MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy | crowdfunding kampaň

Novinky - MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy

MANA je univerzální superpotravina. Nabízí způsob, jak získat potřebnou výživu jednoduchým, rychlým, dostupným a levným způsobem.

Technika

11. srpen 2014

www.mojemana.cz

MANA slaví velký den !
www.mojemana.cz Obrázek

Již v prvních dnech jsme se rozhodli, že ukazatel startovače pro nás nebude vodítkem toho, zda má produkt vzniknout či ne. Od prvního dne pracujeme na tom, abychom doručili kvalitní produkt, ze kterého bude mít celý svět jen a jen radost.

Za uplynulou dobu se nám podařilo založit společnost, prokousat se potřebnou byrokracií, zařídit laboratoř, vytvořit ucelený produkt a připravit jednotlivé součásti produktu MANA do výroby. Dnes jsme ve fázi, kdy již máme pevné termíny na doručení reálného produktu, který je odskoušen našimi betatestery a současnými uživateli.

Dnešním dnem spouštíme webovou prezentaci pro Českou republiku www.mojemana.cz. Dále také spouštíme MANA fórum na forum.mojemana.cz a blog na blog.mojemana.cz. Dali jsme si záležet na minimalistickém stylu, funkcionalitě a jednoduchosti. Věříme, že se jej shledáte jako užitečný. Případné dotazy nebo přípomínky jsou vítány na podpora@mojemana.cz.

Všichni, kdo jste uložili své peníze na účet startovače, tak za cca za 10 dní vám budou samozřejmě vráceny na účet. Startovač nám poskytl prostor vytvořit amatérskou prezentaci na základě toho jak jsme produkt viděli na samém počátku. Dodnes se v našem pohledu nic nezměnilo, jen jsme dostali pár pořádných facek od reality ale myslím, že nás to naopak více motivuje překážky zdolávat. Dodnes jsme se vyvinuli ve společnost a máme jasný směr.

Tímto také děkuji všem, kdo se na prezentaci a podpoře MANY účastní. Jste důležitými členy sítě, která transformovala MANU z informací v reálnou hmotu - od myšlenky do těla. Svou podporou jste se stali nedílnou součástí MANY, struktury, která se také stala součástí vašeho těla.

Díky za celý tým MANA, Jakub.

14. červenec 2014

#Týdenní update

Minulý týden jsme konečně dohodli novou dodávku rýžové bílkoviny, na kterou teď čekáme. Vzhledem k tomu, že je to celkem nová věc, tak chceme projít laboratorní inspekcí, abychom mohli deklarovat kvalitní aminogram, který od bílkoviny požadujeme. Měl by tu být zhruba tak za týden, jakmile přijde, tak rovnou posíláme vzorek do potravinářské laboratoře na inspekci. Pro rýžovou bílkovinu jsme se rozhodli proto, protože neobsahuje žádné alergeny (soja, laktóza) a má stejné vlastnosti jako například mléčná bílkovina (vstřebatelnost, aminogram). Tím jsme tedy nadobro odstranili alergen soji a ve vstřebatelnosti a aminogramu jsme na úrovni mléčné bílkoviny, co více si přát. Bílkovina umožňuje kvalitně sval i stavět nejen jej udržovat. Navíc je chuťově lahodnější a substance dostává více krémovitější okulár. Dá se říci, že tímto krokem jsme MANU dostali o level výše z pohledu biologické hodnoty (BV) a hlediska chuti. V současné verzi 0.9 jsme začali testovat rybí olej, který do MANY dodává potřebné množství Vitamínu D a E. Obsahuje také potřebné množství cholesterolu. Testujeme chuť, protože nechceme, aby složka byla v MANĚ znatelná. Olejový mix testujeme z řepkového oleje, světlicového a rybího. Tedy Omega3, Omega 6, Vitamín D, E a potřebný cholesterol. Veganská verze bude zasílána bez olejové složky, přičemž je třeba dohlédnout, aby oleje byly nahrazeny rostlinými pro splnění kalorické hodnoty.
#Týdenní update Obrázek
MANA beta verze 0.8 nutriční štítek. Hodnoty vitamínů, mikropvků a makroprvků jsou založeny na základě doporučených denních dávek dle regulativy EU vydané roku 2011. Ingredience: maltodextrin,sojová (v.0.8) nebo rýžová (v.0.9 v tuto chvíli vyvíjíme) bílkovina,vláknina,ovesná mouka,vitamíny a minerály (vitamín A retinolum aceticum,vitamín B1 thiaminum hydrochloricum,vitamín B2 riboflavinum,vitamín B3 nicotinamidum,vitamín B5 calcium panthotenicum,vitamín B6 pyridoxinum hydrochloricum,vitamín B7 biotinum,vitamín B9 acidum folicum,vitamín B12 cyanocobalaminum,vitamín C acidum ascorbicum,vitamín D cholecalciferolum,vitamín E tocoferolum aceticum,vitamín K phylochinonum,Jód kalium iodidum, Horčík magnesium oxidatum, Vápník calcium carbonicum, Selen natrium selenicum, Mangan manganum sulfuricum, Měď cuprum sulfuricum, Chrom chromium chloratum, Zinek zincum oxidatum, Železo ferrum fumaricum),sojový lecitin,sukralóza,sůl. Olejový mix:řepkový, rybí (v.0.9) a světlicový olej
MANA beta verze 0.8 nutriční hodnoty Obrázek
  • Splněno 35 328 Kč (9 %)
  • 9 %
  • 360 247 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Heaven Labs, #mojemana - obrázek
  • projekt od Heaven Labs, #mojemana
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

1 260 Kč

Visionary price "EARLY BIRD"

Limitovaná nabídka pro nákup za cenu naší dlouhodobé vize, jedno jídlo vychází na 60 Kč/celý den 180 Kč. Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Doprava po České a Slovenské republice je v ceně zahrnuta.

Počet dostupných odměn: 35/50

Nelze podpořit
1 330 Kč

MANA na celý týden (7 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Jedno jídlo vychází na 63 Kč/celý den 190 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

První objednávky zasíláme po létě 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 632 Kč

MANA na dva týdny (14 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celé dva týdny. Jedno jídlo vychází na 62,5 Kč/Celý den 188 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta. První objednávky zasíláme po létě 2014.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 208 Kč

MANA na celý měsíc (28 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý měsíc. Jedno jídlo vychází na 62 Kč/Celý den 186 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit