Ready to Drink food MANA.png

MANA - zdravá a pohodlná budoucnost výživy Technika

MANA je univerzální superpotravina. Nabízí způsob, jak získat potřebnou výživu jednoduchým, rychlým, dostupným a levným způsobem.

Ready to Drink food MANA.png

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
360 247 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

UŽ ŽÁDNÉ STAROSTI S JÍDLEM ?

Často zapomínáme jíst. Přejídáme se a necháváme se ovládat chutěmi. Nechce se nám trávit čas nakupováním potravin, někdy se nám nechce ani vařit a někdy nám prostě na kvalitní jídlo chybí finance. Předpokládejme, že existuje univerzální jídlo, které je ekvivalentem vody: tedy levné, zdravé, pohodlné a všudypřítomné.  Představte si, že vodu a balastní či dokonce škodlivé látky z potravin odstraníte a zbudou vám čisté živiny, které tělo potřebuje. Nic navíc.

Tato SUPER POTRAVINA obsahuje bílkoviny rostlinného původu, tuky ve formě nutričně vysoce hodnotných olejů s vyváženým poměrem polynenasycených, nenasycených a nasycených tuků. Sacharidy jsou zastoupeny maltodextrinem, který má vysoký obsah polysacharidů a zajišťuje příliv energie do našeho těla střednědobě na rozdíl od cukru, který dodává pouze chvilkový příval energie. Vitamíny jsou zastoupeny od A po K a minerální makroprvky vápníkem, fosforem, sírou, hořčíkem, draslíkem, sodíkem spolu s potřebným množstvím mikroprvků jódu, manganu, selenu, zinku, chromu, železa a mědi. Nechybí ani potřebná vláknina nebo antioxidanty.

Je alternativou kvalitních potravin a zároveň novým konceptem výživy, který je možné přizpůsobit dle různých typů těla na základě individuálních cílů. To umožňuje, abyste si užili benefity dobře vyvážené stravy s nižšími časovými i finančními výdaji.

MANA je naprosto pro každého! Jejích výhod však využijí i ti, kdo bojují s alergiemi, pálením žáhy, žaludečními šťávami, trávením, dále lidé mající potíže s regulací váhy, hladinou cholesterolu, lidé potřebující úsporu času nebo prostě ti, kdo nemají prostředky se dobře a efektivně najíst.

Osvobodí vás od časově a finančně náročného nakupování, vaření i úklidu kuchyňských prostor. Dá vám výborné zdraví a pocit nasycenosti.

MANA výrazně snižuje dopad na životní prostředí tím, že odstraňuje problém s přebytečnými odpady, klade nízké nároky na přepravu a dále odstraňuje problémy pocházející ze zemědělského chovu hospodářských zvířat.

MANA beta verze 0.8 nutriční hodnoty zde.

Časový plán expedice je po létě 2014.

10481662_513345628796913_4079266694956704756_o.png

 

Dnešní problém s potravinami

V době, kdy až 900 milionů lidí na světě trpí hladem a na druhé straně je 350 milionů lidí obézních a více než 800 milionů lidí s nadváhou, představuje dostupnost vysoce kvalitních a přitom cenově dostupných potravin jednu z velkých výzev celému lidstvu.

“V ČR je obezitou postiženo asi 25 procent žen, 22 procent mužů a nadváha obecně představuje potíž pro více než 50 procent populace středního věku. Vzestup výskytu obezity byl zejména v poslední dekádě minulého století velmi výrazný, je prokázán ve většině ekonomicky vyspělých zemích. Chronická onemocnění, u nichž je základní příčinou právě obezita, způsobila ve světě 60 % z 56, 5 miliónů hlášených úmrtí.'' zdroj: Státní zdravotní ústav

V naší zemi trpí podvýživou malé procento obyvatel, ale v rozvojových zemích je toto číslo dramatické. Nespočet lidí žije způsobem z ruky do úst a to dokonce i ve vyspělém světě.

Až 50% vyprodukovaných potravin na světě je zbytečných a jídlo se stalo největší složkou komunálního odpadu.

1 ze 7 lidí na celém světě trpí podvýživou a 1 ze 3 v rozvojovém světě trpí celkovým nedostatkem. Obživu vlastním zemědělstvím blokuje současný rozvoj, velkovýroba a způsob distribuce.

Díky 2 leté trvanlivosti, dramaticky nízké ceně a efektivní logistice, může mít MANA blahodárný vliv na řešení dostupnosti kvalitní výživy a současně tak řešit světový paradox podvýživy a obezity.

Příjmy z nákupu MANY nám do budoucna mimo jiné umožní pracovat s humanitárními partnery, kteří pomáhají tam, kde je pomoc potřeba. Tím snížit hladovění, nedostatek potravin v krizových oblastech a negativní vliv na životní prostředí po celém světě.

Přemýšlejte o tom, jak budoucnost jídla vypadá. Představte si, že máte  efektivní, univerzální a výživnou stravu navrženou na míru potřebám vašeho těla, která vám zprostředkuje více volného času a peněz, které užijete dle vaší potřeby.

Budoucností je jídlo, které je zdravé, pohodlné a cenově dostupné.

Máte otázku ohledně MANY ? Mrkněte na náš web pro více informací!

MANA beta verze 0.8 nutriční hodnoty zde.

Časový plán expedice je po létě 2014.

 

6AF3E150-E0D1-4642-82DF-4D207C9CA39E.jpeg

Co první uživatelé říkají ?

"Ztratil jsem na váze. Mám spoustu energie. Pití Many mi umožňuje cítit se přesně, tak jak chci." Ondra -Barman

"Dnes je mi jasný rozdíl mezi pojmy mít “chuť a mít “hlad”."  Romana -Finanční asistenka

“Pozoruji na sobě zdravější pleť, lepší trávení, méně únavy i potřeby méně spánku." Marcela -Designérka

“Mám skvělou náladu! Ta se mi v poslední době opravdu zlepšila."  Veronika -Reklamní agentura

"Krása je v tom, že je v podstatě bez chuti a můžu si jí každý den připravit jinak, třeba s jahodami nebo lesním ovocem.”  Karolína -Obchodní zástupce

“Ušetřený čas a peníze mne těší. Zvlášť čas."  Dan -Majitel stavební firmy

,,Konečně můžu říct, že pravidelně jím a moje tělo nehladoví.”  Honza -Programový manažer

"Stravovat se tímto způsobem je pro mne jako zážitek z budoucnosti. Ale v přítomnosti.” Roman -Pojišťovcí agent 

,,Jím v podstatě kdekoli a to je u mé práce produkční, která je neustále v letu, úžasné.”  Zuzana -Marketing

Napsali o nás

idnes.png

"Společně s odborníky z oborů biochemie a chemie jsem našel všechny výživové látky, které člověk přijímá v běžné stravě a pro svůj život potřebuje. Vedle nich však jídlo obsahuje celou řadu látek balastních či dokonce škodlivých. Tyto látky moje Mana neobsahuje – naproti tomu obsahuje všechny výživové látky, které člověk potřebuje," popisuje zrození Many.

logo.png

“Podle vynálezce i odborníků, kteří na vývoji spolupracují, obsahuje nápoj všechny výživové látky, které člověk přijímá v běžné stravě a pro svůj život potřebuje, a zároveň je oproštěn od všech zdraví škodlivých příměsí. Uživatel by měl tedy v nápoji najít superpotravinu, která jej nasytí, ale zároveň vyloučí všechna zdravotní rizika.”

Účastnili jsme se

Projekt MANA byl vyhodnocen jako TOP 30 z 153 přihlášených v soutězi Vodafone Nápad roku 2014.

 

MANA TÝM

Jakub Krejčík - Zakladatel. Jakub vystudoval podnikatelskou fakultu (MBA), má zkušenosti v řízení firem, hlavně logistika. Má potřebu efektivně zlepšovat to jak věci užíváme. Touha dávat každodenním věcem vyšší smysl ho nikdy neopustila, a proto se pustil do vývoje vlastního nutričního nápoje. Chce obrátit stravovací priority, restartovat současné potraviny a tentokrát postavit nutriční hodnoty na první místo. Miluje Marvel comics.

Marek Humpl - Technologie. Marek vystudoval organickou chemii (Mgr.). Pokračuje v doktorském studiu na Univerzitě Karlovy v Praze a dlouhodobě se zaměřuje na biologicky aktivní látky. Stará se o technologické postupy,  používané ingredience s ohledem na nejnovější data z odborné literatury a kontrolu kvality. Má dlouholeté praktické zkušenosti s aplikovanou chemií a je to chemik tělem i duší.

Greg Vyatkin - Marketing. Greg vystudoval uměleckou školu v Petrohradě. Aktivně se zabývá reklamou, vizuální komunikací, marketingem a brandingem více než 10 let. S citem pro detail se stará o to, aby projektu MANA vdechl duši a promítl její filozofii, co nejpřesněji do jejího ekosystému. Je připraven zajistit, aby MANA byla k dispozici každému na této planetě. Je vegetarián, krásně maluje a miluje jógu.

Rizika a výzvy

  • Finanční prostředky získané z kampaně budou použity především k pokrytí výrobních nákladů, což znamená, že cena bude klesat s časem a vyrobeným rozsahem.

  • MANA se bude vyrábět v České republice s certifikací dle platných regulativ EU.

  • Výroba tohoto rozsahu má samozřejmě potenciál pro neočekávané překážky, včetně dodavatelské problematiky, výrobních problémů a kontroly.

  • Zpoždění jsou možná, ale již intenzivně pracujeme s dodavateli a odborníky z průmyslu, tak aby byl zajištěn hladký počáteční výrobní běh.

  • MANA není určena k diagnostickým ani léčebným účelům.

 

Máte otázku ohledně MANY ? Mrkněte na náš web pro více informací!

MANA beta verze 0.8 nutriční hodnoty zde.

Časový plán expedice je po létě 2014.

 

Frenkventované otázky

Co je MANA ?

MANA je univerzální superpotravina. Nabízí způsob, jak získat potřebnou výživu jednoduchým, rychlým, dostupným a levným způsobem.

Kdy budeme expedovat ?

Dodržíme pořadí přijatých objednávek. Časový plán expedice je po létě 2014. Pro více informací prosím sledujte náš web www.mojemana.cz

Mohu MANU získat i na Slovensku ?

Ano můžete, umožnili jsme ji objednat i na Slovensko.

Je MANA veganská ?

MANA je veganská, ale bude také obsahovat lahvičku s olejovým mixem, kde je ne-veganská ingredience (rybí olej). Jakmile objednáte veganskou verzi, tak dohlédněte na to, aby jste dodali vlastní rostliné olejové složky, tak aby jste dodrželi nutriční požadavky.

Je to bezpečné ?

Ano. Vše, co obsahuje MANA je obecně považováno za bezpečné dle ministerstva zdravotnictví České republiky.

Jaké je složení ?

V tuto chvíli dokončujeme finální obsah nutričních hodnot. Současnou verzi MANA 0.8 naleznete na našem webu www.mojemana.cz.

Jak se MANA jí ?

MANA je doručena přímo k vám v sypké formě v pytlíku, s dobou spotřeby 2 roky. Olejové složky jsou přiloženy v plastové lahvičce. 1 pytlík znamená 1 den jídla ve třech porcích. Jednoduše rozmixujete s vodou a máte připravenou energii na celý den za méně než 3 minuty. Jen vy se rozhodnete, jestli nahradíte jedno jídlo nebo celý den.

Kolik toho přijde v objednávce ?

Záleží na vámi zvolené podpoře  - minimální objednávka je MANA na týden. 

Co se stane, když mi MANA dojde ?

Zazásobte se:). Ale brzy budou fungovat časové plány, které vám umožní efektivně plánovat automatické doručování dle vašeho přání.

Mám otázku, která tu není zodpovězena ?

Více informací naleznete na www.mojemana.cz. Nebo  nám zašlete email press@mojemana.cz.

Reference:

http://hobby.idnes.cz/mana-jidlo-budoucnosti-072-/hobby-domov.aspx?c=A140604_111357_hobby-domov_bma

http://www.extra.cz/je-libo-amarouny-cesky-vedec-vynalezl-napoj-ktery-pry-dokaze-nahradit-veskere-bezne-jidlo

http://www.szu.cz/tema/podpora-zdravi/nadvaha-a-obezita-1

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
360 247 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuHeaven Labs, #mojemana

Odměny

1 260 KčVisionary price "EARLY BIRD"

Limitovaná nabídka pro nákup za cenu naší dlouhodobé vize, jedno jídlo vychází na 60 Kč/celý den 180 Kč. Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Doprava po České a Slovenské republice je v ceně zahrnuta.

Očekávané doručení odměny: listopad 2014

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

1 330 KčMANA na celý týden (7 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý týden. Jedno jídlo vychází na 63 Kč/celý den 190 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta. První objednávky zasíláme po létě 2014.

Očekávané doručení odměny: listopad 2014

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 632 KčMANA na dva týdny (14 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celé dva týdny. Jedno jídlo vychází na 62,5 Kč/Celý den 188 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta. První objednávky zasíláme po létě 2014.

Očekávané doručení odměny: listopad 2014

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 208 KčMANA na celý měsíc (28 dní)

Pošleme dostatek MANY, která vám nahradí stravu na celý měsíc. Jedno jídlo vychází na 62 Kč/Celý den 186 Kč. Doprava je po České a Slovenské republice zahrnuta.

Očekávané doručení odměny: listopad 2014

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná