Módní kovové motýlky - crowfunding kampaň

Módní kovové motýlky

Podpořte nás a získejte stylového kovového motýlka. Za vybrané prostředky nakoupíme laser, potřebné nástroje a zbytek využijeme na další vývoj...

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kovové motýlky

Myšlenka kovových motýlků začala vznikat v úzkém kruhu našeho kreativního studia Futuris. Díky Vaší podpoře můžeme nakoupit laser, nářadí a další nástroje, které jsou k výrobě potřebné. Díky Vám také můžeme pracovat na vývoji dalších produktů. V nejbližší době budeme pracovat na výrobě manžetových knoflíčků a růční vyrobě pásků. 

Motýlky, které můžete vidět v dnešní podobě nás stály půl roku vývoje, desítky hodin konzultací s odborníky v oboru, učení se dané procedury aplikovat a zdokonalovaní se v ruční práci. Zde uplatňujeme rčení "zlaté české ručičky". 

3.jpg

 

O značce Futuris

Módní značka Futuris se zrodila z našeho celoživotního zájmu o módní trendy. Spojením tradičního řemesla s nejnovějšími technologiemi se snažíme docílit nadčasového přístupu k současné světové módě. Naše láska k technice a designu nám vnukla vizi novodobého pojetí zpracování kovu.

Díky znalostem a zkušenostem vznikají v našich rukách prvotřídní a originální výrobky. Všechny produkty jsou ručně vyráběny v České republice. Primárně jsme se inspirovali látkovými a dřevěnými motýlky, proto jsme přišli s myšlenkou motýlky vytvořit z kovových materiálů. 

2.jpg

 

Tvarovaný motýlek

Každý motýlek prochází procedurou, díky které má plnější tvar a krásně se vám usadí na krku. Primárně jsme také vybírali materiály, které jsou vhodné na zpracování a druhým velkým kritériem byla váha.

ohle.jpg

 

Na co peníze primárně poputují

Za tyto peníze můžeme nakoupit potřebný laser pro gravírování, nářadí a spoustu materiálu jako např. brusné papíry, brousící kotouče. Toto je minimální částka, díky které můžeme fungovat a zabývat se tím, co máme rádi. Přispívat do světa módy a udávat trendy je náš velký sen a na začátku nám s tím můžete pomoci právě Vy!

 

První kolekce

Po půl roce konečně spatřila světlo světa první kolekce a s výsledkem jsme byli velice spokojeni. Vyrazili jsme s motýlky do terénu a postupně je přizpůsobili, abyste při jejich nošení oproti běžnému motýlku nepoznali rozdíl. Váhově se motýlek vyrovná běžným dřevěným motýlkům. Pokud nás podpoříte, zde si můžete vybrat z různých barevných kombinací.

společná fotka dohromady čisté.jpg

 

Černý motýlek

cerny1.jpg

cerny2.jpg

 

Zelený motýlek

 

Stříbrný motýlek

stř2.jpg

stř3.jpg

stř4.jpg

 

Červený motýlek

cerveny.jpg

 

Modrý motýlek

modrý.jpg

 

Designérská kolekce

Zanedlouho jsme navázali spolupráci s naším designérem a společnými silami jsme dali dohromady designérskou kolekci. 

design.jpg

Mustache motýlek 

modrý mustache.jpg

Červený motýlek - puntíky

puntíky.jpg

Motýlek - kružnice 

kružnice.jpg

Motýlek - šachovnice 

sach.jpg

Motýlek - trojúhelníčky

zelenej.jpg

 

Gravírování

Na přání Vám můžeme vygravírovat laserem na zadní stranu např. vzkaz či zcela navrhnout design motýlku dle Vašeho přání. Fantazii se meze nekladou. Vše je jen na Vás. 

gravir.jpg

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?