Mňága a žďorp - Přístav unplugged - crowfunding kampaň

Podpořit - Mňága a žďorp - Přístav unplugged

Pomozte nám vydat dvojalbum Přístav unplugged kapely Mňága a žďorp, které vzniklo letos na jaře během streamování za nouzového stavu.

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

149 Kč Nemám to kam strčit

Odměna pro všechny, kteří nemají CD kam strčit a LP na co položit. Digitální download alba Přístav Unplugged. Pošleme Vám kód ke stažení alba.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

199 Kč Retro fanda s kazeťákem

Vybrali jste si magnetofonovou kazetu. Nosič, který EU už vyřadila z oficiálního oběhu, ovšemy my ze svých srdcí ještě ne! V době Spotify návrat ke kořenům, gratulujeme!!!

Počet dostupných odměn: 81/100

Podpořit projekt

399 Kč CD Přístav Unplugged

Klasika. Naše nové CD Přístav Unplugged jako odměna pro všechny fandy, kteří ho ještě mají kam strčit.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

399 Kč Křest Čechy - Praha

Vaše jméno na guest listu aneb Vstupenka na křest. Doufáme, že letos v prosinci, možná až na jaře 2021, možná v narvaným klubu, možná s omezenou kapacitou, ovšem koupí této Odměny máte účast na koncertě jistou.

Odměna vyprodána: 0/50

Vyprodáno

399 Kč Křest Morava - Brno

Vaše jméno na guest listu aneb Vstupenka na křest. Doufáme, že letos v prosinci, možná až na jaře 2021, možná v narvaným klubu, možná s omezenou kapacitou, ovšem koupí této Odměny máte účast na koncertě jistou.

Počet dostupných odměn: 37/50

Podpořit projekt

499 Kč Unplugged tričko

Nové, krásné, bavlněné a unplugged. Bude Vám slušet! Pokud chcete tričko, tak super, děkujeme, akorát Mooc prosíme, doplňte nám do poznámky, jakou VELIKOST chcete a jestli PÁNSKÉ nebo DÁMSKÉ. Díky!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

599 Kč USB Flash Disk 32GB - Přístav Unplugged

Kompletní unplugged koncert z Přístavu. Obraz i zvuk jsme doladili nejlíp, jak to šlo. Original stream s originálním obalem flešky! Jako bonus přihazujeme druhý koncert, Mňága Dáreček Live z roku 2012. Koncertní fleška, kterou jen tak neztratíte! :-)

Počet dostupných odměn: 53/100

Podpořit projekt

699 Kč Osvědčený double

Osvědčené spojení CD + Vstupenka na Křest. Ušetříte stovku a místo v první brázdě máte jisté.
Nezapomeňte uvést do poznámky, jestli PRAHA nebo BRNO! Díky!

Počet dostupných odměn: 14/50

Podpořit projekt

999 Kč Vinylové dvojalbum Přístav Unplugged

Hlavní odměna. Dvojalbum!!! Tohle je prostě primární formát pro tuhle desku. Nový, černý, vinylový. Obal voňavý, rozkládací, s textama všech písniček. 80 minut hudby. Dobré songy. :-)

Počet dostupných odměn: 437/500

Podpořit projekt

999 Kč Mikina z Přístavu

První mikina v dějinách souboru tedy bude Přístav Unplugged. Dáme si záležet! :-) Kvalitní matroš, digitální tisk, pánská i dámská, obou stranný potisk, všechny velikosti. Zahřeje i potěší!

Počet dostupných odměn: 34/50

Podpořit projekt

1 199 Kč Hard Core Fanda CD

CD + Tričko + Křest + Zpěvník. Jen pro členy tvrdého jádra! Tři odměny Přístav Unplugged + přihazujeme velký Zpěvník všech písniček, který jako hardcore fanda určitě oceníte!
Nezapomeňte uvést do poznámky, jestli PRAHA nebo BRNO a VELIKOST trička + PÁNSKÉ či DÁMSKÉ. Díky!

Počet dostupných odměn: 34/50

Podpořit projekt

1 199 Kč Backstage Pass

Toto je vstupenka do zákulisí při koncertě ve Vašem městě. Hodně lidí nám píše, že by se s námi chtěli před koncíkem setkat, vyfotit se, podepsat desky, prohlídnout zázemí a tak podobně. V ceně této Odměny je i vstupenka na samotný koncert. Termín a další podrobnosti s Vámo domluvíme osobně. K této Odměně přihazujeme CD Přístav Unplugged.

