpořit
1 330 Kč

MANA na celý týden (7 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Jedno jídlo vychází na 63 Kč/celý den 190 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

První objednávky zasíláme po létě 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 632 Kč

MANA na dva týdny (14 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celé dva týdny. Jedno jídlo vychází na 62,5 Kč/Celý den 188 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta. První objednávky zasíláme po létě 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 208 Kč

MANA na celý měsíc (28 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý měsíc. Jedno jídlo vychází na 62 Kč/Celý den 186 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit