Módní kovové motýlky | crowdfunding kampaň

Módní kovové motýlky

Podpořte nás a získejte stylového kovového motýlka. Za vybrané prostředky nakoupíme laser, potřebné nástroje a zbytek využijeme na další vývoj...

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kovové motýlky

Myšlenka kovových motýlků začala vznikat v úzkém kruhu našeho kreativního studia Futuris. Díky Vaší podpoře můžeme nakoupit laser, nářadí a další nástroje, které jsou k výrobě potřebné. Díky Vám také můžeme pracovat na vývoji dalších produktů. V nejbližší době budeme pracovat na výrobě manžetových knoflíčků a růční vyrobě pásků. 

Motýlky, které můžete vidět v dnešní podobě nás stály půl roku vývoje, desítky hodin konzultací s odborníky v oboru, učení se dané procedury aplikovat a zdokonalovaní se v ruční práci. Zde uplatňujeme rčení "zlaté české ručičky". 

3.jpg

 

O značce Futuris

Módní značka Futuris se zrodila z našeho celoživotního zájmu o módní trendy. Spojením tradičního řemesla s nejnovějšími technologiemi se snažíme docílit nadčasového přístupu k současné světové módě. Naše láska k technice a designu nám vnukla vizi novodobého pojetí zpracování kovu.

Díky znalostem a zkušenostem vznikají v našich rukách prvotřídní a originální výrobky. Všechny produkty jsou ručně vyráběny v České republice. Primárně jsme se inspirovali látkovými a dřevěnými motýlky, proto jsme přišli s myšlenkou motýlky vytvořit z kovových materiálů. 

2.jpg

 

Tvarovaný motýlek

Každý motýlek prochází procedurou, díky které má plnější tvar a krásně se vám usadí na krku. Primárně jsme také vybírali materiály, které jsou vhodné na zpracování a druhým velkým kritériem byla váha.

ohle.jpg

 

Na co peníze primárně poputují

Za tyto peníze můžeme nakoupit potřebný laser pro gravírování, nářadí a spoustu materiálu jako např. brusné papíry, brousící kotouče. Toto je minimální částka, díky které můžeme fungovat a zabývat se tím, co máme rádi. Přispívat do světa módy a udávat trendy je náš velký sen a na začátku nám s tím můžete pomoci právě Vy!

 

První kolekce

Po půl roce konečně spatřila světlo světa první kolekce a s výsledkem jsme byli velice spokojeni. Vyrazili jsme s motýlky do terénu a postupně je přizpůsobili, abyste při jejich nošení oproti běžnému motýlku nepoznali rozdíl. Váhově se motýlek vyrovná běžným dřevěným motýlkům. Pokud nás podpoříte, zde si můžete vybrat z různých barevných kombinací.

společná fotka dohromady čisté.jpg

 

Černý motýlek

cerny1.jpg

cerny2.jpg

 

Zelený motýlek

 

Stříbrný motýlek

stř2.jpg

stř3.jpg

stř4.jpg

 

Červený motýlek

cerveny.jpg

 

Modrý motýlek

modrý.jpg

 

Designérská kolekce

Zanedlouho jsme navázali spolupráci s naším designérem a společnými silami jsme dali dohromady designérskou kolekci. 

design.jpg

Mustache motýlek 

modrý mustache.jpg

Červený motýlek - puntíky

puntíky.jpg

Motýlek - kružnice 

kružnice.jpg

Motýlek - šachovnice 

sach.jpg

Motýlek - trojúhelníčky

zelenej.jpg

 

Gravírování

Na přání Vám můžeme vygravírovat laserem na zadní stranu např. vzkaz či zcela navrhnout design motýlku dle Vašeho přání. Fantazii se meze nekladou. Vše je jen na Vás. 

gravir.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 3 280 Kč (10 %)
  • 10 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Futuris - obrázek
  • projekt od Futuris
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Symbolické vyjádření podpory

Pokud nenajdete pro motýlek využití, ale přesto se Vám projekt a činnost líbí, můžete nás podpořit touto symbolickou částkou.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
590 Kč

Kovový barevný motýlek

Získáte barevného motýlka dle Vašeho výběru za bezkonkurenční předprodejní cenu, která se téměř rovná výrobním nákladům. Navíc také získáte zdarma stylovou dárkovou krabičku. Tato kombinace se hodí jako skvělý dárek pro Vaši drahou polovičku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
890 Kč

DESIGNERSKÁ KOLEKCE

Děkujeme za podporu! Ve spolupráci s naším designérem jsme vytvořili tuto kolekci a k Vám se dostane za sníženou předprodejní cenu právě jedinečný kousek dle Vašeho výběru v originální dárkové krabičce. Každý motýlek prochází mnoha procesy a celkový koncept motýlku v této podobě jsme vyvíjeli přes půl roku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 190 Kč

Motýlek s vlastním motivem

Rádi byste si upravili design motýlku podle svého či na zadní stranu nechali vygravírovat přání pro Vaši drahou polovičku? Fantazii se meze nekladou. Stačí nám sdělit Vaše přání a my vše zařídíme k Vaší spokojenosti.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 490 Kč

Motýlek + posezení v baru

Můžete vyrazit do víru velkoměsta s naším zakladatelem. Jako na videu dostanete při setkání vybraný motýlek a vyrazíte do Brněnského tradičního baru. Posedíte nad dobrým pitím či vodní dýmkou. Osobně vyzkoušíte, jak motýlky elegantně zvýrazní Váš oufit.

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
3 490 Kč

Motýlek + nahlédnutí do výroby + posezení v baru

Rádi byste něco navíc? Máte možnost nahlédnout do procesu výroby motýlků, aneb jak se říká "zlaté české ručičky v akci". Každému motýlku náleží jistá péče v řád několika hodin. Vás samozřejmě necháme nahlédnout do tajů výroby, avšak největší tajemství se musí chránit. Na konci celé prohlídky dostanete svého motýlka a společně vyrazíme do baru vyzkoušet ho přímo v akci!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
4 990 Kč

Mecenáš

Velice si vážíme, že nás podporujete již od samého začátku, proto s každým naším novým produktem jeden dostanete až domů. V nejbližší době startujeme vývoj manžetových knoflíčků a stylových pásků. Díky našim nápadům našeho kreativního týmu se můžete těšit na nové stylové doplňky.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
9 990 Kč

Firemní kolekce

Navrhneme Vám na míru design motýlku, který bude spojen s Vaším logem. Chcete oživit Vaši firemní atmosféru, plánujete večírek? V celkové ceně dostanete 10 motýlků a poděkování na našich webových stránkách s Vaším logem. Máte ve svém kolektivu i ženy? Nezoufejte. V nejbližší době budeme pracovat na ženské verzi motýlků a vy můžete být první, kdo ji obdrží.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
50 000 Kč

Obchodní partner - 10%

Věříte nám natolik, že byste do toho šli s námi? Máte možnost se přidat k nám a ovlivnit, kam se do budoucna budeme ubírat.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit