#modlimeseo106 - crowfunding kampaň

#modlimeseo106

Sportovní dodávka, záchranář festivalů, nejrychlejší peugeot 106 na světe, sporťák, závoďák, pežotek je v ohrožení a už možná nikdy nikam nepojede!

Ostatní
#modlimeseo106

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

PANE NA NEBI!

NEXT LEVEL SHIT! NĚKDO NÁM NABOURAL SPORŤÁK A PREJ ZA TO MŮŽE TEN SLOUPEK. 

PEŽOT TOTIŽ NENÍ JENOM MŮJ, ALE NÁS VŠECH!

peugotek.jpg

Ok, kámobráchové a kámoségry, není čas ztrácet čas, pežotek umírá a je potřeba ho zachránit. Sporťák už toho za svůj život zachránil dost. Teď je řada na nás. Pežotek není žádný obyčejný auto, je to exkluzivní sporťák od žabožroutů. Jakoby... Kdy jsi naposled viděl auto se závodníma pruhama a žebříkem v kufru.

JO! Tahle kára totiž není jenom moje, ale je i tvoje a tvoje - tohle auto bylo vlastně takovej první carsharing v ČR, a pokud má dál pomáhat se zachraňováním festivalů, šířením dobra a vozením na výlety, tak je potřeba se něj složit! Už ho řídilo třeba 106 lidí a ty můžeš bejt další! Kde jinde si půjčíš káru zadarmo, s tak velkou duší (a kufrem).

 

Když nám s tím pomůžete, tak ho máme v plánu opravit a zase všem půjčovat a TO CHCEM. Sami se můžete rozhodnout, kolik a jak na jeho záchranu přispějete a co všechno za to dostanete!

MŮŽEME VÁM ZARUČIT, ŽE SE Z NĚJ STANE JEŠTĚ VĚTŠÍ LEGENDA A UVIDÍTE HO NA VÍCE MÍSTECH NEŽ KDY DŘÍV!

P2.jpg

PODPOŘ  A DOSTANEŠ
Opravenej Pežotek ... 1 ks
Podpisy ... 50 ks
Karma ... 5 ks
Láska ... 3 ks

P3.jpg

...jestli se na jeden moped vejde komplet asijská rodina i s kozou, tak do tohodle macka by se podle našich propočtů poskládal celej činžák. Sice bez koz, ale zase s vědomím, že právě sedí v nejlepším závoďáku, kterej kdy brázdil naše silnice.

Co si o tomto projektu myslíte?