Počet dostupných odměn: 20/30

Podpořit projekt

1 499 Kč Osobní Vinyl Přístav Unplugged

Hlavní odměna. Vinylové dvojalbum. V tomto případě navíc každý kus očíslovaný, podepsaný celou kapelou a s dárkem navíc - DVD Mňága a žďorp - Dáreček Live. Dva koncerty v jedný odměně!

Počet dostupných odměn: 50/100

Podpořit projekt

1 699 Kč Hard Core Fanda LP

LP + Tričko + Křest + Zpěvník. Jen pro členy tvrdého jádra! Tři odměny Přístav Unplugged + přihazujeme velký Zpěvník všech písniček, který jako hardcore fanda určitě oceníte!
Nezapomeňte uvést do poznámky, jestli PRAHA nebo BRNO a VELIKOST trička + PÁNSKÉ či DÁMSKÉ. Díky!

Počet dostupných odměn: 38/50

Podpořit projekt

2 222 Kč Unplugged Párty

Po úspěchu Třecí párty do toho jdeme podruhé! Opět u Tibíka na zahradě. Akustický koncert, elektrický koncert, Nekyho hospodský kvíz, DJ Fili, občerstvení, tábořiště, ohniště a další vylomeniny zajištěny. Termín: sobota 14.8.2021. Místo: Hradec nad Svitavou.

Počet dostupných odměn: 13/100

Podpořit projekt

3 999 Kč Vstupenka na zkoušku

Chcete navštívít a zažít naši zkušebnu v Rožnově pod Radhoštěm, kde vznikají písničky a odkud jsme streamovali (a možná zase budeme) ?! Zahrát si třeba s kapelou, budete-li chtít?? Kupte si Vstupenku na zkoušku (případně možno využít i na stream). Termín si domluvíme osobně.

Počet dostupných odměn: 3/10

Podpořit projekt

4 444 Kč Hraju v klipu!

Přiznáme, že ještě nevíme, jak přesně bude klip vypadat. Protože ani ještě nevíme, ke které písničce ho natočíme. -) Víme jenom, že určitě bude, vymyslíme a uděláme ho co nejlíp, a pokud chcete, můžete si v něm zahrát. K této odměně přihazujeme CD Přístav Unplugged!

Odměna vyprodána: 0/3

Vyprodáno

6 999 Kč Kulový blesk aneb Den na turné

Největší přesun v dějinách stěhování! No, dobře, možná přeháníme. Prostě den na šňůře. Vyrazíte s náma na turné! Můžete si vybrat jeden z koncertů jarní šňůry 2021 (popřípadě jindy) a strávit ho s námi od začátku do konce. Nástup u zkušebny v Rožnově nebo dle Vašich možností. Místo v dodávce. Přistup všude. Večeře s kapelou. Večírek po koncíku taky! Hotel zajištěn. Se snídaní, to je jasný! Těšíme se na vás! :-)

Odměna vyprodána: 0/5

Vyprodáno

9 999 Kč Mňága Surprise aka Mňága Eastern Egg

Odměna vyprodána: 0/2

Vyprodáno

24 999 Kč Full Kontakt

Tato kontaktní Odměna zahrnuje Den na šňůře, Návštěvu ve zkušebně a Hraní v klipu. Pokud chcete opravdu poznat, jaký vlastně vedeme život a jací jsme, po absolvování všech těchto aktivit byste to už měli vědět. :-) K této Odměně přihazujeme Přístav Unplugged ve všech podobách.

Odměna vyprodána: 0/3

Vyprodáno

50 000 Kč Židle

Tuto Odměnu tvoří plátěná rozkládací režisérská židle (pro případ potřeby či nutnosti sezení) s logem kapely a podpisy všech členů. Tento jediný exemplář umožní jejímu majiteli vstup na každý koncert kapely v roce 2021. (Věříme, že jich bude mnoho! V opačném případě termín férově prodloužíme.)
K této Odměně přihazujeme Přístav Unplugged ve všech podobách včetně cestování s kapelou a zkušebny plus poděkování za bláznivé fanouškovství! :-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt