Mistrovství ČR v bezudidlovém jezdectví - crowfunding kampaň

Mistrovství ČR v bezudidlovém jezdectví

Pomozte nám uspořádat Mistrovství pro jezdce bez udidla a zajistit tak zajímavou podívanou pro diváky po celý závodní víkend!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rádi bychom uspořádali Mistrovství v bezudidlovém jezdectví se vším všudy a pro to potřebujeme i Vaši pomoc!

Pomozte nám to zrealizovat a rádi Vás na Farmě Vysoká uvidíme 31.8. a 1.9. 2019 mezi diváky!

1

Český bezdudidlový spolek jsme založili v roce 2018 s vizí rozšířit povědomí o ježdění bez udidla (rozuměj: jezdec koně ovládá bez toho, aniž by zvíře mělo v tlamě kus kovu :) a umožnit tak jezdcům účastnit se závodů, což do té doby prakticky nebylo možné. V loňském roce jsme uspořádali několik menších závodů v parkurovém skákání a drezúře pro "bezudidlové" nadšence a zjistili, že zájem o tento styl jezdectví je opravdu veliký! 

2

Na základě toho jsme uspořádali první „zkušební“ Mistrovství v červenci 2018, a to převážně na náklady zakládajících členů spolku. V průběhu víkendového klání jsme si uvědomili, jak těžké je zorganizovat takovou akci a zajistit veškeré potřebné vybavení.
Proto bychom letos rádi vylepšili nejen organizaci mistrovství, ale také chybějící doprovodný program pro diváky (například ukázky z výcviku koní pro specifické disciplíny, ukázky jízdy v dámském sedle či přirozené komunikace s koněm) a zajistili tak profesionální průběh akce.
Pokud by se nám podařilo získat více prostředků, než je náš stanovený cíl, rádi bychom zajistili též profesionálního kameramana, který by zdokumentoval průběh celého mistrovského víkendu, aby si každý jezdec mohl svou závodní jízdu prohlédnout! 

3

Naším cílem je tedy získat prostředky pro organizaci mistrovství a zajistit tak celovíkendový program pro děti i dospělé! 

Parkur

Ač fungujeme teprve krátce, po loňském mistrovství se o nás psalo hned v několika regionálních denících, jezdeckých magazínech a mohli jste o nás slyšet i v rádiu... :) 

jezdectví

noviny

 

...A jaké odměny na Vás čekají, pokud nám pomůžete?

deka

Ukázka toho, jak může vypadat Vaše logo na dece či dečce! 

 

0O8A7496.jpg

Památeční, ručně vyráběné trofeje s ročníkem mistrovství

 

tričko

Tričko s logem našeho spolku

 

kalendář

Kalendáře s poutavými fotografiemi "bez udidla"

 

KaH

Několik čísel časopisu Koně&Hříbata v nichž naleznete články z naší tvorby či o nás!

 

placka

Placka s logem spolku 

Co si o tomto projektu myslíte?