Mladý pár oživuje města - crowfunding kampaň

Mladý pár oživuje města

Pomozte nám zrealizovat projekt Busking Tour 2017 a staňte se jeho součástí! Oživíme města i vesnice a k tomu si pozveme i další zajímavé umělce :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahojte všichni!

Jsme pár, který miluje hudbu. Jelikož se už nějaký čas věnujeme pouličnímu umění a hraní v restauracích, rozhodli jsme se založit projekt

BUSKING TOUR 2017 

******

Oba se celoživotně věnujeme hudbě a je to už nějaký čas, co společně hrajeme a zpíváme.
Z počátku pouze u vody s kytarou a později také v ulicích měst, mezi tím jsme nahráli pár coverů na našem youtube a nyní vystupujeme na různých větších akcích spíše v okolí Ostravy. Zároveň si v květnu zazpíváme na finále CzechTalent 2017 s dalšími jedenácti soutěžícími. Je to pro nás velká čest.

Jedna z našich nejoblíbenějších činností je busking = pouliční umění a cestování po různých městech. Rádi oživujeme města všude, kde to jen jde, a protože nám často píšete, ať uspořádáme oficiální koncerty např. v restauracích či barech, prosíme Vás o malou pomoc tento nápad zrealizovat. K realizaci tohoto projektu je mimo jiné zapotřebí speciální aparatura k naplnění veřejného prostoru.

Tento projekt je v ČR první a jedinečný. Rádi bychom navštívili alespoň 12 míst v České republice (6 měst a 6 vesnic), ale výběr může být klidně i na Vás (viz. odměny).

>>POJĎME SPOLEČNĚ OŽIVIT MĚSTA! <<
:)

 

Můžete navštívit i náš Facebook, kde se o nás vždy dozvíte aktuální informace.

Nebo naše webové stránky :)

******

Veškeré hudební podklady si nahráváme sami. Začínáme pracovat také na vlastní tvorbě. Všichni, kteří nás znají, ví, že hudba je naše radost, kterou bychom rádi předávali dál.

 

Děkujeme za Vaši podporu, moc si toho vážíme!

Dominik  Lucie 

18083704_10208919903171183_1955110861_o.jpg

19.jpg

Poslechněte si naše covery i vlastní tvorbu na našem youtube :) 

Co si o tomto projektu myslíte?