Mňága a žďorp - Přístav unplugged - crowfunding kampaň

Novinky - Mňága a žďorp - Přístav unplugged

Pomozte nám vydat dvojalbum Přístav unplugged kapely Mňága a žďorp, které vzniklo letos na jaře během streamování za nouzového stavu.

Hudba

Odměny odeslány

Většinu odměn (kromě LP) jsme odeslali! Odměny odeslány Obrázek

Zdravíme vás a oznamujeme, že jsme už odeslali všechny fyzické Odměny s výjimkou vinylů. Tzn CD, kazety, USB flash disky, trička, mikiny a zpěvníky. Poslední várku jsme odeslali minulou středu 2.12., tak zkontrolujte, jestli vše v pořádku dorazilo a kdyby ne, dejte nám vědět, děkujeme! :-)Vinyly bubou vyrobeny 15.12. a hned je rozešleme. Omlouváme se, pokud nedorazí "pod stromeček". V GZ Loděnice mají díky současné popularitě vinylů opravdu dlouhé výrobní termíny a díky covidu se i jim zkomplikovala situace. Věříme ale, že vinyly budou krásné a budou dobře hrát, a tak doufáme, že se nebudete zlobit. :-) Chystáme také pozvánky či vouchery pro nehmotné odměny jako Unplugged párty, Křest, Backstage pass apod. pro ty, kdo by je chtěli věnovat jako dárek. Budou v elektronické formě a pošleme je do Vašich emailových schránek tento týden nebo začátkem příštího.

Díky a Mějte se!

Mňága a žďorp

Obrovské DÍKY!

Kampaň skončila, album se dere na svět! Obrovské DÍKY! Obrázek

Děkujeme, miláčkové naši!!! Naše čtvrtá kampaň Přístav Unplugged je DÍKY VÁM naše nejúspěšnější!!! Nakoupili jste Odměny za 881 107,- korun, což je naprostá bomba!!! :-) Jsme tomu moc rádi a věříme, že se vám akustické dvojalbum bude líbit tak jako nám! :-) Za pár dnů nám ze Startovače pošlou seznamy s Vašimi jmény a my začneme chystat rozesílání. Inženýr sestaví listiny komu co poslat, vytiskne štítky se jménama na obálky a podací archy pro poštovní úřad, zkontroluje, jestli jsou u všech triček uvedený velikosti (nebudou) a bude vám psát, ať je dodáte. :-) Atakdál.Všechen matroš už je ve výrobě, například cédéčka budou hotový koncem tohoto týdne, což je moje starost. Plus budu muset vybílit nějaké e shopy s bublinkovýma obálkama a zajít na přátelskou návštěvu na rožnovskou poštu a upozornit je na blížící se tsunami. :-) Atakdál.No, ale dneska večer si vychutnáme báječný pocit spojenectví a vítězství, v dnešní rozkolísané době blahodárný jak sviňa! DĚKUJEME VÁM!!! ❤️

IBAN

IBAN pro platby ze zahraničí IBAN Obrázek

Ahoj! Zde na četné dotazy uvádíme info pro platby ze zahraničí. Děkujeme a zdravíme do ciziny!!! :-)

  • Bankovní spojení pro platby z ČR: 2000370166 / 2010
  • Pro platby ze Slovenska nebo odjinud ze zahraničí:
    • IBAN: CZ9220100000002000370166
    • BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
    • Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1